Monday , 30 March 2015 | دوشنبه , ۱۰ فروردین ۱۳۹۴
آیا ظهور نزدیک است؟

نشانه های بسیار در نزدیک بودن ظهور امام زمان عج

mahdi iran

نوشته زیر مجموعه ای از نشانه های بسیار در نزدیک بودن ظهور حضرت حجه ابن الحسن العسگری را مورد بررسی قرار داده است انشاالله که دیدگان همه منتظران به نواده پاک رسول (ص) روشن گردد این مطالب برگزیده ای از سایتهای مختلف و منابع مهدویت است.

ـ بشارت آیه الله العظمی بهجت : اشاره مستقیم و بشارت صریح آیه الله العظمی بهجت در جمعی در مورد نزدیکی ظهور امام زمان (عج) که فرمودند : “ تا کنون به جوانان بشارت می دادید که منتظر باشید ظهور مولایتان را خواهید دید اینک ( ظهور آنقدر نزدیک شده است که ) به سالخوردگان و پیران هم بشارت دهید که ظهور را خواهید دید . ” بسیاری از منتظران و شیفتگان ولی عصر (عج) را سرشار از شور و شوق ظهور نموده است و برای آنها دلیلی محکم و برهانی قاطع در یقین به نزدیکی ظهور ایجاد کرده است .

ـ امیر عبدالله در عربستان : یکی دیگر از نشانه های ظهور قتل فرمانروای عربستان بنام عبدالله می باشد که در ماه ذی الحجه روی خواهد داد . امام صادق در این زمینه می فرماید : هرکس برای من مرگ عبدالله را تضمین کند من ظهور قائم را برای او تضمین می کنم … همچنین از آن حضرت روایت شده است که : زمانیکه مردم در سرزمین عربستان در حال وقوف می باشند سواری با شتر سبک سیر به آنجا وارد می شود و مرگ خلیفه را خبر می دهد و با مرگ او فرج آل محمد و گشایش کار تمام مردم فرا می رسد . بحار ۵۲ ص ۲۱۰ و ۲۴۰

سفیانی در آستانه کودتا : امام محمد باقر (ع) : سفیانی و حضرت قائم در یک سال قیام می کنند . ( بحارالانوار ج ۵۲ ص ۲۴۰) یکی از علامات حتمیه ظهور قیام فردی به نام سفیانی که همزمان با سید خراسانی در ماه رجب در سوریه کودتا نموده و چند کشور همسایه را فتح و سپس به سمت عراق پیشروی می نماید و لشگری برای دستگیری امام زمان (عج) به سوی مکه روانه می سازد که این لشگر در بین مکه و مدینه به زمین فرو می روند و نابود می شوند و … تعدادی از بزرگان در سوریه سفیانی را دیده و ( با همان ) اوصافی که در روایات ذکر شده است او را شناخته اند که با برخی مانند عالم فاضل و متعبد استاد بهلول مصاحبه شده و شرح دیدار به صورت مکتوب و نوار ویدئویی مستند و مکتوب موجود است ( کتاب آیا ظهور نزدیک است؟ و نوار ویدئویی در واحد فرهنگی گل یاس) و برخی دیدارها مانند دیدار امام موسی صدر و شهید چمران نقلی و غیر مستند می باشد . در دیدار استاد بهلول که حدودا ۱۰ سال پیش انجام گرفته است سفیانی با همان ظاهر کریه که در روایات ذکر شده و جزء فرماندهان ارتش سوریه و فردی جاه طلب و میانسال ذکر گردیده است … با شدت گرفتن فتنه ها و درگیری ها در منطقه خاور میانه و عراق و لبنان و فلسطین و تحت فشار بودن یهودیان غاصب هر لحظه برای کودتای سفیانی که به نفع صهیونیستها و علیه کشورهای مسلمان صورت می گیرد شرایط فراهم تر می گردد

ـ آغاز مرحله ای که در آن عراق کانون تحولات است : سرزمین عراق در عصر ظهور بر طبق روایات معتبر کانون تحولات بسیار مهمی است و منشا معبر و محل برخورد اکثر قیامهای دوران ظهور است . شیصبانی حاکم ستمگر عراق ( صدام ) در نزدیکی ظهور از این مکان جنگ را آغاز می کند . سفیانی بعد از کودتا در سوریه سرزمین عراق را فتح می کند . سید خراسانی بعد از قیام به سوی عراق حرکت می کند و امام زمان (عج ) نیز بعد از قیام در مکه به سمت عراق پیش می رود و سرانجام پس از پیروزی نهایی مرکز حکومت خود را در کوفه قرار می دهد . در شرایط فعلی نیز لحظه به لحظه عراق به سمت تحولات عظیم و مهم پیش می رود و آنگونه که از روایات ذکر شده است در حال تبدیل شدن به مرکز تحولات جهانی در عصر ظهور می باشد . امام علی در مورد تحولات و فتح عراق در زمان ظهور می فرماید : … قلعه ها را بگشایند عراق را فتح کنند هر اختلافی را با خونریزی پاسخ گویند در چنین زمانی ظهور صاحب الزمان (عج) را انتظار کشید … حوادث جانکاه و کمرشکنی روی دهد شکافنده ها ( موشک ها ) بشکافند تیزپروازان( هواپیماها) به پرواز درآیند … عراق را فتح کنند هر اختلافی را با خونریزی پاسخ گویند ( بشاره الاسلام ص۷۴) حضرت در اشاره به خروج سفیانی در نهج البلاغه می فرمایند:  گویا او را می بینم که در شام فریاد برداشته و با پرچم هایش در حول و حوش کوفه می گردد و به اهل کوفه همچون شتر سرکش رو می آورد زمین را از سرهای بریده فرش می کند دهانش گشوده قدمش در زمین سنگین جولانش گسترده و هیبتش عظیم است. به خدا قسم شما را در این طرف و آن طرف زمین پراکنده می کند تا از شما جز به مانند باقی مانده سرمه در چشم باقی نماند این برنامه ادامه دارد تا عرب بر سر عقل آید (نهج البلاغه خطبه ۱۳۸) در نامه امام زمان به شیخ مفید (ره ):…گروههایی منحرف از اسلام بر عراق تسلط یابند و با کردارهای زشت خود موجب کمبود ارزاق (محاصره اقتصادی) در عراق می شوند.سپس با هلاکت طاغوتی از طواغیت(صدام)این فاجعه بر طرف می شود… (بحارالانوار ج ۵۳ ص ۱۷۵) اوضاع فعلی عراق نشان می دهد که ما چقدر به ظهور نزدیک شده ایم

ـ فراگیر شدن فساد و فحشا و ظلم : یکی دیگر از نشانه هایی که برای ظهور در روایات ذکر گردیده است فراگیر شدن انواع فساد و فحشا در جوامع انسانی می باشد که در روایات بعنوان علائم غیر حتمیه وارد شده است . رواج انواع فساد جنسی(زنا، همجنسگرایی،برهنگی و …) فساد اقتصادی (ربا،رشوه،گرانفروشی و…) فساد حکومتی(وضعیت فعلی حکومت در تمام جهان) فساد اجتماعی ( فروپاشی بنیان خانواده ها ، اعتیاد و ناهنجاری های اجتماعی و …) در اوضاع کنونی دقیقا منطبق بر فرمایشات روایات و احادیث عصر ظهور می باشد . پوشش ۳۵۰ کانال فاسد ماهواره که اکثر آنها زشت ترین و فجیع ترین صحنه ها را به راحتی نمایش می دهند و تمام اقشار بخصوص جوانان و نوجوانان را در سراسر جهان تحت تاثیر خود دارند و سایتهای مبتذل اینترنت و سی دی ها و فیلمهای مبتذل و فجیع که در سراسر جهان فراگیر شده اند ( حتی در ایران ) و …

و سایر نشانه ها به اجمال : به بن بست رسیدن تمام نظریه ها برای سعادت انسان ، رویکرد جهان به معنویت ، شدت یافتن بلاها ، فتنه ها و مشکلات ، شدت یافتن دو جریان حق و باطل، شدت یافتن انتظار در ادیان مختلف و فراگیر شدن نام و یاد مهدی (فراگیر شدن دعای ندبه در سراسر کشور و در هر کوی و برزن ، اقبال و روی آوردن عموم مردم علی الخصوص جوانان به اماکن متبرک به نام امام زمان (عج) خصوصا جمکران بعنوان پایگاه اصلی منتظران و عاشقان ، بحث روز شدن مساله ظهور و امام زمان (عج) در بین مردم ،افزایش قابل توجه رویکرد به مساله مهدویت و ظهور در بین مطبوعات ، صدا و سیما ، سخنرانی ها و … و اقبال به این مساله در حوزه و دانشگاه و در بین فرهیختگان و نخبگان) و ……….

التماس دعا – حسن ستاری ساربانقلی از سایت موعود

از یکی از نزدیکان آقای بهجت سوالی پرسیدند مبنی بر اینکه آیا بشارت بسیار نزدیک بودن ظهور توسط آیت الله بهجت، نوعی وقت تعیین کردن است؟ و ایشان جواب دادند :

خیر، این حقیر خودم در محضر حضرت آیت الله بهجت رسیدم که بعد ازظهر یکی از روزهای تابستان بود و از ایشون سوال کردم که مطالبی رو از شما نقل می‌کنند، فرمودند چه مطالبی را؟ عرض کردم پیرامون بحث ظهور، فرمود چه نقل می‌کنند؟ (این را اولین باره دارم رسمی عرض می‌کنم).

گفتم نسبت به نزدیکی ظهور از شما مطالبی رو نقل می کنند فرمودند که ظهور بسیار نزدیکه مجددا تاکید فرمودند بسیار بسیار نزدیکه عرض کردم خیلی از علائم و وقایع رخ نداده، فرمودند که برای خداوند سبحان، خداوند متعال کاری ندارد که همه علائم و واقایع رو در یک شب جمع بکند و راه رو برای ظهور حجتش حجت حق فراهم آورد و هموار کند.

این به معنای تعیین زمان ظهور نبوده، اشاره به نزدیکی ظهور است و تعیین وقت نشده، آنهم یرونه بعیدا و نراه قریبا ..

نقل قولی از آیت الله بهجت از زبان آیت الله ناصری پیرامون نزدیک بودن فرج امام زمان عج


۲۸۴ نظر

 1. سلام.من خیلی دوست دارم دوره کامل قران صوتی برای موبایل رو دااشته باشم اما گیرم نمیاد.میشه راهنمایی کنید.ممنون

  مهدی بیا :
  سلام دوست عزیز از اینجا دانلود کنید

 2. بازم سلام و ممنون که جواب دادین.من این برنامه رو اجرا کردم اما نشد نصب کنم و مشکل داشت.ضمنا موبایل من N70 هست.بازم بسیار ممنون :razz:

  مهدی بیا:
  این رو امتحان کنید

 3. ببخشید.من نوایی هم که در محیط سایت شما هست رو میخوام لطفا.

  مهدی بیا :
  این سروده که هم اکنون از سایت پخش میشه به نام خال هاشمی هست از اینجا دانلود کنید

  اللهم عجل لولیک الفرج

  التماس دعا

 4. ممنون.سروده بسیار زیبایی هست.دانلودش کردم و لذت بردم.موفق باشید :razz:

 5. :roll: سلام امیدوارم حال شما خوب باشد درخصوص ظهورامام زمان باید بگویم اومیاید ولی اگرامد ماچه دردست داریم تا او مارا بعنوان سرباز خود قبول کند….

  به امید ظهور

 6. با سلام و تشکر از مطالب بسیار خوب و کاملتون.راستش من دنبال مطالبی میگشتم که نشون بده ظهور حضرت نزدیکه :wink:
  از هه عزیزان هم خواهش میکنم برا ظهور ایشان بیشترتر دعا کنین.ممنون :razz:

 7. روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران تا از دلم بشویی غمهای روزگاران

 8. برای دیدنت لحظه شماری می کنیم زودتر بیا ای امام مهربان ما

 9. به ما هم سری بزنید
  التماس دعا. :grin:

 10. یا صاحب الزمان(عج) جانم به فدایت، برای ما دعا کن که موقع ظهورت از دوستانت باشیم نه از دشمنانت. خداوندا ما را عاقبت به خیر کن و مسلمان بمیران.

 11. ان شا ا… همه ما در زمان ظهور باشیم و چشممان و قلبمان از جمال ایشان روشن شود
  ان شا ا…

 12. حی علی صلاه و حی علی خیرالعمل Iran (ISLAMIC Republic Of)

  بر تمام ملتهایی که از دین خود برگشته و راه شیطان را در پیش گیرند به زودی سایه های عذاب خداوند بر بالا و زیر پاهایشان نازل میشود.و انوقت پشیمانی چه سود؟
  ایا خبر ضریح و بدن معصوم یک امامزاده را هم شنیدید که چگونه بدنش را از مرقدش کشیدند بیرون و ضریح را خراب کردند؟
  ای مردم از سرنوشت گریزی نیست.راه خود را از شیطان و دنیا طلبی و زینت های ان جدا کنید و به ریسمان خداوند چنگ بزنید.اگر امروز راه توبه در پیش نگیرید فردا دیر است.از شیاطین دور شوید و انها را مطرود کنید.عذاب پروردگار نزدیک است اگر بدانید. و مرگ ناگهانی در کمین همه نشسته است که راه توبه بر دشمنان خداوند بسته شود…..
  چرا یکدیگر را امر به معروف نمیکنید چرا فامیل و اشنا و دوستان شما باید در خواب غفلت فرو بروند و ایا شما نباید انها را از خداوند بترسانید.ایا حق خدا و رسولش را به جا نمیاورید و دین خدا را زنده نمیکنید/ ایا نشانه های خداوند در جهان کسی را بیدار نمیکند؟
  فقیران و مظلومانی که سالها در سختی سر بر بالین سنگی خود با گریه گذاشتند و شما در راحتی بودید . و روزی میرسد که همه شما به درد محرومان گرفتار شوید و ناله ها و گرسنگی های انها را در جان خود و فرزندانتان حس کنید ولی توبه چه سود؟
  از خدا پروا کنید دین خدا را زنده کنید به فامیل و دوستانتان توصیه کنید .
  ای شیعیان علی ای مخلصان کجایید که بیدار شوید و مردانه مردم غافل را به ایمان به خداوند و رسولش دعوت کنید؟ ایا نمیبیند که چگونه حقوق مظلومان را به انها نمیدهند . به زودی امام عصر ما حضرت مهدی ع میاید و کتابهای عالم باز میشود و درهای توبه بسته خواهد شد . در روزی که ایمان اوردن سودی به کسی نخواهد بخشید..انشاالله

 13. احساس میکنم با توجه به اوضاع فعلی جهان خیلی خیلی به ظهور نزدیک شده ایم .

  تا نشدیم خاک گل کوزه گران مهدی جان از درب کرم نما رخت بما مهدی جان

 14. سلام خیلی دلم میخواست تامطلبی درمورد ظهور بخونم بفهم کی اقامون میاد مطالبی که نوشتید واقعیت داره یعنی ماتا چندسال دیگه ظهور رومیبینیم پس چرا مطلبی ازاون روکسی جایی نمیگه دلم میخواد یکی این مطالب رو تایید کنه باتشکر

 15. یا مهدی . بهترین کار دعا برای حضرت است .امر به معروف ونهی از منکر و در صحنه بودن در مبارزه با ظلم وستم.فریب دنیا طلبان را نخورید. خیلی افراد را میبینیم که در این دوران با امتحانات الهی لغزیده اند و ایمان خود را از دست داده اند. ریشه تمام بدیها دوست داشتن دنیاست.

 16. رفتی کلاس اول این جمله را درست کن
  ان مرد تا نیاید باران نخواهد آمد…….

 17. hamishe 5shanbeha be in omid mikhabam ke farda to biayi maro az in vaz nejat bedi

 18. انقدر به خودت مطمعن نباش
  همانا بهترین نزد خدا با تقواترها هستند
  و این را خداوند میداند- پس در تقوا بکوش و نگران ظهور نباش که وعده خدا خلاف ندارد- زنده باشی یا مرده

 19. خداوندا اگرداری بنای دادن عیدی جهانی رامنورکن به نورحضرت مهدی یاصاحب الزمان آقاجانم بیاوشب هجران ماروسحرکن

 20. آیت الله بهجت ای کاش این بشارت را به خودشان هم میدادند زیرا ازقضای روزگار خود نیز سالخورده بودند ولی صدافسوس که ظهور را که نه حتی علائمش را هم ندیدند…

 21. سلام

  دنبال تحقیقم میگشتم مرسی از مطالب مفیدتون

  ممنون میشم نوحه های ایام فاطمیه که از سایتتون پخش میشه رو برا دانلود بزارین

 22. خواهشمندیم مطالب جدید را برایم ایمیل کنید.با تشکر.

 23. خواهشمندم مطالب جدید را برایم ایمیل کنید.با تشکر.

 24. سلام ممنون من از سایتتون برا تحقیقم استفاده کردم. متشکرم در مورد تعداد یاران حضرت هم مطلب بنویسید

 25. محدثه
  مطالب خیلی خوب بود ممنون

 26. سلام
  من می ترسم که لحظه ظهور دچار اشتباه شوم راه حق را از باطل اشتباه تشخیص دهم
  ای کاش آن لحظه و در سر آن دو راهی
  یادم باشد که بگویم آقا کدامین ؟
  و رهنما بیاید چنین نشانم دهد
  آن راه راه حق است بگو الهی آمین

  برای ما هم دعا کنید

 27. سلام ممنون از شما من هم بی‌صبرانه منتظر ظهور قائمه بر حق هستم اما خیلی‌ آلوده به گناه هستم برای نجاتم دعا کنید،راستی‌ برای شفای مادرم ازتون خواهشمندم براش دعا کنید.در پایان از اون کسی‌ که روم نمی‌شه اسمشو بیرم می‌خوام که مادرمو شفا بده
  به امید ظهورش
  بندهٔ پر از گناهه خود

 28. سلام خواهر عزیز، حتما برای مادر عزیز شما دعا می‌کنیم

  خدا حفظشون کنه و شفای عاجل عنایت کنه، به حق حضرت مهدی عج

  همین منتظر بودن شما شما رو پاک نگاه میداره

  انشا‌الله

  التماس دعا دارم

 29. سلام راستش خیلی دلم شکست ازاینکه گناه می کنیم ای کاش به دین عمل میکردیم
  واقعیت این که راحته انجام واجبات ترک محرمات
  بچه ها بیاید ازخودمان شروع کنیم
  آقا ظهورش نزدیک بشه
  اللهم عجل لولیک الفرج

 30. kheyli az matalebe zibatoon mamnoonam . man ham mpntazere zohore hazrate mahdi hastam . kheyli doost daram ta vaghti zendeam emem zamano bebinam

 31. من اهل تسنن هستم و سنّی اما ارادت زیادی به ۱۴ معصوم دارم و مثل تمام مسلمانان جهان منتظر ظهور مهدی می‌باشم

 32. با سلام خدمت تمامی دوست داران حضرت بقیة الله الاعظم حضرت ابا صالح المهدی (عج)، ان رتبکم عند الله اتقاکم، حضرت در همین مورد میفرمایند از کارهایی که موجب ناراحتی ما میشود دوری کنید و با تقوا به ما نزدیک شوید،عزیزان حق هر انسانی است که امام زمان خویش را بشناسد و ببیند به شرطی که برای رسیدن به حق خود تلاش کنیم و راه ان را هم در حدیث های ائمه اطهار علی الخصوص خود جناب حضرت جستجو کنیم مطالعه در باره ظهور ، تشرفات صورت کرفته شده و….. بسیار خوب است به این شرط که بعد از ان انکیزه دار شده برای رسیدن به ان تلاش کنیم و الا اینکه یک مطلبی بخوانیم و مدتی بدون تلاش در جو حاصل از ان بوده و مدتی بعد به سراغ مطلبی جدیدتر برویم جز هوای نفس نیست. عزیزان، ما باید قبل از فراهم شدن شرایط ظهور در جامعه شرایط را در خودمان اماده کنیم به فرموده حضرت در اخر الزمان با دیدن فجایعی که در این مطلب نیز اشاراتی به ان شده است ایمان از دست میرود حال ما جطور انتظار موفقیت از جانب خودمان را در ان زمان داریم.دوستان، ابتدا باید با نیت خالص الهی در راه خود سازی قدم برداریم در ضمن باید به عرض برسانم که اشخاصی نظیر حضرت ایت الله بهجت هر جند برای ظهور دعا میکردند ولی ارزوی دیدار به دلشان نمانده بود بلکه در کنار حضرت حضور داشتند و این نکته را باید توجه داشت که در راه عرفان هدف نهایی فنا فی سبیل الله است و مراحل ان ابتدا خودشناسی که خود در ادامه منجر به امام شناسی و ارتباط با ایشان میشود و در نهایت الله شناسی و ارتباط و در نهایت مقام فنا میشود ، بس دوستان عزیز بدانند که اشخاصی نظیر ایت الله بهجت به ان جیزی که خواسته اند و ان هم ورای فکر و اندیشه ما است رسیده اند و فردی که در کلاس سوم درس میخواند ارزوی بازکشت به کلاس اول را ندارد،ما نیز شروع کنیم نه دیر است و نه سهمیه ای در کار است امیدوارم این حقیر توانسته باشم سهمی اندک را در راهنمایی حق دوستان کسب کنم . از دوستان و برادران و خواهران عزیزم استدعا میکنم برای مطالب و راهنمایی بیشتر در زمینه خود سازی به وبسایت زیر که نویسنده ان یکی از عابدان صالح خداوند است مراجعه بفرمایند.
  http://Www.erfaneyarane313.blogfa.com
  همین جا مناسب است که از مدیر محترم این مجموعه صمیمانه تشکر نمایم امید وارم باقیات الصالحاتی باشد برای شما و همراهانتان.
  شما را به دست خداوند یکتا و مقتدر مینهم روزی صد مرتبه اللهم عجل لویک الفرج لطفا فراموش نشود*******

 33. سلام برادر عزیز از شما بسیار ممنون هستم التماس دعا

 34. سلام بر همه مشتاقان مهدی موعود که همین اذر ماه خواهد آمد
  منتظر باشید
  چشمان زیبایتان منور خواهد شد
  یاران ۳۱۳ نفری یاران خاصه امام زمان هم الان در بین ما انها هم منتظرند به یک اشاره خداوند
  همه منتظر باشید
  دوستان خوبم که همگان منتظر مهدی هستید قلبهایتان را به سوی شناخت و نور باز کنید مهدی جایی نرفته بود که بیاید او در بین ما هست و ظهور دارد اما ما نمی شناسیمش
  وقتی که ظهور نمایند چشمان دل همگان اورا خواهد شناخت دوست عزیزم با من همراه شو
  وقت تنگ تر از آن است که وقتمان را به مسائل زود گذر تباه کنیم
  این اندک زمان را به شناخت زمان ظهور اختصاص بدهیم و از نظر اخلاقی خود را آماده کنیم بدی ها را از سینه ها بکنیم و عشق و محبت و میل به صلح و دوستی و احترام را در دلهامان بارور سازیم بعد از ظهور دیر است فرصت نزدیک را دریاب

 35. سلام به همه منتظران ظهور
  هیچکس حتی خود آقا از زمان ظهور اطلاع ندارند و اگر کسی بگوید که فلان موقع امام ظهور میکنند دروغگوست
  مهم این است که ما منتظر باشیم و خودمون و جامعه رو پذیرای ظهور مقدس ایشان کنیم
  وظیفه ما اینه
  حداقل خود من هیچ جا حدیثی ندیدم که گفته باشه به محاسبه زمان ظهور بپردازید
  متشکرم

 36. علیرضا سیف عسکری Iran (ISLAMIC Republic Of)

  بسم رب الحسین

  درون قلب جهان انقلاب گشته بیا نفس بدون تو همچون عذاب گشته بیا

  نظاره کن به سوی مدینه و بنگر حرم به دست حرامی خراب گشته بیا

  اللهم العجل الولیک الفرج

 37. salam bar mahdi man ham agha ro doost daram va mikham khodam ro ta dir nashode eslah konam lotfan mano rahnamae konid

 38. ارزوی من ناچیز شهادت در رکابت است یا مولا. ادرکنی

 39. به خدا اگر اشارتی کنی مولاجان صدبار برایت جان میدهم.

 40. شکر خداوند تبارک و تعالی را که در سرتاسر این کره خاکی، از ایرانِ عزیز گرفته تا قلب کشورهای اروپایی، استرالیا، آمریکا، آفریقا و…، منتظران و عاشقانِ آن عزیز، آن محبوب، آن مصلح، آن بقیةالله، آن منجیِ دینِ خدا و بشریت، آن وجودِ مقدّس و پاک، منتظر ظهورش هستند.گرچه فردی گناهکار و شرمنده در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی و ائمه معصومین هستم اما سرتاسر وجودم مملو از عشق به آن حضرت است. امید به اینکه بتوانیم قدمی‌ در کمک به انجامِ رسالت الهی ایشان برداریم. به امیدِ خدا.
  یا مهدی ادرکنی، عجل علی ظهورک.

  علیرضا ـ و ین

 41. سلام ممنون از شما برادر عزیز و با ایمان، انشاالله همین عشق نا شناخته و سراسر خدایی شما را به وصال برساند
  از شما التماس دعا دارم

 42. جوانهای عزیز یباییم قدر خودمان را بدانیم و خود را برای یاری اماممان آماده کنیم

 43. سلام میخوام با مدیر سایت ارتباط داشته باشم. (لطفا”)

 44. سلام دوست عزیز از اینجا با ما ارتباط پیدا می کنید.

 45. سلام خیلی دلم گرفت امید وارم هر چه زود تر ظهور کنه و از این دنیا راحت بشیم.

 46. در مورد سال ۲۰۱۲ و اتفاقاتی که نوسترداموس گفته با مهدویت رابطه ای است.می توانیم بگوییم که تقویم مایا درست گفته و آخر تاریخ با ظهور تمام می شود

 47. یا مهدی ادرکنی عجل الا ظهور. همگی برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستیم.

 48. خیلی دوست دارم امام زودتر ظهور کنه
  ای امام ما منتظریم تا بیایی ببینیمت و نجاتمان بدی…

 49. kheyliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aliyan matalebetoon

 50. سلام
  لطفا متن و برام ارسال کنید

 51. برای سلامتی ان امام معصوم سلوات وبرای ظهورهرچه زودتر ان امام بزرک عا کنیم انشاالله

 52. با این وجود خوبه سعی کنیم کارامون طوری باشه پیش اقا شرمنده نشیم…

 53. سلام.وبلاگ جالبی دارین.حسابی خوشم اومد…
  مطالب تون خیلی جذاب وجالب بود…اجرتون با آقاامام زمان

 54. سلام دوستان من تازه امام زمان و پیدا کردم شرمندشم خیلی دعام کنید اگه میشه برای دانلود اهنگ کمکم کنید تا اومدم این سایت موزیک اشکم رو در آورد

 55. امام زمان بیا دیگه….. بخدا دیگه خسته شدیم..

 56. برای سلامتی امام زمان صلوات

 57. مسائلی مانند خروج سفیانی و سید یمانی .سید خراسانی و…نه تنهاما رابه موضوع امام عصرنزدیک نمی کند بلکه دورهم می سازد.
  سرباز آماده جهاد در راه خدا و امام زمان با زمان ظهور کاری ندارد.ان شاالله هر وقت آقا بیاد باید پا در رکاب باشیم . به جای این مسائل
  آوردی به اصل موضوع و مبارزه ای قبل ظهور بپردازید.دشمنان امام ما در حال جذب نیروهای انسانی هستند.بعد ما به این مسائل بیهوده می پردازیم.امام زمان سرباز حیدری می خواهد.یعنی مردی کامل.(لطفا” هر انتقادی نسبت به حرف های من دارید بنویسید)

  یاعلی .سجاد

 58. سلام بر شما دوست عزیز، کاملا حق با شماست سرباز آماده جهاد در راه خدا و امام زمان ع با زمان ظهور کاری ندارد.

  در پناه خدا

 59. سلام خدا اجر هر دو عالم نصیبتون کنهسلام اگه ممکنه و زحمتی نیست مطالب مذهبی اخلاقی دینی اسلامی به ایمیلم ارسال کنید ممنون میشم

 60. پیر شدم نیومد

 61. اللهم عجل لولیک الفرج خدایا مارا ازیاران آقا امام زمان (عج) قرار بده و جانمان رادر راه یاری دینت نثار کنیم.

 62. سلام. به خدا کاری نکنی د که پشیمون بشید .خیلی دوست دارم سرباز امام زمان باشم به خدا دعا کنید که خوب شوم.

 63. ببخشید سرود ای امید فاطمه رو چطور دانلود کنم؟

 64. سلام بر شما نیما جان، از اینجا

  یا از اینجا میتونید دانلود کنید

 65. سلام

  من از یک نفر شنیده ام که امام زمان در یک روز عاشورا که دقیقا در یک روز جمعه و همچنین نوروز است ظهور میکند که پس از محاسبات به این نتیجه رسیدیم که حدودا بیست و یکی دو سال دیگه است اما من همچنان عقیده دارم که محاسبه ی زمان ظهور امام غیر قابل پیش بینی است

 66. جمعه ها بی تو غریبست آقا گویند دنیا در ظلم وفساد رود بعد تو بیایی چه بسیار دیدها از این ظلم وفساد گریان است ولی تو نیستی آقا
  الهم عجل لولیک فرج

 67. دوست دارد یار این آشفتگی
  کوشش بیهوده به از خفتگی
  اندرین ره می تلاش و می خراش
  تا دم رفتن دمی غافل مباش

  خیلی خوشحالم که باشما آشنا شدم انشاالله امام زمان در این راه شما را کمک کند .

 68. سلام من دعای نادعلی و به صورت صوتی میخام ولی نمی تونم پیدا کنم . میشه کمکم کنید .
  ممنون

 69. سلام بر شما،
  امکان دانلود این دعا را برای شما فراهم کردیم، از اینجا

  التماس دعا

 70. سلام دوستان مومن و عزیزم قسم به وجود پاک امام زمان من خودم حضرت را در خواب زیارت کردم و فرمودند برای ظهور من گریه خالصانه و مداوم یکی از شما کافیست تا خداوند ظهور مرا برساند وای بر ما که چقدر غافلیم

 71. سلام بر شما خواهر عزیز، حرف شما بی اختیار اشک شوق را بر دیده ی منتظران امام مظلوممان جاری می کند. به شخصه از این نوید شما بسیار بسیار خوشحال شدم، همین که آقا هنوز امید منتظرانش را بی پاسخ نمیگذارد، شکری بی انتها طلب می کند.

  اللهم عجل لولیک الفرج

 72. دعاپشت دعا برای آمدنت/گناه پشت گناه برای نیامدنت/دل درگیرمیان این دو انتخاب/کدام آخر؟آمدنت بانیامدنت

 73. سلام بر شما دوستان عزیز من خیلی اتفاقی اومدم به این سایت برای گرفتن مطلب برای تحقیقم.ولی با خوندن مطالب و نوشته‌های شما ۱ حسه خوبی بهم دست داد.با آرزوی ظهور آقامون
  التماس دعا دارم خیلی زیاد

 74. سلام او میاید چه با دعای ما چه بی دعای ما پس ما سعی کنیم با عمل نه فقط شعار وحرف یار واقعی امام زمان باشیم
  به تعداد افراد مراجعه کننده به این سایت نگاه کنید ومقایسه کنیم با دیگر سایتها که شاید خیلی هم به درد ما نمیخورن تفاوت را احساس میکنیم
  ما که مدعی هستیم خیلی وظیفه سنگینی داریم یکم بیشتر فکر کنیم

  چه شبها که زهرا دعا کرده تا ما / همه شیعه گردیم وبی تاب مولا

 75. یا صاحب الزمان دوستت دارم بیا که دله ما جوانان به سوی تو می تپد

 76. خیلی اطلاعاتم راجع به امام زمان کمه ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.مر۳۰

 77. یا مهدی با اینکه میدانم که میایی باز هم گناه می کنم به حق بی بی دو عالم کمکم کن تا در لحظه امدنت رو سیاه نباشم

 78. با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز اطلاعات در مورد امام زمان می خام لطفاً کمکم کنید تا بیشتر با آن امام اشنا شوم

 79. کاش امسال اخرین سال هجران باشد وهمه ی مسلمان های جهان ازظلم وستم ومحرومین وگرسنه ها از این سختی نجات بیابند.
  برای فرج وظهور صلوات

 80. مزده ای دل که مسیحا نفسی می اید یا امام در این شب عزیز شب تولد مولود کعبه مرا دعایی کن ومرا از رهروان صدیق خود خود قرار بده وزودتر بیا که مظلومان جهان وامام مظلومان در انتظار تو هستند

 81. فقط بروز علایم ظهور برای حضور امام زمان در این دنیا کافی نیست بلکه خواستن و دادن همه زندگیمان در راه خدا مطرح است و تا زمانی که همه ما ظهور امام زمان را از ته قلبمان نخواهیم امام زمان ظهر نمی کند حتی اگر همه نشانه های ظهر به وجد ایند.

 82. عزیزم تعیین وقت این نیست که حتما بگی ۱۰محرم امسال آقا میاد همین که بگید اون صدام بوده یا فلانی سفیانیه یا … همش همون تعیین وقته
  چون شما دارید مصداق شخص را میارید و شخص هم محدوده ی زمانی(عمر)داره
  در ضمن شما منابع را ذکر نکردید و آنها هم که ذکرشدند از لحاظ قوت و ضعف سندی مشکل دارند

  این که ما باید ظهور را از آن ها جلوتر ببینیم (انهم یرونه بعیدا و نراه قریبا)دلیل بر گفتن این مسائل نیست
  پس اگه اینطوره کفار میگن:۲۱/۹/۲۰۱۲روز پایان دنیاست پس ماهم باید بگیم چون برا ما زودتره پس نزدیکترهم هست؟؟؟؟؟!!!!

  این که مردم را ترقیب بکنید عالیه ولی بازم میگم تعیین شخص هم یه نوع تعیین وقته

  یاعلی
  به امید ظهور مولی که صد البته نزدیک است

 83. این جماه از زبان اقای بهجت نیست” تا کنون به جوانان بشارت می دادید که منتظر باشید ظهور مولایتان را خواهید دید اینک ( ظهور آنقدر نزدیک شده است که ) به سالخوردگان و پیران هم بشارت دهید که ظهور را خواهید دید ”
  بلکه یه نفر صحت این جمله در حضور پسر آقا پرسیده (و خودم این حرف از زبان پسر آقا شنیدم )که گفتند آقا گفته که یکنفر بعد نماز در گوش من گفت که یه نفر این حرف زده .و من نمیدونم این درسته یا نه چون هیچکدام نمیشناسم

 84. خیلی خوب بود ممنون و همینطور خیلی کوتاه
  فقط چرا تو این نوشته خبری از دجال تک چشم و قیام یمانی نیست

 85. سلام آقا خدا کند در صحت وسلامت کامل به سر ببرید،آقا جان دعامان کنید گناه کاریم،آقا جان کمکمان کنید از یاران مخلص وبا وفای شما باشیم،آقا دوستت داریم،آقا ایمان ما ضعیف است کمکمان کن یا مهدی صاحب زمان،جهت تعجیل در ظهور آقا وسرمرمان امام زمان صلوات

 86. salam hamishe doa mikonam ke zohure agha zodtar fara berese ke mardomi mesle ma dg az moshkelato azabe digaran adar aman bashim dg zolmi be maha nashe be omide an rooz.fagat age momkene matalebe ziyadi darmorede agham mikham age momkene ta ghabl az mahe ramazan mikham motale konam kheili mamnon misham montazer hastam.

 87. آقا جان جانم به فدای قدمگاهت دیگر نمیگویم شاید این جمعه بیاید باید گفت دارد این جمعه میاید شیه مظلوم از بند ظلم ال سعود وهابی خلاص میشود وخاری وذلت انها را ان شاء الله به چشم میبینیم آقا جان انقدر منتظرت میمانم تا چشمم به رخساره نورانی والهیت قوت بگیرد

 88. اللهم عجل لولیک الفرج سلامتی وتعجیل درفرج آقامون امام زمان صلوات

 89. سلام ببخشید من از هر طریقی که میرم نمیتونم نوا های زیبای سایت رو دانلود کنم خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید

 90. اقابیا که دلمون خیلی برا دیدن صورت ماهت تنگ شده
  اقا بیا تا بیشتر از این گناه نکردم
  ممنون خیلی خوب بود .

 91. سلام برهمه جانم فدای رهبر جانم فدای رهبر

 92. مولای غریب من!
  دل من خون شدازاین غم توکجایی؟
  ای کاش که این جمعه بیایی… .
  امام خوبم دوست دارم این سعادت رو داشته باشم که موقع ظهورت زنده باشم وظهورت روببینم یا امام زمان زودتربیاخیلی دوستت دارم…

 93. السلام علیک یا صاحب الزمان
  آمدنش آرزوی همه ماست
  اما آیا زمینه ظهور اورا فراهم میکنیم یا شایستگی برای خودمان ایجاد میکنیم که با آمدنش از یارانش باشیم
  هم برای آمدنش دعا کنیم وهم خودمان را آماده آمدنش کنیم
  البته اول این حرفها رو به خودم میگم بعدش به دوستان.

 94. با سلام ای آقا شبتان مهتابی/عرض تعظیم آقا وکمی بیتابی/کوچه ها منتظرند دشتها حوصله سبزه ندارند دگر/ پس چرا دیر آقا!
  ای نفسهایم فدای کف نعلین شما اندکی تند قدم بردارید / دارد زمان آمدنتان دیر میشود.
  السلام علیک یا صاحب الزمان عج

 95. Maybe He come’s this friday,Maybe
  شاید این جمعه بیاید شاید

 96. برس به فریاد شیعیان ای پسر فاطمه (عج)

 97. اگر حجاب ظهورت وجود پست من است
  دعا نما که بمیرم چرا نمیایی…

 98. تنها حرفی که می تونم بزنم اینه:
  دوسش دارم بیشتر از همه.

 99. جااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااانم فدای یک تارموی مهدی

 100. با سلام …………. مطالبتون زیبا و شور بر انگیز و امید دهنده بود ….. هرگز پرچم سبز امید دهنده مهدوی را زمین نگذارید اسلام تنها با دو رکن پایدار و زنده میمونه ۱: پرچم سرخ حسینی که شهادت طلبی و آزادگیه ۲: پرچم سبز مهدوی که امید به آینده هست
  …………. موفق و موید باشید

 101. فرض کن حضرت مهدی به ظاهر گردد

  ظاهرت هست چنانیکه خجالت نکشی؟

  باطنت هست پسندیده صاحب نظری ؟

  خانه ات لایق اوهست که مهمان گردد ؟

  لقمه ات در خور اوهست که نزدش ببری؟

  پول بی شبه و سالم زه همه دارائیت

  داری آنقدر که یک هدیه برایش بخری ؟

  حاضری گوشی همراه تو را چک بکند ؟

  با چنین شرط که در حافظه اش دست نبری ؟

  واقفی بر عمل خویش تو بیش از دگران ؟

  میتوان گفت که تو شیعه اثنی عشری ؟!!!

  التماس دعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا

 102. سلام ممنون از مطالب زیباتون من یه سوالی داشتم تورا خدا جواب بدین آیا کسی که باشنیدن اینکه ظهور امام زمان نزدیک هست
  از کارهای زشت خود دست برداشته وتوبه کند توبه آن قبول حق میشود ممنون

 103. واقعا عالیه، یه صلوات برای آمرزش گناهامون بفرستیم تو رو خدا هم دیگه رو حلال کنین

 104. سلام مولایم…امامم…الان ب کمکت نیاز دارم جانم فدایت کمکم کن و آبرویم را بخر…..ازته دلم دارم دعا میکنم که کارم جور شه….خیلی دوست دارم.کمک کن هر چی صلاحه بشه

 105. با سلام
  بسیار تشکر می کنم از مطالب کامل شما بسیار استفاده کردم. یه خواهش داشتم من تلاوت های تصویری استاد غلوش را می خواستم نتونستم پیدا کنم.

 106. مرسی از نوستن علامات ظهور به این مفصلی
  عباس عسکری از خرمشهر

 107. خدا خیرتون بده. عجب سروده های زیبایی . لطف میکنید آرشیو کامل سروده ها رو برام به ایمیلم ارسال کنید؟
  ای جانم.مگر میشود موسیقی که با سروده ی حق یکی شود بهتر از آن پیدا شود؟
  امیدوارم خاک پایت باشم محبوب من معشوقه من
  ممنون
  از مدیریت خواهشمندم لینک دانلود آرشیو کامل سروده ها رو به ایمیلم ارسال کند
  با تشکر

 108. امامم من یه گول خورده یه بی دین . بی شعرف. بی … هر کاری میکنم سر مشکلاتی که دارم نمیتونم خدا رو بدست بیارم امروز توبه فردا شکستن با بدترین گناها ولی نمیدونم چرا خدا رو دوست دارم شما رو دوست دارم تو اوج گناهام اگه اسمی ازت بیارن گناه رو میشکنم حال بیا ببین نگاه کن ببین میشه درست شم پروندم رو نخون دوباره نمیتونم فکر کنم بد کردم یه نگاه کن خوش ترین لحظه عمرم رو رقم بزن میدونم خیاله خامه ولی خدا گفته ما جوز خدا کسی رو نداریم باز گفته با شما بهش برسیم جانم بیا به حرف خدا کن مارو برسون به خدا من نمیتونم بمونم من گناه میکنم بیا یه کاری کن بیا سرم رو بشکن بیا نگام نکن بیا فقط کمک کن بعد تحویل بگیر برای من بدترین چیز این که بیای نشناسیم تحویلم نگیری اگه دیدی سر یکی شکسته صورتش سرخه خاک به سرش میریزه نال میزنه اون منم پس بیا دستت منو بگیر تحویل نگیر تا به سزای اعمالم رسیده باشم خدا اگه من شدم گول خورده این جهان بدون به من ظلم شده نمیگم از امامه میگم از اونایی که این نامه رو میخوان بدن امام چون اقا دلش نازکه لطیفه میبخشه من صبر میکنم جواب نامم بیاد ای کسی که ناممو میبری خدا خوشحالت کنه که خوش حالم میکنی تا ابد. فقط رسیدی بگو به امامم دوستت دارم به جان خودم اون قدر که بمیرم برات خدا فدات بگو بیان ببرن نام رو در عوض شب نمیخوابم درست میکنم

 109. ممنون
  ای کاش ما هم از منتظران واقعی اون حضرت باشیم

 110. ” از کسانی نباشی که بدون عمل صالح به آخرت امیدوار است و توبه را با آرزوهای دراز به تأخیر می اندازد . در دنیا مثل زاهدان حرف می زند . اما در رفتار و کردار مثل دنیا پرستان عمل می کند . دیگران را از کارهای بد پرهیز می دهد اما خودش از انجام آنها پروائی ندارد . به فرمانبرداری امر می کند اما خود فرمان نمی برد . نیکوکاران را دوست دارد اما رفتارشان را ندارد . گناهکاران را دشمن داند اما خودش یکی از گناهکاران است .”

  ” مولا علی (ع ) نهج البلاغه ”
  این کلام مولا وصف حال من و شماست، من هم به همین درد مبتلا هستم. عاشق گناهکار خدا و پیامبر و امامان معصوم هستم.

 111. مهدی میرغفوری Iran (ISLAMIC Republic Of)

  سلام بر عاشقان امام زمان/سلام بر مهدی/سلام بر کسی که روزی ظلم و ستم را از روی زمین پاک میکند/امیدوارم تمامی مسلمانان شاهد ظهور اقامون باشند انشاا….التماس دعا

 112. سلام ازاینکه با سایت تون آشنا شدم خوشحالم روایت است در زمان غیبت آقا امام زمان دعای غریق برای نجات خوانده شود :یا الله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

 113. آقا خسته شدم دلم میخواد ببینمت تمام لحظه های باتو نبودن را بااین که نقاش نیستم درد میکشم یا صاحب الزمان

 114. انشاء الله هرچه زودتر چشمانمان به جمال مبارکشان روشن شود(عجل فرجهم) یامهدی ادرکنی
  ظهورنزدیک است.

 115. این دیده نیست، لایق دیدارِ رویِ تو
  چشمی دگر بده ، که تماشا کنم تو را روزی هزار بار دلت راشکسته ام
  بیخود به انتظار وصالت نشسته ام
  هربار این تویی که رسیدی و در زدی
  هربار این منم که در خانه بسته ام
  هر جمعه قول میدهم آدم شوم ولی
  هم عهد خویش هم دلت راشکسته ام
  اللهم عجل لولیک الفرج

 116. او خواهد آمد با کوله باری از عدالت

 117. اللهم عجل لولیک الفرج انشاالله بیایی اقا جون

 118. سلام دوست عزیز

  ظهور امام زمان (ع) نزدیک است انشاالله, و شکی در آن نیست؛ و در این عصر ظهور با سه وبلاگ مرتبط با ظهور, یعنی

  ☼☼☼ عـصــر ظـهــور ☼☼☼

  http://albeyatolellah.blogfa.com

  اخــبــار ظـهــور ◄◄◄

  http://albeyatolelah.blogfa.com

  ۞ مبشرات ظهـور امام مهدی ۞

  http://zohoor-mahdi.blogfa.com

  در تلاشیم جهت استقبال از ظهور امام زمان حضرت ولی عصر (عج) و تبلیغ برای آمادگی سایر شیعیان در رسیدن به سطح آمادگی یک منتظر واقعی.

  در صورتی که تمایل به تبادل لینک یا لوگو دارید بسم الله … دستور بفرمایید.

  در ضمن با اجازه از یکی از عکس های وبلاگ شریف تان استفاده کردم.

  عزت تان مستدام زیر سایه و پرچم مولانا امام زمان (ع)

  یا مهدی

 119. از شما منتظران که در تلاش بیداری و آگاهی مردم هستید تشکر می کنم سعی می کنم از مطالب شما به نحوه زیبایی استفاده کنم
  به امید دیدار یار

 120. تمام روزهای هفته را درانتظارجمعه ام
  دوباره صبح،ظهر،نه،غروب شد نیامدی….
  یا اباصالح المهدی(عج)

 121. اللهم عجل لولیک الفرج……..آمین

 122. ((أین بقیة الله التی لا تخلوا من العترة الهادی )) دعا کنیم ما نیز چزء سربازان با بصیرت آقا و سید و سالارمان باشیم.

 123. روایات رسول خدا (ص)

  رسول خدا (ص) می فرماید :

  (بر حجاز [عربستان]مردی که اسمش ، اسم حیوان است حکومت می کند . اگر از دور به او نگاه کنی فکر می کنی که چشمش انحراف دارد ولی اگر به او نزدیک شدی در چشمش مشکلی نمی بینی ، جانشین یا خلیفه اش برادرش که اسمش عبدالله است خواهد بود وای بر شیعه ما از دست او ، پس این جمله را سه بار تکرا نمود ، بشارت مرگش را به من بدهید.شما را به ظهور حجت بشارت میدهم )

  نکته اول

  حاکم حجاز که اسمش اسم حیوان است همان فهد ( ببرسیاه ) پادشاه فوت شده عربستان است . هر کس از شما می تواند با نگاه کردن به عکس او , علامت انحراف چشمش را ببیند و جانشین او برادرش عبد الله است که هیچ کس از شما مشکلات و دردهایی که شیعه از سیاستهای او می کشد پنهان نیست

  از امام صادق (ع) آمده است که:

  (هرکس مرگ عبدالله را برای من تضمین کند[خبر مرگش را بیاورد] تضمین می کنم قیام قائم را)

  سپس فرمود:

  (هنگامیکه عبدالله بمیرد مردم بعد از او بر احدی جمع نمی شوند و این امر ختم نمی شود مگر به صاحبتان انشاءالله، و فرمانروایی ماهها و ایام جایگزین سالها می شود. )

  نکته دوم

  روایات منابع شیعه و سنی در مورد طلیعة ظهور حضرت مهدی(عج) در حجاز، بر پیدایش خلأ سیاسی و کشمکش بین قبائل بر سر فرمانروایی همداستانند. این حادثه در پی مرگ پادشاه یا خلیفه‌ای رخ می‌دهد که با مردن او گشایش و توسعه در امور به وجود می‌آید. نام وی در برخی روایات، عبدالله ذکر شده است

  تاثیر خبر مرگ ملک عبدالله بر انقلاب اسلامی در کشورهای عربی

  وقایع عجیب عربستان در طول ماه های گذشته برای آگاهان کمترین شکی باقی نمی گذارد که وقایع چندماه گذشته این کشور طبیعی نیست و این کشور همچون سایر کشورهای عربی دیگر آبستن حوادثی بزرگ می باشد .

  انطباق قابل تامل حوادث چندماه گذشته عربستان بر روایات و بیان مخفی ماندن مرگ عبدالله در روایات و رفتار حکومت عربستان و گردانندگان پشت صحنه در دور نگاه داشتن عبدالله جعلی از عربستان این بشارت را می دهد که بزودی زود با برملا شدن خبر این مزدور بزرگ استکبار تحولات بزرگی در داخل عربستان ، خاورمیانه و جهان ایجاد خواهد شد .

  آغاز قطعی جنگ قدرت در میان شاهزادگان تشنه قدرت ، آغاز طوفان اعتراضات مردمی که هم اینک نیز(با وجود مخفی نگاه داشتن خبر مرگ عبدالله) در عربستان دیده می شود ، تزلزل شدید در مزدوران منطقه ای استکبار که وجود عبدالله برای آنها پشتوانه ای بود ، و موج شادی و بشارت در منطقه از شیعیان یمن گرفته تا شیعیان ایران و لبنان و در آخر تقویت مضاعف موج انقلاب اسلامی در منطقه ، همه و همه مژده می دهد که بزودی با خبری بزرگ و شگفت انگیز موج دوم انقلاب اسلامی در کشورهای خاورمیانه برخواهد خواست و اقیانوس پرخروش مستضعفین به حرکت درخواهد آمد که برای دشمنان هیچ راه فرار و چاره ای جز بکارگیری حربه آخر باقی نخواهد ماند.

  ظهور

  آنگاه که مرگ عبدالله فرا رسد، مردم در جانشینی او نسبت به هیچکس به توافق نمی رسند و این جریان تا ظهور حضرت صاحب الأمر همچنان ادامه می یابد، عمر سلطنت های چندین ساله بسر آمده، نوبت پادشاهی چند ماهه و چندین روزه فرا می رسد.

  و این درگیری بعد از کشته شدن این پادشاه(عبدالله) منجر به کشمکش بین قبیله های حجاز می شود.

  در این هنگام نشانه های ظهور حضرت مهدی(عج) آشکار شده و شاید بزرگترین نشانهء آن، ندای آسمانی است، که به نام او در ۲۳ ماه رمضان شنیده می شود.

  طبق روایات پس از این ندای آسمانی، حضرت مهدی(عج) به طور سرّی با برخی از یاران و هواداران خود ارتباط برقرار می نماید. دربارهء آن بزرگوار در سراسر گیتی سخن بسیار به میان آمده، و نام وی زبانزد همگان گشته، و محبتش در دلها جای می گیرد.

  دشمنان وی از ظهور آن حضرت سخت بیمناک شده، و از اینرو برای دست یافتن به او به تلاش و کوشش می پردازند… در میان مردم شایع می شود که آن حضرت در مدینهء منوّره اقامت گزیده، و حکومت حجاز یا نیروهای خارجی جهت کنترل اوضاع داخلی حجاز، و پایان دادن به کشمکش قبائل با حکومت وقت، لشکریان سفیانی را از سوریه به یاری می طلبند

 124. امام خوبم خیلی دوستت دارم.هرشب واسه سلامتی وظهورت دعامیکنم توروخدا تو هم واسم دعا کن که ………. کاش وقتی میای زنده باشم وظهور قشنگت رو ببینم

 125. سلام برادر و همرزم عزیزم

  انشا الله که همیشه در کنار خانواده گرامی تان خوب و خوش و سلامت باشید و زیر سایه مهدی فاطمه (س) همیشه در امان باشید.

  یک سوال: این کد فلش نواهای مهدوی را خودتان درست کردید یا از جایی گرفتید ، اگر می شه راهنمایی ام کنید.

  براتون آرزوی بهترینها را دارم (سربازی امام زمان (ع))

  یا مهدی

 126. سلام
  خداوند می فرماید” با زبانی دعا کنید که با ان زبان گناه نکرده باشید،تا اینکه دعاتون مستجاب بشه!یعنی بگید دیگران براتون دعا کنن.چون شما با اون زبون گناه نکردی”

  دوست عزیزی که پیام منو می خونی، خواهشا براحل مشکل من گلبرگ از طرف هر شهیدی که دوست داری، یه صلوات بفرست و ثوابشو تقدیم به امام زمان کن.وازشون بخواه مشکل لاینحل منو به لطفشون حل کنن!
  ان شاالله من حقیر هم قابل باشم برا شمای فرستنده صلوات، دعا کنم!
  بر محمد وال محمد صلوات
  اللهم عجل لولیک الفرج

 127. سلام علیک به نویسنده
  متشکرم ازقراردادن این مطلب
  امیدوارم خود امامزمان اجرش رابه شما دهد
  خیلی عالی بود

 128. سید علی رضا حسینی Afghanistan

  اللهم عجل لولیک الفرج
  آقا منتظرت هستیم
  تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات
  اللهم صل علی محمد وآل محمد

 129. عاشقان اقا سلام علیکم بیایید برای فرج وسلامتی اقا دعا کنیم اقا قریب هست صلوات

 130. امام مهدی یعنی عشق من.جونم فداش…..

 131. آقا جان جهان پر ازظلم شده بیقراریم برای دیدنت و عدالتت .آقاجان تورا جان مادرت قسم می دهم که ما را با همه گنانان بپذیری

 132. برای ظهور آقا صلوات

 133. آقاجان خیلی گناه کارم بارگناه کمرم را خم کرده دلم از خودم شکسته از خودم ناامیدم ولی میدانم اگر در زمان ظهورت زنده باشم برای جبران بی وفاییهایم برایت جانانه جان خواهم داد شاید مراببخشی . از اشکهایی که برایم ریخته ای حتی اگر در آغوشت جان باز تا ابد شرمنده ام

 134. مطالب زیبایی گذاشتید اجر شما با مادر صاحب الزمان….لطفا آهنگ های زیبایتان را به ایمیلم ارسال کنید ممنون..!!!

 135. مهدی مولای عزیزم بیا …………….
  یا علی

 136. سلام ، ظهور بسیار بسیار نزدیک است.مواظب رفتارمان باشیم که شرمنده نشیم.

 137. سلام و خسته نباشید از شما مطالب شما خواندم مطلب های خوبی بود و میخواستم بدانم آیا شکافتن قبر اصحاب پیامبر و صحیفه و امام نشانه بر دلالت بر ظهور دارد یا خیر و همین طور یک احساس در درون من میگه وقتی بخواهد منجی عالم ظهور فرمایند یاران امام زمان یک هفته قبلش ناپدید میشون میخواستم بدانم همچین موضوعی هستش احساس من میگه روز جمعه یاران پیامبر ناپدید میشوند و روز جمعه بعد که ظهور منجی عالم انجام میشه یاران پیامبر ظاهر میشوند میخواستم بدانم این صحت داره یا نه ممنون میشم جواب من در ایمیل دادن به من بدهید با تشکر.

 138. امام زمان .مهدی فاطمه شرمندتم روم سیاه سیاهه .

 139. امام زمان (عج),جانم را فدای امدنت می کنم ظهور کن که ظلم بیداد می کند ! بیا و مارا به خادمی بپذیر, که روحم بهر امدنت بی تابی میکند!بیا ای صبح امیدم طلوع کن .

 140. اللهم ارزُقنا تَوفیقَ الطّاعَة…

 141. خدا کند ظهور نزدیک باشد وما از یاران آن حضرت باشیم.

 142. سلام به همه
  یه لحظه فکر کن ببین اگه آقامون بیاد چقد خوب میشه،فداش بشم الهی،یعنی میشه منم یارش باشم جونمو فداش کنم ای کاش میشد ببینمش…
  برا سلامتی آقا امام زمان صلوات بفرس.اللهم صل علی محمد و آل محمد

 143. واقعأازشمامتشکرم انشاالله باظهورآقاماهم ازسربازان وى باشیم انشاالله

 144. آقانمیدانم چرادنیای ما اینطورشده ولی میدونم داره داد میزنه مهدی بیا آقا التماس میکنیم بیا

 145. بر جمال زیبای مهدی صلوات امیدوارم همهی ما جزیاران اقا امام زمان باشیم

 146. حمیده سادات علوی Afghanistan

  دلم گرفته از زمونه دل خورم بذار برات گلایهامو بشمرم
  به کی بگم که کوزه کوزه تشنه ام به کی بگم هزار روزه مرده ام
  نیومدی و هفته خسته تر شدم شکسته بودمو شکسته تر شدم
  نیومدی وکوچمون کلافه شد یه جمعه به ندیدنت اضافه شد
  مولایم هرچند من بنده ای خوبی نبودم اما تو عظیمی و رحیمی فرج مولایم را برسان
  دیگر تنهایی و مظلومی بیکسان بس است اقا جان خیلی دلم از این زمونه و مردمش خسته شده ادمایی که همه فکرشونوتجملات ئدیا گرفته اقا جان هرچند ناچیزم ولی توقنوت نماز شبت مارو هم دعا کن
  اللهم عجل لولیک الفرج

 147. سلام یا امام مهدی
  مفتخرم که همنام امامم می باشم
  یا امام مهدی، من ، مهدی حقیر را در جمع یارانت بپذیر

 148. فرج نزدیک است ای کاش مواظب رفتارمون باشیم (صلوات)

 149. سلام دوست عزیز وبلاگت عالیه لینکت کردم
  منم میخام تو وبلاکم اهنگ بذارم میشه راهنمایی کنی ممنون میشم
  التماس دعا

 150. خیلی نوشته هاتون قشنگ بود

 151. خدایا چنان کن که در هروضعیت سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، نظامی و ۰۰۰ که باشیم ، آقاامام زمان (عج) را و راهشان را و یکتاپرستی شان را و واقعیت شان را درک کنیم , حس نمائیم و بسویشان برویم و لیاقت حمایت از ایشان راداشته باشیم والبته بدور از هرگونه شک و تردید و نفاق و درویی ؛ و آنچنان در این راه استوار باشیم که بتوانیم اوج رضایت تورا تحصیل کنیم . آمین یا رب العالمین

 152. حالا که متوجه شدیم ظهور حضرت نزدیکه به خاطر حضرت گناه نکنیم…
  برای تعجیل در فرجش و سلامتیش صلوات

 153. امام زمان جان شرمندتم شما مارو به حال خودمون وا مگذار…

 154. سلام من تحقیقاتی کردم که اگر شیعیان تا چهل روز عبادات خودرا خالصانه کنند او میاید حالا من طرحی دارم که اگر درتوان دارید هرروز سورهی حشرو بخونید وتقدیم به اقا امام زمان کنید تاهم ظهور نزدیک بشه وهم درکار شما گشایش شود انشالله
  اللهم عجل لولیک الفرج

 155. سلام لیدا جون من میخواهم که برات بگم:
  اول هر آهنگی که خواستی – مثلا آهنگ بنیامین) ( دانلود کد آهنک بنیامین رو بنویس بعد اون کد رو کپی بکن و بعد توی وبلاگتون در قسمت (تنظیمات و دیگر امکانات) در گزینه ی کدها و اسکریپتهای اختصاصی کاربر پیست بکن.
  التماس دعا

 156. خدایا کمکمون که ما بتونیم لایق سربازان امام زمان باشیم … خدایا کمکمون که هیچ وقت توی هر کاری امام زمان رو فراموش نکنیم…
  خداااااااااا…___________ عاشقان امام زمان صلوات …^_^

 157. سلامتی مهدی فاطمه صلوات……………………

 158. یاعلی برادران توبه کند ظهور بسار نزدک است

 159. همیشه دعا میکنم یکی از یاران امام زمان باشم :)

 160. از نشانه های ظهور امام زمان زلزله ها هستند و چه کس قادر به پیشگویی زلزله هاست
  با سلام با توجه به پیشبینی پیشگوی زلزله سید عباس صولتی قبلا فکر میکردم زلزله ای در مهر ۹۲ در ایران اتفاق میافتد .شکر خدا زلزه مخربی با شدت بیش از ۷ ریشتردر مهرماه اتفاق نمی افتد و این زلزله در خارج از ایران یعنی پاکستان اتفاق افتاد .سید عباس صولتی این زلزله را شش ماه قبل پیش بینی کرد اما چون اجازه پیشبینی دقیق زلزله را نداشت برای بینندگان وبلاگش مکان و زمان دقیق زلزله را نگفت .این متن پیش بینی وی میباشد:
  پیش بینی زلزله های شدید برای ۶ ماه آینده ایران را جهان را گزارش میکنم

  با توجه به زلزله های ۷٫۲ ریشتری کاکی بوشهر و زلزله ۸٫۴ ریشتری سراوان ، سیستان و بلوچستان برای ۶ ماهه آینده ایران و جهان پیش بینی زلزله ای بالای ۷٫۴ ریشتری تا ۸٫۳ را می نمایم تاریخ این پیش بینی برای آینده ایران و جهان است زمان ۱۳۹۲/۰۷/۰۵ تا ۱۳۹۲/۰۷/۲۰ برابر با ۲۰۱۳/۰۹/۲۷ تا ۲۰۱۳/۱۰/۱۲ سال میلادی البته چند رخداد دیگری هم در این میان امکان آن وجود دارند که از تاریخ ۱۳۹۲/۰۳/۰۲ تا ۱۳۹۲/۰۳/۲۰ برابربا ۲۰۱۳/۰۵/۲۳ تا۲۰۱۳/۰۶/۱۰
  ———————————–
  زلزله ۶٫۶ ریشتری ۹۷ کیلومتری بندر جاسک، ۱۰۲ کیلومتری منوجان، کرمان را لرزاند
  ۲۰۱۳-۰۵-۱۱ ۰۲:۰۸:۰۹ (UTC) شنبه، ۲۱ اریبهشت ۱۳۹۲ در ۰۶:۳۸:۰۹
  M 7.8 IRAN-PAKISTAN BORDER REGION on April 16th 2013 at 10:44 UTC (8.4 سراوان سیستان و بلوچستان سه شنبه، ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ در ۱۵:۱۴:۱۷ )
  ۷٫۷ ۸۳km E of Khash, Iran 2013-04-16 10:44:20 28.107°N 62.053°E 82.0

  + نوشته شده در دوشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۶ساعت ۴:۱۳ توسط سید عباس صولتی ۰۹۱۵۸۵۷۸۲۳۵ | آرشیو نظرات
  در ۴ مرداد نوشت:
  آماده باش زلزله ای برای جهان امکان زلزله ای با قدرت و شدت ۸٫۴ ریشتری در جهان و خارج از ایران
  این متن ساعاتی قبل از زلزله پاکستان به متن بالایی که در ۴ مرداد نوشته شده بوداضافه گشت
  این موج زلزله ای که از ۶ ماه پیش نتیجه گیری شده است میدان نیروهای رخداد آن از امروز شروع خواهند شد ابتداء شاهد زلزله های بالای ۵٫۰ ریشتری و بعد اوج زلزله ها خواهیم بود
  + نوشته شده در جمعه ۱۳۹۲/۰۵/۰۴ساعت ۲۰:۱۵ توسط سید عباس صولتی ۰۹۱۵۸۵۷۸۲۳۵ | آرشیو نظرات
  کیست که او را یاری کند

 161. اللهم عجل لولیک الفرج
  چه خوب می شد اگر به انتظار فرج به پا می خیزیدیم
  اللهم والنصرنا

 162. ببخشید میتوانم از این مطالب در وبلاگم استفاده کنم واقا که مطالب زیبا یی هست انشاالله اجرتون با خدا که در این را این مطالب رو مینویسین خسته نباشید

 163. به امید ظهور هرچه زودتر اقایمان در انتظارش مینشینیم شاید قسمتمان باشد دیدن اقایمان وبیعت کردن با ایشان ………..ممنونم از بابت همه چیز وممنون میشوم که مطالب جدید را به ایمیلم بفرستید …..خاک پای منتظران اقا امام زمان

 164. باز هم ممنون

 165. مهدی(عج) بقیه آن خدایی است که میفرماید:واذاسالک عبادی عنی..:
  “من نزدیکم ودعوت دعاکننده راآنا”جواب میدهم …”ودرپایان که درخواست اجابت وایمان میکند آنرانه مزدخودبلکه وسیله رستگاری بنده اش قلمدادمیکند.
  چنین خدایی رابایدپرستیدودررکاب چنین امامی باید جان فداکرد.
  به امیدانروزکه:
  جعلناالله من خیرانصاره واعوانه والمستشهدین بین یدیه
  امین

 166. چرا همه میگیم بیا مگه او نرفته که بخاد بیاد ما توی غیبتیم
  حالا فکر کنیم اومد چی داریم عرضه کنیم
  کاری غیر ازگناه انجام دادیم که بخایم عرضه کنیم
  کسی که یه کاری به عهدش بوده واون کارروخوب انجام داده هی میگه بیا تا اون کارشو عرضه کنه ن ما

 167. شاید این جمعه بیایدددددددددددددد شایدددددددددددددددد

 168. agar ba amadane aftab az khab bidar shavim namazman ghazast.
  YA MAHDI

 169. سلامتی آقا امام زمان صلوات …
  الهّم صلّی علی محّمد و آل محّمد و عجّل فرجهم…

 170. من مهدیم که مرا گرمی بازاری نیست………………بهتر از یوسفم هیچ خریداری نیست………

  همه گویند که در حرست دیدار منن…………..لیک دراین طایفه رفتا ری نیست……..

  آقا تو را به جان مادرت نیا .من هروز دعای فرج میخوتنم بیا بیا که دل برای دیدنت پرپر میشود

 171. آمد بهار وگل رخ من در سفر هنوز
  خندید وابر چشم من از گریه تر هنوز
  آمد درخت گل به بر اما چه فایده ؟
  کان سرو گلعزار نیامده به بر هنوز
  اللهم عجل لولیک الفرج

 172. خدایا میدانم خالی از تقصیر نیستم اما میخواهم از اینکه مرا در هر حال دوست داری؟؟؟تشکر کنم

 173. سلام بر مهدی
  امام زمان میگن یکی از نشانه های ظهورت لحظه شماری واسه اومدنته بخدا دیگه تاب نداریم بیا و دنیا رو از بی عدالتی برهان

 174. سلام میشه کد آهنگ هایی که از سایت پخش میشن را برام ارسال کنید مخصوصا اون آهنگ افضل اعمال

 175. بسمه تعالی
  ۱- آن رسول به زودی خواهد آمد.
  ۲- تمهیدات لازم برای ظهور در حال اجراست.
  ۳- هر گونه پیش فرض متعصبانه نسبت به اقدامات ایشان میتواند شما را در صف از دین بیرون شدگان قرار دهد.
  ۴- او می آید و همه را به دین اسلام فرا میخواند.
  ۵- برای خود و دیگران استغفار کنید باشد که از هدایت شدگان باشید.
  و هو الهادی و اعلم بالمهتدین

 176. سلام
  ممنون از وب و مطالب ارزشمندتون
  ازتون دعوت می کنم از این پست دیدن فرمایید و در صورت تمایل آنرا اشاعه دهید :

  شناخت امام زمان عج
  http://taavus.blogfa.com/post/108

 177. الهم عجل الولیک الفرج

 178. بسم الله الرحمن الرحیم
  الهم عجل لولیک الفرج
  آقا جان خسته ودلشکسته ام. خسته ازاین رنگو ریا خسته ازاین ظواهر پلید دنیا پس کی می یای بیا ماراازاین جاه طلبی وظلم وفشار نجات بده. توروبه حق پهلو ی شکسته مادرت زهرا به ابروی آقا امام حسین ازخدا بخواه فرجت نزدیک شود من گنهکارم دعا میکنم که روزی بیایی فرش زیرپات شوم .جانم مالم پدرومادرم وفرزندم به فدایت ای امام زمان.

 179. تشکر از اطلاع رسانیتون انشالله امام زمان هر چه زودتر ظهور کند

 180. سلام صلوات بر محمد و ال پاکش من یه گناهکارم چند روز نماز میخونم بعد با گناه ترکش میکنم برام دعا کنید به امید ظهور قایم ال محمد

 181. من میخوام امام زمان بیاد وهمه چی از کثافت ولجن پاک بشه یه نفس راحت بکشم نفسی از روی پاکی از روی خوشحالی از نجات از کثافت کاری های شیطان.یا مهدی

 182. وقتی امام زمان بیاد دیگه وسوسه شیطان نیست.فقط دنیا پاکیه

 183. ممنون از همتون واقعا تاثیر گذار بود ب امید روز خوبی ک اقا بیاد

 184. امیدوارم همه ملت شیه سپاهیان حضرت مهدی(عج) باشند و شهادت در راه ایشان نصیب ما بگرد

 185. گل با صفاست اما بی تو صفا ندارد…اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم..

 186. به امید هر چه سریعتر ظهورش یــــــــا مهــــــــــــــــــــــــدی

 187. دوست عزیز ، مطالبت همه مشکل داره

  خدا هدایت کنه

 188. سلام ممنون بابت مطالب اموزندتون…
  اکنون از زمان این نوشته ی شما ۶سال میگذره و ما شاهد خیلی از نشانه ها بودیم و هستیم….
  عبدالله مریض شده و نزدیک به مرگه جامعه به فساد کشیده شده و شاهد همه گونه زنا،همجنس گرایی،فحشا،دزدیفربا،حرام خواری،نزول و ….هستیم. در سوریه ۳پرچم بالا رفته،زنان در راه جهاد نکاح هستند،عراق مکان برخورد قیام ها شده…شیعه کشی ها مسلمانان رو از رفتن به زیارت امام علی و امام حسین ع میترسونه….کرد ها میخواهند دولت مستقل برپا کنند…باید زود بجنبیم اماممون اومد روسیاه نباشیم انشاالله که همگی ز کنیزا و ادمای اقامون باشیم…
  اللهم عجل ولیک الفرج

 189. سلام ممنون بابت مطالب اموزندتون…
  اکنون از زمان این نوشته ی شما ۶سال میگذره و ما شاهد خیلی از نشانه ها بودیم و هستیم….
  عبدالله مریض شده و نزدیک به مرگه جامعه به فساد کشیده شده و شاهد همه گونه زنا،همجنس گرایی،فحشا،دزدیفربا،حرام خواری،نزول و ….هستیم. در سوریه ۳پرچم بالا رفته،زنان در راه جهاد نکاح هستند،عراق مکان برخورد قیام ها شده…شیعه کشی ها مسلمانان رو از رفتن به زیارت امام علی و امام حسین ع میترسونه….کرد ها میخواهند دولت مستقل برپا کنند…باید زود بجنبیم اماممون اومد روسیاه نباشیم انشاالله که همگی ز کنیزا و خادمای اقامون باشیم…
  اللهم عجل ولیک الفرج

 190. راستی به قبر خانوممون زینب صلوات بر او در سوریه تجاوز شده…باسرهای بریده شعیان در صحن ایشان وتبال بازی میشود من خودم ناظر یکی از فیلمهاش بودم…گریه اوره….

 191. امام زمانم خیلی دوست دارم
  هرچند از اعمالم شرمنده ام اما ای کاش زودتر بیای…
  باور کن دوست دارم هرچند شرط عاشقی اطاعته اما باور کن دوست دارم آقا جون…

 192. سلام یاتشکرازمطالب مفیدتون.ببخشیدیه سوال دارم ممکنه منظور ازسفیانی همین گروه داعش واینا باشه که اینقدر سرمیبرن و وحشی هستن؟

 193. سلام اقا تولدتون مبارک
  وقتی به خوبای دوروبرم نگاه میکنم از اینکه یار شما باشم نا امید میشوم اما از خودتون میخوام کمکم کنی تاجزو لشکریان با وفای شما باشم نه خوارج شما
  اللهم عجل لولیک الفرج
  یا مهدی ادرکنی-یا زهرا
  اقا واسه ما دعا کن هدایت بشیم

 194. کوچکتــــــــــــــــــرین دعـــــــــــــــــابرای بزرگتــــــــــــــــــرین آرزو…..
  “اللهــــــــــــــــــــــم عجل لولیک الفــــــــــــــــــرج”

 195. واسه ظهورش لحظه شماری می کنم…

 196. به نظر من همین داعش که عراق را به هم ریخته همون سفیانی باشه

 197. سر عشق شدنم لطف طبیبانه توست

 198. خاک پای مهدی عج Iran (ISLAMIC Republic Of)

  شما رو به عزیزترین کسایی که در زندگی دوست دارین قسم میدم برای ظهور دعا کنید … اللهم عجل الولیک الفرج

 199. یا امام زمان قربون برم کوچیکتم نوکرتم بیا و این ادمایه بده رویه زمینو از بین ببر

 200. سلام مرسی ازاینکه باعث شدید بوی رمضان راحس کنیم.

 201. سلام برادران وخواهران گرامی من امروز اولین روزی هست که وارد این سایت شدم ومطالب وپیام های شمارا خواندم واقعا از اینکه می بینم اینهمه مشتاق ظهور آقا امام زمان (عج) هستیدو اینهمه دوستدارآن حضرت خیلی خوشحالم واقعیتش من دارم مطالبی در مورد نشانه های ظهور آن حضرت جمع آوری میکنم وهمینطور میخواهم اطلاعاتم درمورد امام زمان بیشتر شودخوشحال می شوم اگر در این مورد بنده را یاری کنید.با تشکر به امید ظهورش

 202. ای ل بشارت می دهم
  خوش روزگاری می رسد
  یا دردو غم طی می شود
  یا شهریاری می رسد
  ا ی منتظر غمگین مشو
  قدری تحمل بیشتر
  گردی به پا شد در افق
  گویی سواری می رسد.
  الهم عجل لولیک الفرج

 203. ” خروج سفیانی از علائم حتمیه که ۱۵ ماه به خروج قائم قیام میکند و یکروز هم اضافه نمی شود ”
  ________________________________________
  امام صادق (ع):‌ از نخستین روزیکه سفیانی خروج می کند تا روزی که حکم می راند ۶ ماه تمام است. سپس ۹ ماه تمام حکم می راند و حتی یکروز هم بر آن اضافه نمی شود. هنگامیکه این امر تحقق یافت بسوی ما بشتابید .
  امام صادق (ع) : هنگامیکه سفیانی بر ۵ منطقه ( دمشق، ‌حمص،‌ حلب،‌ اردن و قنسرین ) تسلط یابد ۹ ماه برای او بشمارید. امام صادق علیه السلام : خروج سفیانی از امور حتمی است. و خروج او در ماه رجب بوده از آغاز خروج تا پایان عمرش ۱۵ ماه است. ۶ ماه تمام جنگ می کند هنگامیکه بر مناطق ۵گانه تسلط پیدا کرد ۹ ماه حکومت می کند و یک روز هم اضافه نمی شود.( مناطق ۵ گانه : دمشق- حمص- اردن- حلب- قنسرین)
  امام زین العابدین (ع) : امر قائم (عج) از سوی خداوند حتمی است و امر سفیانی نیز از جانب خداوند قطعی می باشد و قائم ظهور نمی کند مگر پس از آمدن سفیانی.
  - مشخصات سفیانی :
  نام . نام خانوادگی. کشور. شهر. منطقه. چهره و …
  علی علیه السلام : فرزند هند جگر خوار از وادی یابس ( دره خشک) خروج می کند او مردی است چهار شانه و بد قیافه دارای سری بزرگ.. بر صورت او اثر آبله پیداست وقتی او را می بینی می پنداری که یک چشم دارد نامش عثمان و پدرش عنبسه است. او از فرزندان ابوسفیان است وارد سرزمین قرار و معین (شام) می شود و بر بالای منبر آنجا قرار می گیرد.
  امام باقر(ع) :
  سفیانی سرخ رو و زرد مو و زاغ چشم است. بندگی نکرده است خدا را هرگز.
  رسول اکرم (ص) : مردی از دل دمشق خروج میکند که به او سفیانی می گویند و همه ی پیروانش از نژاد کلب هستند.بقدردی خون می ریزد که نوبت به شکافتن شکم زنان و سربریدن کودکان می رسد. تیره قیس در برابرش قیام می کنند. همه را می کشد و کسی نمی تواند از خود دفاع کند. آنگاه مردی از تبار من در حرم خروج می کند. این خبر به سفیانی می رسد. سپاهی را برای رویارویی بسوی او می فرستد چون این سپاه به سرزمین بیداء ( وسط مکه و مدینه) میرسند زمین همه ی آنها را فرو می برد که گزارش گری نمیماند.
  امام صادق (ع) : …….. سفیانی سیمایش سرخ . چشمهایش زاغ . موهایش زرد. کاسه ی سرش سترگ. کتفهایش چهار شانه. صورتش درشت و خشن است. و در صورتش آثار آبله است. هنگامیکه او را ببینی او را کور می پنداری ولی او کور نیست بلکه در مردمک چشم او نقطه ی سفیدی است. و او پلیدترین مخلوق روی زمین است که لحظه ای خدای را نپرستیده است و مکه و مدینه را هرگز ندیده است
  امام صادق (ع) :‌ اگر سفیانی را ببینی او را پلیدترین مردمان می یابی که چهره ای گلگون ،‌ چشمانی کبود،‌ و موهای زرد دارد و بانگ می زند. اول انتقام و وانگهی آتش. او بقدری خبیث است که همسر و مادر و بچه هایش را زنده بگور می کند تا مخفیگاه او را به کسی نگویند!
  .
  امام باقر (ع) : سفیانی از فرزندان خالد پسر یزید پسر ابوسفیان … مردیست با سر درشت و چهره آبله گون ئر چشمش نقطه ای سفید است. او از ناحیه ای از شهر دمشق . وادی یابس (دره خشک) نامیده می شود با هفت نفر که یکی از آنان پرچم درهم پیچیده ای ابن حماد ص ۷۵
  ۲- علائمی که به ظهور سفیانی منتهی می شود.
  امام صادق (ع): نمی باشد ظهور تا اینکه بیرون آید خروج کننده ای از آل ابی سفیان (یعنی سفیانی) و مالک ملک شود بقدر حمل یک زن نه ۹ ماه و نمی باشد قیام سفیانی تا اینکه بیرون آید از فرزندان شیخ پس سیر کند تا اینکه در میان نجف کشته شود. پس بذات خدا قسم! گویا میبینم شمشیرها و نیزه ها و متاعهای ایشان را بر دیواری از دیوارهای نجف در روز دوشنبه ای و کشته می شود در روز چهارشنبه آن ( و در بعضی احادیث در روز پنجشنبه آن).
  با خود دارد خروج میکند

 204. سلام
  عالی بود
  انشاالله خداوند ما را از رهروان ویاران واقعی آن حضرت قرار دهد

 205. وقتی نظرات بچه هارومیخونم باخودم میگم پس آدمای خوب هنوزهم هستن دوستای عزیز ترازجونم ازتون خواهش میکنم نه تنها خودتون عاشق خداباشیدبلکه بارفتاراتون دیگران روهم تشویق ب این کارکنید نزارید فرصتهاشون روازدست بدن کمکشون کنید ودستشون روبگیریدهمانطور که خدادست شماروگرفت واین هدایت راشامل حال شماکرد بدونید ک هدایت مخصوص همه ی ادمانیست!!!
  ظهورنزدیک تراز اون چیزی است که فکرشومیکنی …

 206. با سلام
  با احترام به ۱۴ معصوم عزیز ………..
  ۱- به نظر بنده اینهایی که مطرح شد همش داستانه
  ۲- ضعف این داستانها در وحله اول می دونید از کجا معلوم می شه خودتون قضاوت کنید مگر روی کره زمین فقط خاور میانه وجود داره !!!!!! تمام این داستانها مکانها و افرادی که مطرح می کنه حول حوش خاور میانس پس بقیه نقاط دنیا چی اونا احتمالا بوقن یا اینکه دوستان فکر می کنن امام زمان (عج)فقط امام خاورمیانس !!!!!!!!!
  ۳- درباره نام ها مطمئنا نام اون اشخاص مثلا سفیانی که این نام نخواهد بود اگر این طور باشه که همه می فهمن که این شخص همون لعنت اله علیه سفیانیه !!!!!!!!!!! پس تمام نام ها ، نام های مستعاره و هیچ سندیتی نداره!!!!!!!!!!!
  ۴- چرا ما منتظر شخصی هستیم که اون بیاد دنیا رو درست کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا خودمون سعی نمی کنیم دنیایی بهتر بسازیم؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظر بنده همین که ما منتظر(انتظار غلط!!!!!!!!) شخصی هستیم که اون بیاد همه کارها رو درست کنه همین موضوع باعث می شه ظهور آقا امام زمان (عج) به تاخیر بیفته چون ما هنوز به اون درک درست و منطقی از امام و ظهور نرسیدیم!!!!!!!۱
  ۵- تا حالا خدایش فکر کردین چه انتظاری از امام زمان (عج) دارید و برای این انتظار چه کار کردید و اینکه امام از ما چه انتظاری داده و برای اون انتظارات چه اقدام عملی کردیم !!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط و فقط یک انتظار کورکورانه و آرزوهای الکی و ناشی از احساسات غیر عقلی حاکم بر منتظران ایشان هستش که واقعا باعث به تعویق افتادن ظهور می شه نه تعجیل چون ناشی از جهل و نادانی نه از روی منطق !!!!!!
  ۶- دوستان خواهشا بشنید کمی از پیامبر درونی(عقل) که خداوند در نهاد هر بنی بشری (مگر اینکه بنی بشر….) قرار داده استفاده کنید : ظهور در حقیقت چیه؟ قراره چه اتفاقی بیفته؟ امام زمان (عج) کیه؟ قراره چه کاری کنه ؟ چه انتطاری از پیروانش داره (مطمئنا غرق شدن در خرافات غیر عقلی نیست…..) ؟ ما برای ظهور چطور باید مهیا بشیم؟ و هزاران سوال عقلانی دیگه رو حداقل برای خودمون جواب بدیم لازم نیست جواب های ما جهان شمول باشه حداقل برای خودمون صدیق باشه کافیه…….
  ۷- یک نصیحت از طرف برادر کوچک : خواهشان دوستان بیشتر از پیامبر درونشون (عقل، تفکر که بارها در قرآن مجید روی آن تاکید شده …..) استفاده کنن هر داستان هر سخن بی پایه و اساس که الان متاسفانه در کشور عزیز ما پر شده در تمامی مجالس، رادیو ، تلویزیون، کتابها ، سخنرانی ها ، خطبه ها و …… قبول نکن !!!!!!!! جهل و نادانی و بی سوادی و زنبور بی عسل بودن و ناصی بی عمل بودن بدترین دشمن امام زمان (عج) هستش !!!!!!!!!!! اونهایی که می شینن اینور و اونور (مجالس ، تلویزیون و …) درباره امام عزیز و بزرگوارم امام زمان (عج) سخن می گن اونها ذره ای عمل در وجودشون نیست و فقط طبل تو خالین ، زنبور بی عسلن، خودتون با عقلانیت به عملکرد اونها نگاه کنید نه با تعصب اون وقت متوجه می شید و درهای عقلانیت بر روی شما باز می شه ……………..
  سخن کوتاه باید والسلام
  الهم عجل لولیک الفرج
  همانا اگر خدا بخواهد و اگر ما عاقل با شعور و با فهم و با سواد باشیم

 207. البته نباید انقدر زود قضاوت کرد درباره ی رادیوو..ولی حرف شما کاملا درسته

 208. بله دوست عزیز ممکنه گروه داعش از دسته ابو سفیانی باشه فک کنم رود فرات بود اگه اشتباه نکرده باشم وقتی داعش روی مسلمونا بست سردستشون گروه داعش رو فرزندان سفیانی خطاب کرد…. ولی حتمی نیستو من سندو مدرکی ندارم و فقط در حد ی امکان دادنه….
  و شما دوست عزیز که انتظار همه رو ی انتظار کورکورانه میدونید شما ایا از استدلال های این ادما واسه انتظارشون اگاهید؟ دوستامون فقط خواسته های قلبیشونو نوشتن و استدلالاشونو نگفتن…. ولی هیچ کس شکی نداره که امام زمان وجود داره و ی زمانی ظهور میکنه… امام زمان فقط امام خاور میانه نیست شما اگ اطلاعاتتونو بالا ببرید متوجه میشید که وقتی امام زمان ظهور کنه جبرییل ع در تمام دنیا خبر ظهور ایشونو به مردم ابلاغ میکنن و با همان زبانی که مردم متوجه شن… مثلا به ایرانی ها با زبان فارسی، عرب ها زبان عربی انگلیسی ها زبان انگلیسی….
  حضرت مسیح مگه پیامبر خاور میانه ایاس؟ اییشون زنده هستند و وقتی امام زمان ع ظهور کنند با ایشون همراه میشن همینطور حضرت خضر ع….. میدونم قصد توهین به شعور دیگرانو ندارید اما طریقه صحبت کردنتون ادمو کمی ناراحت میکنه دوست عزیز…..

 209. سلام عزیزان نماز روزه هاتون مورد قبول حق….ببخشیدبرادر چه داستانی یعنی همه اینها ساخته ذهن وتصورات شخصی است هیچکس از زمان ظهور آقا امام زمان اطلاعی ندارد حتی خودایشان این بحث هایی هم که مطرح شدبنظر نمیادداستان باشد واینکه همه منتظر ظهور هستن یک واقعیت هست این حرف شما در ست که بایدتفکر کرداما شما که از درون آدمها خبرنداریدکه کی منتظرواقعی هست وچه کسی فقط در ظاهرمنتظراست صحبتهای شما وشخصیت شما قابل احترام وقابل تاًمل است اما با عرض پوزش بهتر بودکمی با لحن ملایم تری نظرات خودرا بیان می کردید بازم شرمنده نظربود.
  اللهم عجل لولیک الفرج

 210. مممنون محدثه جان که این بحث رومطرح کردید

 211. خواهش میکنم ابجی البته من قصد جسارت به این برادر روکه اسم شون رو نمی دونم نداشتم فقط نظرموبیان کردم امیدوارم ناراحت نشده باشن چون این فضا برای همین بحث وگفتگوهای دوستانه است.

 212. سلام خیلی از مطالب سایتتون لذت بردم و اطلاعاتم کامل شد
  ارزش خوندن خیلی خیلی دارد.
  چند روز پیش سخنی رو از امام صادق(ع) دربارهی نوروز میخوندم که ضمن اینکه خیلی از نوروز تعریف کرده بودند فرموده بودند که امام زمان در نوروز ظهور خواهند کرد. برای اینکه از درست بودن این مطلب اتمینان حاصل کنم پرس و جویی کردم ودرست بود از این رو برهمه آشکاره که امام زمان در جمعه ظهور خواهند کرد پس یعنی در سالی که نوروز جمعه باشه که از تحقیق به دست اومدم خیلی خوش حال شدم نوروز سال۹۴ روز جمعه ۲۹ اسفنده همین امساله که از تلفیق این نظریه با نظریه شما این نتیجه بدست می آید:
  عبد الله در ذی الحجه که مهر ماه است میمیرد و چند ماه باقی مانده تا آخر اسفند جانشینانش درگیر هستند و از ترفی این حضرت میفرماید عمر حکومت سفیانی ۹ماه است وبعد از آن امام عصر ظهور خواهند کرد وباتوجه به اینکه داعش در اوایل تیر ماه اعلام خلافت(حکومت اسلامی عراق وشام)کرد تا پایان اسفند ماه ۹ماه آنان تمام است.
  موضوع دیگر دجال است دجال همان آمریکاست و خر دجال تلویزیون است که حضرت محمد(ص) میفرمایند: دجال صورتی نورانی دارد و در تمام دنیا حرکت میکند. الان بر کسی پوشیده نیست که همه دلشان میخواهد بروند آمریکا وهمینطور اینکه ابر قدرت دنیاست… سخن دیگر حضرت رسول هست که میفرمایند:ناخن هایتان را در جلوی در خانه هایتان بگیرید تا زمانیکه خر دجال آمد به دنبالش راه نیفتید حکمت این سخن در این است وقتیکه ما ناخنمان را برویم جلوی در خانیمان بگیریم طبیعتا مقداری از وقت خود را تلویزیون ندیدیم و بیرون خانه بودیم از طرفی گفته شده بر خر دجال قابلمه های زیادی آویزان است که آهنگ زیبا میدهد که تلویزیون هم همین کار را میکند و اکنون همه ی مردم دنبال تلویزیون(خر دجال) هستند.
  نشانه دیگر که میتوان به آن اشاره کرد این است که گفته شده ملتی مسلمان در قحطی خیلی بدی می افتند که میتوان به سوریه اشاره کرد…
  از نشانه های دیگر مثل اینکه جای دختران با پسران و پسران با دختران عوض میشود(تغیر جنسیت) و…. زیاد است.
  این هاهم استدلال های من برای ظهور بود
  البته با این همه مانمیتوانیم بگوییم که آقا همین نوروز ۹۴ ظهور خواهند کرد چون دست خداست ولی انشاءالله همین امسال استو
  یکی از دوستان که نام خودشان را نگفته بودند نوشته اند ما الکی منتظر هستیم و کسی ظهور نمیکند و خودمان باید دنیا را درست کنیم که این حرف کاملا اشتباه و توهین آمیزی به اعتقادات دارد.
  این فرد فقط میتواند شهر خود و نهایتا کشور خود را آباد کند ولی آیا میتواند در شهر خود فساد را ریشه کن کند مثلما خیر انشاءالله این فرد به راه راست هدایت شود.
  با تشکر

 213. با سلام میدونید من همه صحبتهای شما را خوندم با نوشته های اون شخص بی نام هم تقریبا موافق هستم ولی خواهشا به جای اینکه به هم توهین کنید بیایید کمی متفکرانه و عاقلانه فکر کنیم همانطور که دوست بی نام ما گفته بود ( خواهشان دوستان بیشتر از پیامبر درونشون (عقل، تفکر که بارها در قرآن مجید روی آن تاکید شده …..) استفاده کنن – ) کاملا موافق هستم .توی دنیا داره این هم جنایت و کشتار میشه این هم بچه های بی گناه تو عراق سوریه و فلسطین و … کشته میشوند و ما نشستیم و بحث در این باره میکنیم که امام زمان بیاید همگی باید دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم صلح و آرامش را در جهان برقرار کنیم . والسلام

 214. نزدیکی ظهور از گفته آقا امام زمان در رابطه با ۱۱ سپتامبر
  ________________________________________
  قسمتی از توقیع (نامه) مبارک حضرت حجت عج
  به شیخ مفید رحمت الله علیه:
  … ما در نگهداری شما احمال نکرده و یاد شما را فراموش نمیکنیم. اگر چنین بود بلاها برشما نازل گردیده و دشمنان بر شما استیلا می یافتند. پس… از خدای جل و جلاله پروا نمائید و مارا بر نجات دادنتان از فتنه ای که بلند گردیده و بشما نزدیک شده است یاری کنید. که در آن فتنه هر آنکس که اجلش مقدر شده باشد هلاک می گردد و هرآنکس آرزویش را درک کرد زنده خواهد ماند.
  آن حادثه نشانه ایست برای نزدیک شدن حرکت ما و اینکه شما همه باهم راجع به امر ونهی ما سخن بگوئید (وخدا تمام کننده نور خویش است حتی اگر کافران ناخوش داشته باشند) از برافروختن آتش جاهلیت، به تقیّه پناه ببرید، آتشی که آنرا گروهی از امویان افروخته اند تا با آن گروهی راه یافته را بترسانند. من ضامن نجات کسی هستم که با اینان ارتباط سرّی نداشته باشد و با دور افکندن آن طریق، راه پسندیده ای را برگزیند. وقتیکه جمادی الاول از همین سال آمد، برآنچه حادث خواهد گردیدتوجه داشته برای حوادث بعدی ازخواب خود بیدار شوید. بزودی (آتشی) آیتی در آسمان برشما آشکار خواهد شد و در زمین نیز مانند آن ظاهر خواهد شد و در سرزمین مشرق نیز رویداد غم انگیزی و اضطراب افکن حادث خواهد شد. پس از آن بر عراق طایفه ای غالب خواهند شد که از اسلام بیرون رفته اند. بخاطره عمل بدشان بر آن سرزمین و مردم آن، روزیها تنگ خواهد شد. آنگاه با از بین رفتن طاغوتی از بدکاران اندوه برطرف گردیده و با ازمیان رفتن آنها پرهیزگاران نیکوکار مسرور خواهند شد. کسانیکن از گوشه و کنار دنیا به حج می روند به تمام آرزوها و اهداف خود خواهند رسید و هرچه می خواهند در دسترس آنها وجود دارد و ما را در آسان کردن حج آنان جایگاهی ست که با انسجام و نظام ظاهر می گردد. هریک از شما باید به آنچه که وی را به محبت ما نزدیک می نماید عمل نماید و از آنچه که وی را بر کراهت و غضب ما نزدیک می نماید دوری ورزد زیرا امر ظهور ناگهانی اتفاق می افتد در آن هنگام که توبه فایده ای نبخشد و پشیمانی از گناه کسی را از کیفر ما رهائی ندهد خدا هدایت را بشما الهام فرماید و به رحمت خود وسائل توفیق را به آسانی برایتان فراهم آورد.
  نامه ای که حدود هزارسال پیش حضرت حجّت به شیخ مفید مینویسد و از ایشان میخواهد که فقط نامه او را رونویسی کند و در اختیار افراد مؤمن و اهل قرار دهد( تا برای آیندگان بماند).
  با توجه به اینکه شیخ مفید (ره) در عصر خودش رئیس شیعه و مرجع شیعه بوده است و در حال حاضر شیعه یکپارچه و با معنا فقط در ایران معنی پیدا میکند لذا خطاب آقا در نامه شیخ مفید بیشتر به شیعیان در ایران است.
  همانطور که بارها امام و بزرگان فرموده اند که این کشور، کشور امام زمان است و… و با توجه به توقیع (نامه) حضرت به شیخ مفید و آنچه که ما خودمان در ایران دیده ایم اگر مدّت کوتاهی دشمنان ما فرصت بدست می آوردند و می توانستند ایران را تکّه پاره میکردند و در چند سال گذشته صدها بار با مکر و حیله و توطئه و تزویر و تطمیع و … دست به این کار زده اند که برای همگان روشن است که اگر لطف خدا و نظر حضرت حجت نبود در همان اولین توطئه ها ایران شکست میخورد و سقوط میکرد.
  و اشاره حضرت که می گوید آن حادثه نشانه ایست برای نزدیک شدن حرکت ما، همین حوادث چند سال گذشته و درآینده که خواهید دید دشمنان آمریکا، اسرائیل و متحدانشان چه مسائلی را ببار می آورند.
  در حدیث داریم که در نزدیکی ظهور خیلی از مردم در این خصوص صحبت می کنند و توجه به این مساله زیاد دارند که خود حضرت هم در نامه اش اشاره به این موضوع نموده و در چندسال گذشته میلیونها برابر توجه عامّه مردم به این قضایا شده که یک نمونه در قسمت نزدیکی ظهور به روایت علما و بزرگان آورده ایم که آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید فرمودند گسترش فرهنگ مهدویّت در سراسر جهان بشارتی بر نزدیکی ظهور منجی موعود است..
  حضرت می فرمایند خدا به آنچه وعده داده (ظهور) عمل می کند. هرچند کافران نخواسته باشند و نصیحتی در خصوص درگیریهایی که دشمنان بوجود می آورند و آن کسانیکه دو منظوره عمل می کنند جاسوس وار، منافقانه و … می کنند اما اصل مطلب، حضرت حادثه ای را که در ماه جمادی الاوّل آن سال می خواهد اتفاق بیفتد، الگو قرارمی دهد برای شیعیان و می فرمایند از حادثه همان ماه عبرت بگیرند و تجربه کنند برای حادثه بزرگی که میخواهد درآخر در نزدیکی حرکت آقا که در نامه آمده است، باشد.
  در اصل شیعیان را گوش به زنگ می کند و بعد میفرماید که کدام اتّفاق ، کدام حادثه حرکت ما را نزدیک می کند.
  (یازدهم سپتامبر) در آمریکا در یک روز چند هواپیما، یکی به ساختمان ۱۱۰طبقه ای پنتاگون ، سازمان تجارت جهانی در آمریکا زد و یکی به ساختمان ۱۰۶ طبقه که به آنها ساختمان های دوقلو میگفتند( چون پهلوی هم بودند) ، یکی هم به پنتاگون، سازمان جاسوسی آمریکا که در زیر زمین و هم کف بود زد. همه آتش گرفت چه آتش مهمی که تا آن زمان هیچ کس و هیچ جا دیده نشده. آتش در ساختمان ۱۱۰ طبقه در آسمان شعله میکشید. در تلویزیون که نگاه میکردی مثل اینکه کلّ آسمان آتش گرفته و پنتاگون هم در روی زمین آتش گرفته بود.
  تا اینجا آتش آسمان و آتشی همانند آن در زمین که در حدیث آمده و اهمیتی که از لحاظ ظاهر و باطن داشت، ظاهر خیلی عجیب که دیده وشنیده نشده و باطن هم از همان زمان آمریکا دخالتهای خاورمیانه را شروع کرد.
  بعد در حدیث می فرماید در سرزمین مشرق که اشاره به افغانستان است که بعد از مساله برجهای دوقلو آمریکا به بهانه ی اینکه کاره طالبان و و بن لادن بوده حمله نظامی به افعانستان نمود که آثار آن الان هم ادامه دارد. چه مصیبتهایی ببار آورد که در حدیث هم آقا فرموده اند.
  آقا می فرماید بعد از آن همان گروه از خدا بی خبر و بدور از اسلام به عراق غالب می شوند که همه میدانند بعد از تسلّط آمریکا بر افغانستان به عراق حمله کرد که اکنون هم ادامه دارد آثار آن. که حضرت در این مساله بی بند و باری خود مردم عراق را هم مسبب این سبب دانسته، حضرت در حدیث آورده است که با از بین رفتن طاغوت در این میان که صدام است مؤمنین پرهیزگار و متقین و شیعیان خوشحال و مسرور میشوند.
  با توجه به هشت سال جنگ و چقدر شهید، مفقود، مجروح که صد در صد مقصر آن صدام بود و بیشتر از این درعراق به مردم عراق چه مصیبتها، چه کشته ها و چه ویرانی ها و … معلوم است که با کشتن چنین بدکار و بدعمل چقدر مردم خوشحال میشوند و شدند و حضرت در حدیث اشاره دارد که کسانیکه بعد از آن به حج میروند با حجهای سالهای گذشته خیلی فرق میکند مخوصا برای اعراب که اگر از سرپرست کارونها سوال شود حج آن سال با حج های سالهای قبل از آن قابل مقایسه نبوده است.
  ذیق وقت است والا تمام را یکی یکی سند ارائه میدهم. حضرت می فرماید در این زمان به کارهای خوب که محبت شما را به من زیاد می کند انجام دهید و از غیر ان دوری کنید. زیرا که امر ظهور ناگهانی اتفاق می افتد و دیگر توبه و عنابه در آن موقع کسی را از عذاب نجات نمیدهد.
  همینجا مطلبی را عرض کنم در احادیث ، حدوداً ۴۸۰ حدیث عمومی و کلّی آمده که همه اتفاق افتاده است و در خصوص علائم ظهور آمده است و ۵حدیث حتمی که اتفاق افتادن آن حتمی است و تمام این پنج مورد که صدها حدیث دارد از ۱۵ ماه بظهور اتفاق می افتد. یعنی اولی آن ۱۵ ماه به ظهور و خروج سفیانی است که پیامبر می فرماید از خروج او تا کشته شدنش ۱۵ماه طول میکشد، یکروز هم اضافه نمیشود و باقی علائم حتمی بعد از آن است. مانند بزمین فرو رفتن لشکریان سفیانی در سرزمین بیداء ( وسط مکه و مدینه) و … و آخرین آن کشته شدن نفس زکیه که امام که ظهور میکند او را بعنوان نماینده خود در مکه معرفی میکند و ۱۵روز به قیام حضرت است که مردم او را میکشند و ندای آسمانی ست که از آسمان صدا زده می شود ” بپیوندید به حضرت حجت که هرکس با زبان خودش و در همه دنیا شنیده میشود”. همزمان با ظهور سفیانی ست و خلاصه این موارد فقط برای یک کلمه آورده شد و آن اینکه وقتیکه یکی از این علائم حتمیّه اتفاق بیفتد همه جهان میدانند چه خبر است مردم به یقین می رسند که خبرهایی هست و وقتیکه به یقین برسند یا توبه کلا قبول نمی شود یا تأثیر قبل از این موارد را ندارد.
  ________________________________________
  خوابی راستین درباره حادثه ۱۱ سپتامبر
  سیدی بزرگوار و افضل به نگارنده کتاب جهان در آستانه ظهور ص ۱۲۰سید سلیمان مدنی تنکابنی فرموده است : چند ماه پیش از حادثه ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ شبی در خواب امام عصر (عج) را زیارت کردم و از ایشان درباره زمان ظهور و نشانه های آن پرسیدم امام فرمودند : امر ظهور در دست خداست. من بر سر پرسش خود پافشاری کردم و ردای او را گرفتم و التماس کردم و به مادرش سوگندش دادم چون چنین کردم آن حضرت پاسخ دادند :
  به آنچه در سپتامبر روی میدهد نگاه کن. از خواب بیدار شدم. چون با ماه های میلای آشنایی نداشتم فکر کردم سپتامبر نام شهر یا منطقه است. پرس و جو کردم به من گفتند یکی از ماههای میلادی است این پاسخ برای من مفهوم خاصّ نداشت تا آنکه حمله های تروریستی ۱۱سپتامبر پیش آمد و من در آنموقع پیام رؤیای صادق خود را دریافتم و دانستم که این ماجرا نقطه عطف حوادث پیش از ظهور است.

  ________________________________________
  در کتاب صفینای نبی ، یکی از کتب انبیاء پیرو تورات، آمده است :
  … خداوند در اندرزش عادل است و بی انصافی نمی نماید. هربامداد حکم خود را روشن میسازد و کوتاهی نمیکند. اما مرد ظالم حیا را نمیداند. امّتها را منقطع ساخته که برجهای ایشان خراب شده است و کوچه های ایشان را چنان ویران کرده که عبور کننده نباشد. شهرهای ایشان را چنان منهدم گردیده است که نه انسانی و نه ساکنی باقی مانده است. و گفتم: کاش که از من میترسیدی و تأدیب را می پذیرفتی …. بنا بر این خداوند میگوید برای من منتظر باشید تا روزی که بجهت غارت برخیزم زیرا که قصد من اینست که امتها را جمع نمایم و ممالک را فراهم آورم تا غضب خود و تمامی حدّت خشم خویش را برایشان بریزم زیرا که تمامی جهان به آتش غیرت من سوخته خواهد شد زیرا که در آن زمان زبان پاک به امتها بازخواهم داد تا جمع ایشان را اسم یهو – خدا – را بخوانند و به یک دل او را عبادت نمایند.

  برجهای دوقلو است که بعد از این واقعه که هنوز هم مشخص نیست چکسانی این عملیات را انجام داده اند چنان بلوائی آمریکائیان در افغانستان و بعد عراق راه انداختند، چه کشتاری چه تخریبی که چندین بمب که نفوذ به داخل کوه میکند کوه را میشکافد و زیر کوه عمل میکند در افغانستان استفاده کردند تا برسد روی زمین!که حضرت مسیح میفرماید:
  کوچه و بازار و خیابان وشهرها را چنان منهدم کرده که جای سکونت نباشد به بهانه ای که برجهای او خراب شده لازم بذکر است که حضرت مسیح یکی از یاران حضرت حجت است که در وقت ظهور از آسمان فرود می آید و اشاره مطلب بالا به ظهور است که حضرت مسیح میفرماید همه یکپارچه مسلمان میشوند و ازخدا اطاعت میکنند.

  در این خصوص در انجیل میخوانیم اشاره به نزدیکی ظهور دارد:

  در آفتاب و ماه و ستارگان علامات خواهد بود و برزمین تنگی و حیرت از برای آنها روی خواهد داد به سبب شوریدن دریا و امواجش ودلهای مردم ضعف خواهد نمود از خوف و انتظار آن وقایعی که بر ربع مسکون ظاهر میشود زیرا قوّت آسمان متزلزل خواهد شد. آنگاه پسر انسان را خواهید دید که برابر سوار شده و با قوّت و جلال عظیم می آید.

  توضیح : در تورات و اجیل بارها از منجی آخرالزمان بنام پسر انسان یاد کرده است. در احادیث زیاد داریم که نزدیکی بظهور چه حوادث مهمی در دریا و خشکی و خورشید و خسوف و کسوف و دستی که درماه دیده می شود آفتاب که توقف می کند و ….
  در وقتی که ساختمانهای دوقلو آمریکا به آتش کشیده شد، آمریکائی ها و متّحدانش رجز خوانی می کردند. حتی گفتند که جنگهای صلیبی آغاز شده یعنی جنگ با تمام مسلمانان. به افغانستان و عراق حمله کردند. با توجه به گفته حضرت مسیح در قسمت بالا که خواندید با تحقیقاتی که کردم دیدم هواپیما به طبقه ۸۴ برخورد کرده که از پنجره داخل اطاق وارد شده و بنزین هواپیما در داخل اطاق منفجر و آتش عظیم از پنجره به هوا میرفت ، ربع مسکون یاد شده مسکون محل سکونت ربع ۴/۱ که وقتیکه حساب میکنیم طبقه هشتاد و چهارم با توجه به ساختمان ۱۱۰ طبقه درست ربع آن است و بعقیده بنده استارت مسائل را حضرت مسیح از اینجا شروع کرده که از خوف حادثه آن مردم ترس و خوف و ضعف خواهند گرفت که واقعا همانطور بود.
  این واقعه اینقدر مهم بود و هست که ختم آن بدست حضرت انجام می گیرد و چند نمونه از کتب ادیان دیگر و روایات امامان معصوم می آورم:

  رسول اکرم (ص): مردم در وسعت و مهلن هستند تا روزیکه مرکز مورد تهاجم قرار نگرفته است. چون مرکز زده شد دیگر رو به نابودی اند.
  ( ساختمانهای دوقلو را مرکز تجارت جهانی می خواندند)

  … زیرا روزی را مقرّر فرمود که در آن ربع مسکون را به انصاف داوری خواهد نمود. به آن مردی که معیّن فرمود و همه را دلیل داد.

  توضیح : در روز حادثه یازده سپتامبر از حدود شصت هزار کارمند این ساختمان دوقلو ، چهارهزار نفر آن اسرائیلی بوده اند که آن روز یک نفر هم در محل کار حاضر نشده! هرانسان بی عقلی می فهمد که کار خود آنان است.
  بیشتر کارشناسان آمریکائی اعلام کرده اند که کار خود تشکیلات دولت آمریکا بوده. خلاصه روایت بالا میفرماید انشاءالله روزی مقرّر شده که کسی بیاید و نزدیک است. ( که قضیه ربع مسکون که خدمتتان عرض شد) اصل قضایا را باز کند و به آنهایی که بمحض اتّفاق پای مسلمانان را پیش کشیدند و به همه اعلام کردند که مسلمانان بوده اند، بفهماند که قضایای دیگریست.
  ________________________________________
  در زبور میخوانیم … زیرا او برای داوری جهان می آید و قضایای ربع مسکون را به انصاف و اقوام مردم را به امانت خود داوری خواهد کرد.

  امام صادق (ع) : مردم زجر میشوند به آتشی که در آسمان ظاهر می شود.

  امام باقر (ع): پیش از قیام قائم عج مردم در اثر گناهانشان بوسیله آتشی که در آسمان برای آنان آشکار میشود در عذاب بوده و رنج می برند. نشانه سرخی که آسمان را می پوشاند فرو رفتن زمین در بغداد و بصره و خونهایی که در آنجا ریخته میشود. و خانه هایی که خراب میشود و هلاکتی که دربین اهالی آن سامان بوجود می آید و وجود چنان اضطرابی که اهل عراق را فرا می گیرد. بگونه ای که صلب آرامش از آنها میکند.

  توضیح: امام باقر(ع) قضایای یازده سپتامبر که آتش در آسمان زبانه می کشید را باعث عذاب و رنج و کشتن و خراب شدن و هلاکت می داند تا قیام قائم ، مخصوصاً در عراق که هم اکنون از همان زمان به بعد هر روز انفجار، ترور، کشته شدن و مصیبت و غم در عراق حاکم است.
  + نوشته شده در ۹۰/۰۶/۱۹ساعت توسط ر – خ | ۱۲ نظر

 215. الته که قصدتوهین به یکدیگررا نداریم همانطور که گفتم این یک فضای دوستانه است وهیچکس خدای نکرده قصد توهین به دیگری را ندارد هرکسی یک نظر وعقیده ای دارد که به نمایش میگذارد بحث وگفتگو وحتی انتقاد از یکدیگر توهین محسوب نمی شود.امشب شب قدر است با قلبای پاکتون از ته دل برای ظهور آقامون دعاکنیم.
  یا مهدی ادرکنی

 216. در جواب دوست بی نام اگر عزیزمون مطالع های رو داشته باشند میبیند که نه ایران بلکه جهان در انتظار ضهور منجی به سر میبرد حتی خود غرب در راس انها امریکا خودشان اذعان ارند که یک منجی ظهور خواهند کرد چرا که در سرداب مقدس و در مکه معظمه دوربین کار گذاشتند تا اگر کسی که نامش مهدی است ظهور کند او را به خیالشان بکشند چرا که اگر در فیلم های هالیودی را نگاه کنید معمولا از یه دوره ای بعه بعد مسئله ظهور و نجات بشر در فیلم هایشان مشهود و معلوم است که خب خودشان را بعنوان منجی معرفی میکنند چون رسانه و تبلیغات در دستان ان ها است
  در ثانی دوستان با توجه به ایات و روایات نظر دادند
  و اینکه اصلا خود امامان معصوم این را گفته اند و بشارت دادند
  در مود سفیانی هم باید بگم اسمش سفیانی نیست بلکه از نوادگان ابوسسفیان ملعون و از درخت ملعون انها ( شجره نامه ) بوده است و این شخص پشتش به ابوسفیان میرسد
  و در مورد شماره ۴ که نوشتید ما که ننشسته ایم که کسی بیاید کار ما را اصلاح کند ما که انجمن حجتیه نیستیم که بنشینیم و فقط و فقط برای ظهورش دعا کنیم ما هم زمینه سازی میکنیم و اصطلاحا خانه رو برای ورود یه مهمان عزیز و گرامی اب و جارو میکنیم ما داریم زمینه سازی میکنیم برای ظهور مولامان و این رو که نوشتید نمیدونم کی هستید و ایا این مطلب رو به قصد و غرض نوشتیه اید یا اینکه ان شا الله از رو ی جهل و نداشتن علم به این مسئله باشد
  در تفکرات شما دقیقا خلاف و اگر اندکی مطالعه داتشته باشید که میبینید در تمام ادیان از ظهور منجی خبر دادنده اند چرا که خدا در قران وعده داده است
  بقیه الله خیر لکم ان کنتم مومنین
  و در جایی دیگر میفرماید ( قران )
  لا ینال عهدی للظالمین
  من عهد و به پیمانم به ظلم ها میرسد و این باید زمین از از جور و ستم ژاک شود چرا که تمام امامان و پیامبران مامور به ظاهر بودن ولی اقا مامور به باطن هست و وظیفه ایشون جاری کردن دین خدا است و دین خدا هم مختص به ایران و خاورمیانه نیست بلکه متعلق به کل دنیا است و مردم بعد از ظهور ،ر جعت در پیش دارند رجعت طلحا و امامان ،
  پس ظهور و وجود شخصی مثل حضرت صاحب الامر نه تنعها در روایات بلکه وعده خدا و حقا محقق خواهد شد
  دوستانی که بخوان با من در ارتباط باشند ز طریق ایمیل ذیل با من مکاتبه نمایند
  narges1367@yahoo.com

 217. سلام
  اشغالگری ها و بهم ریزی های داعش در عراق مربوط به دوران نزدیک به ظهور است و بعد از عراق به سراغ عربستان و ایران میروند
  دوستان آماده باشید
  الهم عجل لولیک الفرج در قنوت نماز فراموش نشود چون خود آقا فرموده اند که در قنوت نماز برای فرجش دعا کنیم
  تحولyات خاورمیانه ارتباط تنگاتنگی با ظهور دارد
  عزیزان نظرتون را در مورد این کامنت بفرسید به ایمیلم
  jalil6471@yahoo.com

 218. واقعا دقت کردین وقتی میری سوم دبستان معلم مگه ۲*۲=۴ ولی اگه اقا نیاد هیچ وقت دو دوتا نمیشه چهار تا و نگم بهتره
  التماس دعا مومنین

 219. با سلام به پیشگاه مولایم امام عصر (عج)
  با سلام به ۱۴ معصوم عزیز تر از جانم
  با سلام خدمت دوستان هموطن
  دوباره منم «بی نام»
  بعضی از دوستان طوری جواب ما رو دادن انگار که ما ظهور امام عصر(عج) قبول نداریم !!!!!!!!! شما از نوشته های ما اینو برداشت کردید بابا ایول!!!!!!!!!!!!! ما داریم می گیم خودتونو درگیر داستان های بی سر و ته نکنید به حقیقت ماجرا پی ببرید !!!!!!!!!!!!!!! از خودتون پرسیدید که اگر این داستانها اتفاق نیفته و امام ظهور کنه و شما اگر بخواهید امام رو از روی این داستانها بشناسید اونوقت شما کدام طرفی هستید!!!!!!!!!!!!! عقل عقلانیت حقیقت به جای واقعیت !!!!!!!!!۱ دوستان غرق در واقعیت نشید و به حقیقت برسید !!!!!!!!!! برخی از دوستان ما در این پست انقدر داستان های طولانی نوشتن که ادم اصلا سر در گم می شه و غرق در داستان می شه!!!!!!!!!!!!!

 220. با سلام
  بی نام هستم
  از دوستانی که داستانهای طولانی می نویست خواهش می کنم داستانهای غیر عقلانی و تاید نشده به امام عزیزتر از جانم امام عصر (عج) نسبت ندن(نقل قول از یکی از دوستان«……….به ۱۱ سپتامبر نگاه کن…..» این حرفهارو خواهشن به امام بزرگوار نسبت ندهید!!!!!!!!!!!!

 221. با سلام
  بی نام هستم
  در پاسخ دوستی به نام “منتظر مهدی”
  ۱- من ظهور امام عصر خودم را نقض نمی کنم می گم برای ظهور ما نباید داستان بافی کنیم !!!!
  ۲- شما چرا داستان بافی کنید بعد بیاید با یکسری داستانهای بی سرو ته دیگه اونها رو توجیه کنید!!!!!
  ۳- دوست عزیز من نمی خوام یک کشور و درست کنم اگر هر کس خودش رو اضلاح کنه کافیه و لازم نیست شخصی ، شخص دیگری رو درست و اصلاح کنه
  ۴- باز تاکید این حقیر سرتا پا تقصیر و کسی که از عماق وجودش منتظر ظهوره خودتون و غرق در داستان نکنید به حرفهایی که برخی که اسمشون رو با پسوندهای بسیار سنگین می برند و این طرف و اون طرف صحبت می کنند زیاد توجه نکنید اونها خودشون در گمراهی و ضلالت هستن و با کمی نگاه و تفکر و تعقل در رفتار و گفتار و عملشون پوچی و ظاهری بودشون عیان می شود !!!!!!!!!!! خوتونو برای شناخت واقع گرایانه و حقیقی و عملی امام زمان(عج) آماده کنید نه قهرمان داستانهای بی سرو ته!!!!!!!!
  خودتون قضاوت کنید با عقل و تعقل

 222. با سلام
  جواب دوستی به نام “نرگس”
  بله دوست عزیز در داستانهای که می فرمائید ظهور حضرت عیسی(ص) و حضرت خضر(ص) و غیره اومده ولی تمام داستانهای شما حول حوش خاور میانس هیچ جنگی در سایر نقاط وجود نداره !!!!!!!!!!! مثلا سرنوشت کشور اتریش یک کشوره کاملاصلح طلبه و مرفحیه چه خواهد شد ؟ آها داستانهای شما جوابو نمی ده درسته !!!!!!!!!!!! اینکه در مکه دوربین کار گذاشتن خدایش خودتون قضاوت کنید آیا این دلیل خوبی برای ظهوره من نمی دونم خودتون قضاوت کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!

 223. ببخشیدخواهر یابرادر بی نام من این نقل قول ها را از خودم ننوشتم از همین سایت گرفتم پس اگر دروغ هست باید تمام مطالب این سایت دروغ باشد.درضمن امام زمان برای همه عزیز است نه تنها شما

 224. درزمان ظهوریاقبل ازظهوربیشترین ومهم ترین اتفاقات در خاورمیانه اتفاق می افته.درکشورهای اتریش وبلژیک وغیره خواهان ظهورزیامی شه که داره اتفاق می افته.این داستان هاهم نمی تونه بی پایه واساس باشه.آقایانی مثل شیخ مفیدوآیت الله بهجت وخیلی های دیگه تودینشون گمراهنداین حرف نزن.همه ی اون داستان هایی که می گی اتفاق افتاده ونمی تونه داستان باشه.احادیث معصومین که درحال رخ دادن نمی تونه داستان باشه.

 225. با سلام دوباره
  بی نام هستم
  ما نگفتیم اون داستانهایی که دوستان تعریف می کنند ” دروغه” !!!!!!! من اینو نگفتم !!!!! باز دوستان از نوشته های ما برداشت نادرست کردن ، تمام حرف من اینه که درگیر ظواهر نشید و به عمق معنا پی ببرید هر چقدر شما توجهتونو ببرید به سمت اون داستانها شما از امام عصر (عج) که برای همه ما عزیزه دورتر می شید چون باید خواه یا نا خواه اون داستانها رو برای خودتون تفسیر کنید و نمود عینی در واقعیت براش پیدا کنید!!!!!!! اومدیمو اون داستانها به شکلی دیگر اتفاق افتاد ، اونوقت شما که در داستانهای بی سر و ته غرق شدید چطور می خواهید تشخیص بدید که امام ظهور کرده (کما اینکه در طول تاریخ مدعیان دروغی بسیاری ظهور کردن و …) !!

 226. با سلام
  بی نام هستم
  البته محدثه جان من اصلا و اصلا اون داستانهایی که درباره ۱۱ سپتامبر به امام عزیز نسبت داده شده را قبول ندارم و از تمام دوستان تقاضای عاجزانه دارم که این قسم داستانها را درباره امام عزیزمان قبول کنند ، باور نکنند، ایمان و اعتقادشونو بر پایه این داستانهای بی پایه اساس بنا نکنند ، حتی این داستانها رو تعریف و یا انتشار ندن چون واقعا بی پایه و اساسه!

 227. با سلام
  بی نام هستم
  البته محدثه جان من اصلا و اصلا اون داستانهایی که درباره ۱۱ سپتامبر به امام عزیز نسبت داده شده را قبول ندارم و از تمام دوستان تقاضای عاجزانه دارم که این قسم داستانها را درباره امام عزیزمان قبول””””””” نکنند”””””””، باور نکنند، ایمان و اعتقادشونو بر پایه این داستانهای بی پایه اساس بنا نکنند ، حتی این داستانها رو تعریف و یا انتشار ندن چون واقعا بی پایه و اساسه!

 228. انتظار انتظار ,انتظار امان زمان هستیم!!! تا بگو ییم مرگ بر اعراب, مرگ بر اسلام

 229. من به امامان اعتقاد قلبی دارم تنها من نه همه مسلمانان احادیث نمی تونه دروغ باشه الان زمان پیغمبر نیست که کسی جرات کنه احادیث رو تحریف کنه.منم دوس ندارم غرق داستانهای واهی بشم اما به حدیث که دیگه نمیشه شک کرد والا من نمیدونم یکی که میتونه منو توجیه کنه بگه همش دروغه.

 230. با سلام.می خواهم یک چیز جالب رو بنویسم.کاش آنهایی که کامنت مرا دیده اند همه اش را بخوانند.من خوزستان زندگی میکنم.من قبل از سال۸۲-۸۳ یک کتابی به دستم رسید.اسمش در گلستان دعا با باغبان بود.علائم ظهور حضرت مهدی رو توش نوشته بود.یکی از اون علائم وزیدن باد سرخ از بغداد به ایران بود.خب اون موقع ما تجربه این ریزگردها رو نداشتیم.همش با خودم میگفتم که باد سرخ دیگه چیه؟؟؟؟؟ولی سال بعدش گردوخاک های شدید از سمت عراق به خوزستان میمود.واقعا ایمان اوردم که نوشته های اون کتاب بیهوده نبوده.امیدوارم زنده باشم و ظهور امامون رو ببنم و یاری اش کنم.

 231. بی نام اون نامه ی امام زمان(عج)به شیخ مفیدمنبع محکمی داره.اتفاقاتی که تواون نامه بهش اشاره شداتفاق افتاد.چیش درست نیست که بهش اعتقادنداری؟

 232. واسم دعاکنید اتفاقی واسم افتاده که حتی تو ذهنم نمی گنجید من روزی گرفتارش بشم ولی شدم خیلی به دعاتون احتیاج دارم. التماس دعا

 233. سلام. امام مهربانمون الان غصه دار شیعیان است بیایید با رفتن به سمت کارهای نیک ودوری از بدی ها وگناهان دل او رو شاد کنیم

 234. سلام به دوستان عزیز
  سلام به بی نام
  منتظر مهدی هستم
  در جواب به دوست عزیز^^بی نام^^
  من مطلبی نوشتم که از صمیم قلب دوست دارم اتفاق بیفتد و تماما اعتقاد به ظهور آقا دارم چه خوب است انسان پای حرفی که میزند بایستد من پای اعتقادات و حرفهای خودم هستم و اگر هزار بار هم از من سوال کنند من همان حرف ها را میزنم شما در سخن خود نوشته بود۴ – چرا ما منتظر شخصی هستیم که اون بیاد دنیا رو درست کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا خودمون سعی نمی کنیم دنیایی بهتر بسازیم؟؟؟؟؟؟؟؟ – تنها چیزی که برای ساخت دنیا به دست خودمون بود که نوشتین ولی در پاسختون به من نوشتین هرکسی خودشو اصلاح کنه و این درسته ولی جایی از سخن شما نبود
  ثانیا-زمانیکه امامان عزیز ما سخنی میگفتند برای اعراب بوده چون ناحیه اسلام همان قدر بوده ولی چرا اگر در آن زمان اسلام تمام اروپا را در بر میگرفت مسلما نشانه ای هم برای آنجا بود لی برای اعراب اگر از اتریش چیزی میگفتند اعراب نمیدانستند خوردنی است؟مکان است؟یا هر چیز دیگر
  سخن آخر اینکه-ما داستان بافی نکردیم که بعدش با داستان بافی های دیگر بخواهیم پوشش دهیم بلکه شما داستان بافی کردید که در اول(همین متن)یک نمونه اش را به شما گفتم و مهم تر از همه اینکه اگر هم اینها داستان سرایی باشد باز هم خوب است به خاطر اینها هم که شده خودمان را کمی بتوانیم اصلاح کنیم به امید ظهور هرچه سریع تر آقا

 235. با سلام
  بی نام هستم
  جوابیه به تمام دوستانی که مثل ” منتظر مهدی” فکر می کنند.
  ۱- من در همین پست بارها و صدها بار گفتم که ما از شیعیان حضرت علی (ص) هستیم و شعیه علی بودن مقدماتی داره و به همین سادگی نیست! در لفظ نیست! در بی عقلی! بی تدبیری! در جاهلیت! در عوام فریبی! در بی سوادی ! ووووووووو نیست. و یکی از ملزوماتش هم که اعتقاد به ظهور امام زمان(عج) هستش که ما این اعتقادات رو داریم
  ۲- دوستان یک چیزی بهتون بگم ، ازما باور نکنید، نخواستیم حرف ما کشک ما بی ایمان ما منحرف هر چه که شما در ذهن در باره بی نام دارید. « خیلی از اون احادیثی که نسبت می دن به امام معصوم سند و مدرک تاریخی درست نداره نداره نداره نداره ، باور نمی کنید منبع واقعی (کتاب) اون احادیثی که شما انقدر روش تاکید دارید رو پیداکنید و بعد اون حدیث خاص رو از منبع اصلی که کتابی مطمئنا عربی هستش پیدا کنید بعد ببنید واقعا اون حدیث اونجا هست و با چه کیفیتی هست، دوستان عزیز ما یک سایت و یا یک وبلاک را دراینترت منبع اعتقاد و ایمان خودشون در مسئله ایی به این مهمی کرده اند !!!! حاشا و کلا!!!! خیلی ها می تونن با درست کردن، با بد فهمی یک حدیث، با عدم رعایت امانت داری، غیرت الکی(مثلاشیعه دربرابر سنی) ، یا سود و منفعت شخصی و غیره حدیث بسازن و یا یک حدیث درست رو تغییر بدن !! کما اینکه ما در سطح جامعه می بینیم مثلا درباره اینکه کی سفیانی کی سید حسنی کی سید خراسانی و غیره می بینیم که از خودشون هزاران دلیل و سند و مدرک ارائه می کنند ….
  ۳- تازه تا اونجایی که این بنده سرتا پا تقصیر ( و به عقیده دوستان، بی ایمان و منحرف و …) می دونم تنها یک کتاب در جهان هستی وجود داره که از دستکاری مصون هستش (قرآن مجید کلام خدای عز و جل که به قلب و جان پیامبر عظیم الشان اسلام وحی شده است) بقیه کتابها که کتاب احادیث هم جزئی از اون کتابهایی هستند که می تونسته (توجه کنید ما می گیم می تونسته من ۱۰۰ درصد نمی گم..) تحریف و کم و زیاد شده باشه ……….
  ۴- باباجان تمام تاکید ما این هستش که خود را درگیر خرافات، داستانها ، اسامی مجعول الهویه و غیره نکنید و به مطلب اصلی برگشته و به مغز معنی و حقیقت برسید که اون هم عقیده درست شیعه علی(ع) و ۱۱ امام عظیم الشان بعد از ایشان هستش . من خیلی دوست دارم نهج البلاغه بخوانم، و حتی احادیثی از امامان بزرگوار ولی درباره ظهور خیلی داستان سازی شده و از صحت احادیث کسی اطلاع چندانی نداره !!!! یک سوال از دوستانی که این همه می گن « مگه می شه این احادیث الکی و دروغ باشه؟» می پرسم !!!!! آیا تا به حال شده است که یکی از مراجع بزرگ شیعیان در یک جلسه علنی (مثلا در تلویزیون ملی – البته نه اون آخوندهای کم سوادی که در شبکه های ماهواره آبروی شیعه را با جهل و نادانیشون از بین می برند مثلا قزوینی و غیره) شنیده باشید که کمیت و کیفیت ظهور را با آن کمیت و کیفیتی که شما با استناد به اون احادیث که معلوم نیست سندیتش کجاست ، مطرح کنند ؟؟؟؟( منظور ما از مراجع بزرگ اشخاصی چون علامه طباطبایی(ره) عزیز آیت اله مرعشی(ره) عزیز آیت اله بروجردی(ره) علامه جعفری ……در منابع کتابی آیت اله بهجت(ره) آیت اله سیستانی آیت اله صافی گلپایگانی آیت اله جوادی آملی آیت اله شبیری آیت اله صانعی در منابع تصویری که همان تلویزیون ملی مثلا شبکه یک…… می باشد نه آن ایت اله هایی که در بعضی شبکه های ماهواره ایی آبروی شیعه را می برند و زبان شیعه را در برابر وهابیون کوتاه می کنند با بی سوادی خودشان)……….

 236. با سلام
  بی نام هستم
  جوابیه به تمام دوستانی که مثل ” منتظر مهدی” فکر می کنند.
  بله باز تکرار می کنم خودشناسی و خود سازی یکی از مقدمات ظهور دوست عزیز ….. آیا شما می فرمائید دنیا “باید” (توجه کنید اعتقاد شما اینکه باید و باید و باید) از ظلم ستم و جور پر بشه تا امام زمان (عج) پر شده باشه اونوقت که امام زمان باز به اعتقاد (با توجه به همون داستانهایی که شما روی آنها تاکید دارین) بایستی همه مردم زمین رو نعضو باله باید بکشه که منطقی به نظر نمی رسه دوستان من الان مطمئنم شما الان برای این باز یه توجیه می خواهین بسازین و بنویسن ولی این قانون عقلی(پیامبر درونی موهبتی الهی از سوی خدای سبحان) چرا ما یک فرض غلطی بکنیم که بخواهیم با هزاران توجیه بی پایه و اساس تر از خودش اونهارو توجیه کنیم ….
  بله باز تاکید می کنم و پا فشاری خودسازی و خودشناسی از ملزومات ظهوره ….
  در رابطه با مسئله دومی که ما مطرح کردیم درباره نهضت امام (عج) دوستان عزیز این بنده حقیر سرتاپا تقصیر بدون کمک و بدون نیاز به اون داستانهای که برخی از دوستانمون اونهارو تعریف می کنند و برخی هم به اونها اعتقاد دارن با یقین و اعتقاد درونی و عقلی می گم که نهضت امام زمان(عج) جهان شمول خواهد بود و مختص یک منطقه خاص نخواهد بود —-یک دلیل عقلی خدایش الان در دنیا چیزی هست که فقط مال یک منطقه خاص باشه الان به بدنیا می گن دهکده جهانییک دلیل دیگر در غزه جنگی در می گیرد خوب جنگ فقط بین فلسطینی ها و اسرائیلی های غاصب هستش دیگه (چیزی که اول به ذهن می رسد) اما می بینیم که در سراتاسر دنیا راهپیمایی می شه حتی اون راهپیمایی ها با پلیس اون کشور خاص به خشونت کشیده می شه و حتی اگر ادامه دار باشه احتمالا به سقوط اون دولت خاص که فرسنگها از غزه و اسرائیل دوره …….. ولی شما دوستان با تکیه بر داستانهایی که معلوم نیست که آیا در اون رمانها نهضت امام عزیزم رو جهان شموله یا خاور میانه شموله …..
  بله بی نام هیچ یک از حرفایی که زده رو نقض، تکذیب نمی کنه چون ایمان و اعتقاد بی نام از عقل و قلب سرچشمه می گیره نه از داستانهای بی سرو ته و خرافات…….

 237. سلام به منتظرای مهدی بچه ها خیلی دعا کنین دیگه وقتشه مهدی بیاد دنیا خیلی کثیف شده.خیلی ….بچه ها دارن به زنای شیعه تو سوریه و عراق تجاوز میکنن ما بچه غیرتیا چه شیعه چه سنی باید از درد بمیریم…..یا علی ای تنها مرد دوران…یا علی ای غریب غریب نواز کمکمون کن …….اللهم عجل لولیک الفرج

 238. بی نام عزیز.در جوابت.اولا منظورمون از اینکه تا زمین از ستم پر نشه مهدی نمیاد اینه که مهدی برای ما انسانا میاد.خوب اگر از همون اول مردم قدر مهدی رو میدونستن که امامون نمیرفت چون مردم قدرشو ندونستن رفت.پس باید زمونه جوری شه که مردم از صمیم قلبشون مهدی رو بخوان و اینم فقط تابع اینه که حکومت جورو امتحان کنن که قدرشو بدونن و الانم تو این دنیا همه دارن سختی رو درک میکنن که مهدی رو میخوان وگرنه اگر ما سختی نمیچشیدیم اونقد بامرام نبودیم که بخوایمش دوما اون که حضرت مهدی میکشه منظورش این نیست که همه رو میکشه کسایی که منطقی باشن مهدی هم باهاشون منطقیه اما اگه کسی به هیچ طریقی نخواد درست بشه و بخواد فتنه کنه باید زنده بمونه؟به نظر خودت میشه یکی بخواد برات فتنه کنه تو فقط منطقی حرف بزنی؟معلومه گوش نمیده عزیز دل داداش و این که حکومت امام زمان جهانیه کاملا باهات موافقم قبول دارم و اینو بدون امامون امام مهربانیه.ختم کلام یا علی……

 239. داداش بی نام اگه قرار باشه هر کس خودشو درست کنه کی میاد داعشی ها و جبهه النصره و طالبان و امریکا رو درست کنه گیریم ما همه خودمونو درست کردیم اونا مارو ول میکنن؟نه معلومه نه داداش.پس باید برا اسایش مسلمونا باید به اونا تسلط پیدا کنیم نه حتما با جنگ.حالا به نظر خودت میشه هر کس طبق نظر خودش عمل کنه؟ویک کار گروهی اجتماعی رو انجام بده؟معلومه هرج و مرج میشه پس باید یک رهبرم داشته باشیم که همه کاراش درست باشه و بتونیم بهش اعتماد کنیم که اینو فقط خدا میدونه پس کسی رو که خدا انتخاب کرده قبول کنیم که اونم مهدی علیه السلام است

 240. با سلام
  بی نامم
  بله درباره امامت امام عزیزم باهاتون موافقم با این تفاوتها که من برای امام عزیزم (عج) رهبر اطلاق نمی کنم زیرا در رهبری جنبه وجود داره به نام دیکتاتوری اینو من از خودم نمی گم دوستان مراجعه کنن به نظریه پردازان علوم اجتماعی (دوستان مطمئن باشن که بی نام از کلماتی که مطرح می کنه مطمئنه و از چندین زاویه به موضوع مطرح شده نگاه می کنه آیا شما هم اینطور هستین؟) من امام زمان (عج) را همان امام صدا می زنم نه با ترجمه و یا کلمات دیگه چون تمام ترجمه ها و کلمات جایگزین نمی تونه عظمت نام بلند ایشان (مهدی : یعنی هدایت شده ، جل و جلا واقعا عظمت نام ایشان نباید محدوت بشه…) پس من امام زمان (عج) را ” امام” صدا می کنم.
  درباب اینکه می فرماین بایستی یک شخصیتی بیاد و ایشان هدایت و امامت مومنان را بر عهده بگیره هیچ حرفی توش نیست ولی ولی ولی اول این مومنان باید خود سازی و خودشناسی را انجام بدن و به مقام و لیاقتی برسن که بتونن از امام عزیز حمایت کنن یا نه ؟؟!! ما هم همینو می گیم دیگه اول باید خودسازی و خودشناسی انجام بشه بعد امام عزیز ظهور کنه و هیچ کجای این عقیده و منطق جهانی پر از ظلم و جور و خون و غیره که در داستانهایی که شما و برخی دوستان به اونها عقیده دارن اصلا وجود نداره؟؟؟ به نظر این منتظر حقیر هم لازم نیست که حتما جهان پر از ظلم و جور و خون و کثافت کاری بشه……
  باز تکرار می کنم مغز و جان کلام: « از خرافات، داستان پردازی ، توجیه داستانهایی که سندیت محکم ی ندارن تازه در صورت داشتن اسناد محکم می دونید باز می تونه مارو از امام و نهضت جهانی حضرت دور کنه( مثال در قرآن دوستان می دونند که خدا بهشت را چطور توصیف کرده جوی از عسل و شیر و تخت ها، حوریها و غیره خدایش خودتون بگید آیا ما برای این بهشت داریم تلاش می کنیم ؟!! این بهشت که در روی زمین هم قابل ساخته شدن هست!!!بهشت واقعی قرب خدای عزوجل هستش یا اینو هم ازما بی نام قبول ندارین!؟؟…..) ، تمام حرف ما اینکه به حقیقت نهضت جهانی امام عج توجه داشته به ملزومات که برای ظهور امام توجه کنن مثلا از ما چه انتطاری داره و ما به صورت عملی باید چگونه خودسازی و خودشناسی را انجام دهیم نه اینکه به امام عزیز داستانهایی نسبت دهیم که خدایش سخیفو سبکه ” نقل قول یکی از دوستان : ….به ۱۱ سپتامبر نگاه کن ….” نسبت این داستانها به امام عج کاملا نادرسته اینم بار هزارم ….. پناه ببرید به عقل و معرفت که راه درسته و امام و با عقل و از درون و قلب و با روح و جان امام را بشناسین وسلام……..اعوف………

 241. با سلام
  بی نام هستم
  دوست عزیز اگر کسی خودسازی نکرده باشه و خودش خودشو اصلاح نکنه اونوقت کی می خواد از جان عزیز امام عج در برابر همان گروه هایی که نامبردید( داعش وطالبان و آمریکا ..) بگزارید یه دوسه تا هم ما اضافه کنیم وهابیون ، صهیونیستها ، مظاهر سوره های ناس و فلق، و از همه مهمتر …ها(سه نقطه ها!!!!) دفاع کنه!!!؟؟؟؟؟؟؟

 242. سلام به دوستان
  سلام به بینام
  منتظر مهدی هستم
  جواب ها و پست های شما را خواندم
  ۱-ما آقایمان را امام زمان و یا حضرت مهدی و….صدا میکنیم . زیرا خودمان را در حدی نمیبینیم که بگوییم اسمی که امام حسن عسکری(ع) برای آقایمان انتخاب کرده اند اشتباه است.
  ۲-و آفرین به شما چون واقعا فن بیان خیلی خوبی دارید زیرا در جواب هایی که مینویسید اول ذهن انسان را به یک جایی میبرید و بعد یکدفعه جوابتان را میدهید شما راست میگویید
  ۳- قضیه ی ۲۰۱۲ که به حساب به گفته ی نیوتن و قبیله ی مایا دنیا تمام میشود که اینطور نشد و کار آمریکا بود برای سرگرم کردن مردم که اگر ما بگوییم حدیثها جعلی اند استغفرالله برای عده ای این سؤ تفاهم پیش می آید این هم کار آمریکا و آن دوازده نفر باشد برای سرگرم کردن مسلمانان
  ۴-و اما موضوع بعد شما که گیر دادی به خود سازی من خودم را میسازم شما خودت را میسازی و اصلا هزار نفر خودشان را بسازند بازهم هرچقدر هم تلاش کنی تمام شهر خود را که چه ارض کنم کشور خود را که اصلا نمیتوانی مجبور به خودسازی کنی با این همه تهاجم فرهنگی و وضع اوروپاییان و غربیان که کشور ها همه مایلند آن شکلی شوند نمیشود خود سازی کرد چون وقتی که جامعه خراب شد واقعا همان سیصد و سیزده نفر میتوانند خود را نگه دارند که تعداد یاران آقایمان هستند نه اینکه وقتی همه ی جامعه درست شد آقایمان ظهور کنند زیرا اصلا این اتفاق نمیافتد
  ۵-ونکته ی آخر اینکه ما از جان آقایمان نمیتوانیم محافظت کنیم زیرا یکی بسیار قدرتمند تر از ما از آقایمان محافظت میکند و ما فقط در راه ایشان جان خود را فدا میکنیم. با تشکر

 243. با سلام
  بی نام هستم
  ۱- صد البت که خدای قادر(احاطه به حقیقت هر چیز) و عزیز(شکست ناپذیر) حافظ جان امام عج هستش اما اینو شما که شیعه ۱۲ امامی هستین نفرمائین چه اذیتهایی که به ام ابیها نکردند! فرق حضرت علی (ع) (فزت و رب الکعبه) را در محراب عشق شکافتند ! جگر امام حسن ع عزیزم را از زهر کین و عداوت تکه تکه کردند! سر امام مظلومم ع (هل من ناصر ینصرکم: یاری گری هست که مرا یاری کند) را در سرزمین بالا بریدند و خانواده محترم ایشان را به اسارت بردند ! امام رضا ع ، امام خوبیها و هموطن ما ایرانیها(به آن مباهات می کنیم)مسموم کردند بغیر از امام عزیز غائبم که “حی” هستند کدام امام را سراغ دارید که آزار و اذیت و به شهادت نرسیده باشد !!!!! پس دوستان نفرمایند که خدا نگه دارنده امام عزیز هستش !!! خداوند اراده و خواست خود را از طریق اسباب خود به مرثه ظهور در می آورد به طور مثال از طریق مومنان آخر الزمان از امام عزیز محافظت می کنه !!! نه اینکه شما بفرمائید که خدا از امام محافظت می کنه ….
  ۲- شما لطف دارید !!! اندک فن بیان ما از منطق سرپشمه می گیره!!!! برای دوستان هم پیشنهاد می کنم!!!!
  ۳-دوستان عزیز تما م حرف این بی نام حقیر که به گرد پای ایمان و اعتقاد شما هم نمی رسه اینکه : «تو مو بینی و مو پیچش مو تو ابرو بینی و مو اشارت های ابرو » یا ای نگهت خواستگه آفتاب * بر من ظلمت زده یک شب بتــــاب
  پرده بر انداز ز چشــــم ترم * تا بتوانم به رخت بنــــــگرم ای نفست یار و مدد کار مـــا * کی و کجا وعده دیــــــدار ما …؟!
  ۴- من بیانات شما این نتیجه رو گرفتم که شما در وحله اول نا امید از جای گرفتن در آن ۳۱۳ یار امام عزیزم هستین که من از یک منتظر امام عزیزم بعید می دونم همه باید امید وار باشن و تلاش کنن(خود سازی و خود شناسی) !!! تازه من در هیچ یک از اون روایاتی که شما روی آنها تاکید دارید ندیدم که بگه یاران امام عزیزم عج فقط و فقط ۳۱۳ نفر هستش یعنی شما ناامید از قرار گرفتن در یاران امام عزیز عج هستین ؟؟ من حقیر سر تا تقصیر تنها یک راه برای قرار گرفتن در جرگه یاران امام عزیز عج سراق دارم آن هم ” خود سازی و خود شناسی” اگر شما راه دیگری سراق دارین به ما هم بفرمائید تا به آن طریقت عمل کنیم!!!! این حقیر اگر می گم کافی هر کس خودش رو اصلاح کنه کافیه از این باب که شاید این روش نتونه جامعه و دنیا را جای بهتری برای زندگی کنه ( من بهتون قول می دم هر کس خودش رو اصلاح کنه بر اساس حقیقت نه بر اساس واقعیت دنیا جای بهتری می شه !!! حال منظور چیه ، بدترین مثل ما اینکه می گن « گر نخواهی شوی رسوا همرنگ جماعت شو » این بزرگترین اشتباه بشریت هستش می دونید یعنی چی ، یعنی شخص می خواد خودش رو بر اساس عرف غلط جامعه درست کنه در حالی که الان می بینیم حزب باد بودن، دروغ گویی، بهتان، کلاه برداری و … را جزء زرنگی یک شخص حساب می کنن و حجب، حیا، وفا، ایمان، ادب و … رو می گن شخص عمّل ، روستایی ، شهرستانی…) ولی حداقل می تونه برای امام عزیزم عج سربازانی مومن با ایمان با تقوا منتظر واقعی را بوجود آورد.
  ۵- تک تک اتم های بدن این حقیر سر تا تقصیر فریاد العجل یا صاحب ازمان سر می دهند و این بی نام گناه کار لحظه لحظه عمرش را به امید دیدن روی ماه امام عزیزم می گذرانم( می دام تمام دوستان همینطور هستند) ….. ولی ولی ولی با استدلال منطقی می توان گفت که هنوز بشریت به آن اندازه از فهم و عقل نرسیده که بتواند حضور پر صلابت و عظمت امام عزیزمان رو تحمل کند (تازه اون با ایمان ها نه بی ایمانها و کافران..) پس متاسفانه ما ظهور ایشان را درک نخواهیم کرد و در حیات ما نخواهد بود تا آنجایی که می دانم تمام دوستان این پست همسالان این حقیر هستند و جوان هستند…. باید واقعا بگم متاسفانه (ای کاش من اشتباه کنم) این حقیر سرتاپا تقصیر چون منطق خالص هستم و مطالعات فراوانی در بسیاری از زمینه ها دارم هرگز در هیچ گفته ام اشتباه نکردم و یا حداقل بسیار کم اشتباه کرده ام (ای کاش این بار در گمراهی باشم و امام عزیزم در طول حیات ما ظهور کنه) what if ؟ واقعا چه می شد اگر…

 244. با سلام به تمام منتظران اقا یا صاحب الزمان(عج) جانم به فدایت، برای ما دعا کن که موقع ظهورت از دوستانت باشیم نه از دشمنانت. خداوندا ما را عاقبت به خیر کن و مسلمان بمیران.

 245. با سلام
  توی این کامنت ها یک کامنت خیلی به دلم نشست و اون این بود که دوست عزیزمون خواب دیده بود امام زمان (عج) فرموده اند برای ظهور من گریه خالصانه و مداوم یکی از شما کافیست تا خداوند ظهور مرا برساند . برای ظهور حضرتش صلوات

 246. سلام خسته نباشین
  من از این مطلب شما در وبلاگ خودم که متعلق به امام زمانه استفاده کردم البته با ذکر منبع .
  امیدوارم حلال کنید
  در صورتی که راضی نیستین لطفا سریعا در وبلاگم خبر بدین تا برش دارم ممنون
  اجرتون با حضرت مهدی علیه السلام
  اللهم عجل لولیک الفرج

 247. منتظریم بیاااااااااااااااا

 248. بیاااا ک تا نیایی نمیشود
  به نظر من خیلی زود میاد

 249. یا مسافر غریب صحرا قشنگترین یوسف زهرا بیا
  ای همه ی کارو کس ما، ی نیم نگات بس ما بیا

 250. با سلام و عرض ادب خدمت پیشگاه سید و مولایمان آقا صاحب الزمان(عج)
  عزیزانم ودوستان خوبم سلام
  از همه شما عزیزان تمنا دارم مقاله آقای سید عبدا.. حسینی با موضوع احتمال(ان شا.. که به واقعیت بپیوندد)نابودی رژیم غاصب و ملعون اسراییل در سال۲۰۲۲ میلادی رو مطالعه بفرمایید.
  الههم عجل لولیک الفرج
  همه شما را به خدا میسپارم.حق نگه دارتان باد.یا علی

 251. سایتتون تکه خدایی درپناه آقاصاحب الزمان باشید من که سایتی به زیبایی ساییتون ندیدم
  به امیدصبح ظهور
  اللهم عجل لولیک الفرج

 252. ظهور نزدیک است منتظران ظهور

 253. به امیدتعجیل در ظهور . التماس دعا

 254. سیدجعفرسیدزاده Iran (ISLAMIC Republic Of)

  سلام و عرض ادب . کارو شغل مناسبی دارم و دستم به دهنم می رسد مهندس می باشم و ۲ پسر دارم یکی دانشجو دیگری دبیرستان می خواند به لطف خدا در جامعه از حسن شهرت و مومن بودن شهره ام .بخدا هیچ چیزی برایم لذت بخش و جذاب نیست و بیشتر مردم دوست داشتند موقعیت مرا داشته باشند ولی من فقط یک آرزو دارم ظهور آقا را ببینم در رکابش باشم و در راه خدا جان دهم .از شغل ، زن ،پول ، اولاد ، و شهرت لذت نمی برم وفقط و فقط منتظر ظهور هستم ولا غیر .اللهم عجل لولیک الفرج

 255. باسلام
  نمیخواهم منکرنشانه ها شوم اما به نظرمن ظهورلیاقت اجتماع را میطلبد آینده مهم است اما مهمترازآن زمان حال است ازخود شروع میکنم چقدردرراه ساختن یک جامعه اسلامی قدم برداشته ام آیا خودسازی را که بنظرم اولین قدم باشد به خوبی انجام داده ام …..یابایدتمام کارها را بعهده آقا بگذاریم

 256. ؛کاش میتونستم برای اقام کاری کنم چون خیلی غریبه

 257. ۱۱۷۳سال است که رادمردی الهی منتظر به ثمر رسیدن ۳۱۳ سردار وتربیت یافتن یاورانی مخلص وکامل است
  دعانماییم که خانواده های ما مهد پرورش آن سرداران واین مهدی یاوران گردد .
  وبه زودی آن امام نور را از انتظار به در آورد..

 258. برای تعجیل در فرج حضرتش
  صلوات بفرست
  اللهم عجّل لولیّک الفرج

 259. اللهم عجل لولیک الفرج

 260. توی این چند روز ان شاء ا.. یکی دیگه از علائم ظهور محقق خواهد شد و ان مرگ پادشاه عربستان خواهد بود.
  یکی دیگه از علائم ظهور هم در سال گذشته محقق شده که ان هم حمله گروه داعش به عراق است که نهایتا باعث خواهد شد ایران به رهبری اقا به کمک عراق بره.
  من همیشه فکر میکردم اخه چطور ممکن خواهد بود در این دوره و زمامه با وجود سازمان ملل حمله ای از طرف سوریه به عراق و بعد هم از طرف ایران به عراق اتفاق بیافته که دو تا از نشانه های ظهور خواهد بود اما اصلا فکر نمی کرم که این حمله از طرف یک گروه تروریستی غیر از دولت سوریه باشه که همون گروه داعش هست و حمله ایران به عراق هم در واقع کمک به دولت رسمی عراق خواهد بود و از وقتی می بینم که همه این حوادث داره با مرگ پادشاه عربستان همزمان میشه واقعا لحظه به لحظه منتظر ظهور خواهم بود.

 261. بسیار عالیست که امام زمان(عج)به زودی خواهد امد

  اقاجان بیا ومارا ازدست دشمنان نجات بده

  اقای من زودتربیا

  مدعی گویدکه با یک گل نمی گرددبهار من گلی دارم که عالم راگلستان می کند

 262. با سلام.
  از زمان ایجاد این مطلب تا الان ۶و نیم ساله که میگذره.تو این مدت خیلیا کامنت گذاشتن به امید ظهور امام.خدا رو شکر تو این ۶سال خیلی از نشانه ها به وقوع پیوست.سوریه تقریبا الان دیگه با خاک یکسان شده.کشتار های فجیعی تو عراق اتفاق افتاده.یمن نا آرام شده.ملک عبدالله گور به گور شده رفته تو کما.این ایران خودمون،همون ایران آخرالزمانه که تو روایات اومده. داعش حمله کرده به قلب اروپا، هرج و مرج کل دنیا رو گرفته،ظلم و بی عدالتی فراگیر شده.آمریکاییا ریختن تو خیابون و اعتراض میکنن،تمام کشور های بزرگ دنیا اقتصادشون از هم پاشیده،علم اقتصاد سقوط کرده،زمین در ظلم و جور فرو رفته،جهان ما داره به سمتی میره که دیگه قابل برگشت نیست،مرگ و میر های عجیب و غریب شیوع پیدا کرده، خلاصه این کره زمین همون کره زمین قبل از ظهوره.و تنها راه نجاتش هم اینه که یه غربال عظیم از مردم جهان صورت بگیره.تا صلح و آرامش دوباره برگرده به زمین.آماده ظهور باشید، هر لحظه امکان داره امام زمان ظهور کنه.دیگه وقت جنگولک بازی و به فکر ماشین و خونه بودن و از این جور چیزا نیست.خودتونو آماده ظهور کنید. دعا کنید همه ما به چشم خودمون قیام امام مهدی رو ببینیم و از سربازانش باشیم. دعا کنید ببینیم روزی رو که امام مهدی به دیوار کعبه تکیه داده و فریاد انا بقیه الله سر میده. تصور کنید روزی رو که کوفه رو برای ورود پسر فاطمه گلباران میکنند. زیاد دعا کنید.گریه کنید.برای مظلومیت امام زمان که چقدر غریبن.۱۱۷۰ ساله که منتظره ۳۱۳ مرده ولی هنوز پیدا نشده.یا مهدی،بیا که به خدا اگر اراده کنی دنیا رو به زیر پات می‌ریزیم.
  تو طبیب دل غم دیده ی مایی آقا/ما که مردیم پس تو کجایی بیا
  جهان منتظره توست یا اباالحسن…

 263. به خدا قلبم از شوق دیدنت میخواد تیکه تیکه بش

 264. یک نکته به اونهایی خواستم بگم که می گویند نباید زمان ظهور را پیش بینی کرد:
  این در مورد وقتی است که نشانه های ظهور محقق نشده باشند چرا که خود معصومین (ع) تاریخ ظهور بعد از برخی حوادث مثل خروج سفیانی یا مرگ پادشاه عربستان( به نام عبدا..) را مشخص کرده اند که مثلاً کمتر از یکسال از آن اتفاق ظهور رخ خواهد داد.

  یک نکته دیگه اینکه اگر قرار بود زمان ظهور را پیش بینی نکنیم چه دلیلی برای این همه احدایث در مور د شرایط و زمان ظهور وجود دارد.
  من فکر می کنم تنها دلیل این همه پیشگویی شرایط و زمان ظهورتوسط معصومین، بخصوص آنهایی که به اتفافات خاص اشاره دارند مثل مرگ پادشاه عربستان (و نه انهایی که بصورت کلی هستند مثل پرشدن فساد در جهان) ایجاد شوق و اماده گی در مردم است و اتفافاً همین عامل باعث محقق شدن یکی دیگه از شرایط ظهور خواهد شد که ان هم مطالبه و در خواست عموم مردم برای ظهوراست در واقع خود معصومین با این پیشگوییها در مورد پیش زمینه های ظهور خواسته اند که زمینه ظهور توسط در خواست و انتظار عامه مردم محقق شود. شما فکر کنید اگر این پیش بینی ها نبود و مردم بر اساس آن نزدیکی زمان ظهور را حس نمی کردند چه چیزی رخ می داد آیا این همه شور و شوق و اتنشار آن در همه مردم که نهایتاً منجر به مطالبه عامه شود بوجود می آمد؟
  بنابراین بر خلاف برخی که معتقد هستند نباید حوادث را با پیش بینی ها تطبیق داد ( از ترس اینکه مبادا درست نباشد که باعث ناامیدی واحیاناً شک شود) باید بگویم معصومین فکر این را هم کرده اند و به همین دلیل فقط به یک یا دو نشانه اکتفا نکرده اند و تعداد زیادی از حوادث را اشاره کرده اند و به دلیل این همه نشانه ها اتقاقاً باید حوادث را رصد و آنها را تطبیق داد البته باید داستان حضرت موسی و قومش (تبدیل ۳۰ روز به ۴۰ روز ) را هم یاد شد.

 265. وقتی به تاریخ نگاه می کنیم، می بینیم که همه زمانها و اتفاقات توسط خدا کاملاً مهندسی و برنامه ریزی شده بوده است و شاید بشود از این اتفاقات رمز گشایی کرد
  ۱- ۱۰۰۰ سال= ۱ روز= شاید ۱۲ ساعت در قیامت ، مدتی است که بعد از غیبت ( غروب خورشید) زمین در تاریکی فرو رفته است
  ۲- ۲۰۰ سال بعد از انفلاب صنعتی = زمان بین فجر تا طلوع خورشید.
  این انقلاب صنعتی بخصوص در حوزه حمل و نقل و در اوج آن انقلاب ناشی از اینترنت و موبایل و اطلاعات که خواسته یا ناخواسته باعث گسترش فساد در جهان شده است ، در عین حال زمینه آگاهی سریع و قابلیت بهره از محضر امام را نیز فراهم کرده است

  یک نکته دیگه در پاسخ به یکی از نکات مطرح شده توسط بی نام:
  در عصر اطلاعات حقیقت و وافعیتها سریع به همه مردم جهان منتقل می شود و فطرت پاک عموم انسانها با دیدن حقیقت به راحتی آنرا می پذیرند و این دلیلی است که یکی از نشانه های آخر زمان توسط معصومین قابیت گقتگو و مشاهده انسانها با هم در نقاط مختلف حهان ذکر شده است و در واقع می شود اینطور موضوع را نگاه کرد که خدا ذخیره آخر خود را برای زمانی نگه داشته است که با رشد تکنولوژی در حوزه ارتباطات امکان بهره همه انسانها از امام در تمام نقاط جهان بصورت یکسان فراهم باشد طوری که دیگر مکان و زبان و همینطور زمان ( با محفوظ ماندن آموزه های امام در طول زمان بدون امکان تحریف ) اهمیتی نداشته باشد.
  پس چه زمانی برای ظهور بهتر از امروز؟

 266. یه سوال پادشاه عربستان مرد تو کتاب نوشته ذی الحجه اما این تاریخ گذشته و پادشاه عربستان مرد؟

 267. خواهشا خرافات واوهام را وارد بحث نکنید مگه بهجت از کجا میدونه چی کی اتفاق بیفته ؟مگر غیراز خدا کسی از آینده خبرداره؟تازه این موضوعات باعث صلب تکلیف از ماها که نمیشه؟

 268. سلام به همگی.مهدی جان جانم به فدایت شود

 269. از کدام سایت متن نوحه ی ایام فاطمیه رو بگیرم

 270. عالی بود استفاده کردیم

 271. بسم رب الشهدا اقای ما مولای ما عمریست ک در کوی توایم اقا جان مولای ما دعا کن برای ما اقا خدایا فرج اقامون مولامون برسان

 272. سلام بر منجی عالم .دورود خدا برتو خاندان اهل عترت ونبوت .انشا لله بتوانم یکی از دوستان شماباشم.

 273. اللهم عجل لولیک الفرج

 274. سلام من علی شیر بندی هسنم دوست دارم بدونم کی صاحب زمان زحور کنه

 275. جان عالم به فدای مهدی من که بنده گنه کاری بیش نیستم چه کنم زمان ظهورش

 276. سلام مرسی….. Baghiiatollaah313

 277. انشاالله به حق بی بی دو عالم اقامون ظهور کنه بنده گنه کاریم ولی باز هم دعا میکنم اللهم عجل ولیک الفرج از شما هم میخواهم وقتی در تنهایی شب اسمان بالای سرتان هست و ستاره ها قابل مشاهده دست هامون رو به سمت اسمان دعای فرج را زمزمه کنیم

 278. امسال هم رفت و تموم شد و ما بچه شیعه هارو چشم انتظار گل رویت . اقا بحق مادرت ظهور کن

 279. اقا بیا تا انتقام سیلی مادرت را بگیریم * ( یازهرا (س) )*

 280. با سلام خدمت بزرگواران نماینده امام زمان امده همان یمانی که در روایات جزوه نشانه های اصلی ظهور است احمدالحسن ع ودر حال حاظر اکثره علما وفقها قصده کشتن ایشان را دارن لطفا برای اطلایات بیشتر به سایت انصارالاه مراجعه فرمایید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.

 

Scroll To Top