Friday , 25 April 2014 | جمعه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
آیا ظهور نزدیک است؟

نشانه های بسیار در نزدیک بودن ظهور امام زمان عج

mahdi iran

نوشته زیر مجموعه ای از نشانه های بسیار در نزدیک بودن ظهور حضرت حجه ابن الحسن العسگری را مورد بررسی قرار داده است انشاالله که دیدگان همه منتظران به نواده پاک رسول (ص) روشن گردد این مطالب برگزیده ای از سایتهای مختلف و منابع مهدویت است.

ـ بشارت آیه الله العظمی بهجت : اشاره مستقیم و بشارت صریح آیه الله العظمی بهجت در جمعی در مورد نزدیکی ظهور امام زمان (عج) که فرمودند : “ تا کنون به جوانان بشارت می دادید که منتظر باشید ظهور مولایتان را خواهید دید اینک ( ظهور آنقدر نزدیک شده است که ) به سالخوردگان و پیران هم بشارت دهید که ظهور را خواهید دید . ” بسیاری از منتظران و شیفتگان ولی عصر (عج) را سرشار از شور و شوق ظهور نموده است و برای آنها دلیلی محکم و برهانی قاطع در یقین به نزدیکی ظهور ایجاد کرده است .

ـ امیر عبدالله در عربستان : یکی دیگر از نشانه های ظهور قتل فرمانروای عربستان بنام عبدالله می باشد که در ماه ذی الحجه روی خواهد داد . امام صادق در این زمینه می فرماید : هرکس برای من مرگ عبدالله را تضمین کند من ظهور قائم را برای او تضمین می کنم … همچنین از آن حضرت روایت شده است که : زمانیکه مردم در سرزمین عربستان در حال وقوف می باشند سواری با شتر سبک سیر به آنجا وارد می شود و مرگ خلیفه را خبر می دهد و با مرگ او فرج آل محمد و گشایش کار تمام مردم فرا می رسد . بحار ۵۲ ص ۲۱۰ و ۲۴۰

سفیانی در آستانه کودتا : امام محمد باقر (ع) : سفیانی و حضرت قائم در یک سال قیام می کنند . ( بحارالانوار ج ۵۲ ص ۲۴۰) یکی از علامات حتمیه ظهور قیام فردی به نام سفیانی که همزمان با سید خراسانی در ماه رجب در سوریه کودتا نموده و چند کشور همسایه را فتح و سپس به سمت عراق پیشروی می نماید و لشگری برای دستگیری امام زمان (عج) به سوی مکه روانه می سازد که این لشگر در بین مکه و مدینه به زمین فرو می روند و نابود می شوند و … تعدادی از بزرگان در سوریه سفیانی را دیده و ( با همان ) اوصافی که در روایات ذکر شده است او را شناخته اند که با برخی مانند عالم فاضل و متعبد استاد بهلول مصاحبه شده و شرح دیدار به صورت مکتوب و نوار ویدئویی مستند و مکتوب موجود است ( کتاب آیا ظهور نزدیک است؟ و نوار ویدئویی در واحد فرهنگی گل یاس) و برخی دیدارها مانند دیدار امام موسی صدر و شهید چمران نقلی و غیر مستند می باشد . در دیدار استاد بهلول که حدودا ۱۰ سال پیش انجام گرفته است سفیانی با همان ظاهر کریه که در روایات ذکر شده و جزء فرماندهان ارتش سوریه و فردی جاه طلب و میانسال ذکر گردیده است … با شدت گرفتن فتنه ها و درگیری ها در منطقه خاور میانه و عراق و لبنان و فلسطین و تحت فشار بودن یهودیان غاصب هر لحظه برای کودتای سفیانی که به نفع صهیونیستها و علیه کشورهای مسلمان صورت می گیرد شرایط فراهم تر می گردد

ـ آغاز مرحله ای که در آن عراق کانون تحولات است : سرزمین عراق در عصر ظهور بر طبق روایات معتبر کانون تحولات بسیار مهمی است و منشا معبر و محل برخورد اکثر قیامهای دوران ظهور است . شیصبانی حاکم ستمگر عراق ( صدام ) در نزدیکی ظهور از این مکان جنگ را آغاز می کند . سفیانی بعد از کودتا در سوریه سرزمین عراق را فتح می کند . سید خراسانی بعد از قیام به سوی عراق حرکت می کند و امام زمان (عج ) نیز بعد از قیام در مکه به سمت عراق پیش می رود و سرانجام پس از پیروزی نهایی مرکز حکومت خود را در کوفه قرار می دهد . در شرایط فعلی نیز لحظه به لحظه عراق به سمت تحولات عظیم و مهم پیش می رود و آنگونه که از روایات ذکر شده است در حال تبدیل شدن به مرکز تحولات جهانی در عصر ظهور می باشد . امام علی در مورد تحولات و فتح عراق در زمان ظهور می فرماید : … قلعه ها را بگشایند عراق را فتح کنند هر اختلافی را با خونریزی پاسخ گویند در چنین زمانی ظهور صاحب الزمان (عج) را انتظار کشید … حوادث جانکاه و کمرشکنی روی دهد شکافنده ها ( موشک ها ) بشکافند تیزپروازان( هواپیماها) به پرواز درآیند … عراق را فتح کنند هر اختلافی را با خونریزی پاسخ گویند ( بشاره الاسلام ص۷۴) حضرت در اشاره به خروج سفیانی در نهج البلاغه می فرمایند:  گویا او را می بینم که در شام فریاد برداشته و با پرچم هایش در حول و حوش کوفه می گردد و به اهل کوفه همچون شتر سرکش رو می آورد زمین را از سرهای بریده فرش می کند دهانش گشوده قدمش در زمین سنگین جولانش گسترده و هیبتش عظیم است. به خدا قسم شما را در این طرف و آن طرف زمین پراکنده می کند تا از شما جز به مانند باقی مانده سرمه در چشم باقی نماند این برنامه ادامه دارد تا عرب بر سر عقل آید (نهج البلاغه خطبه ۱۳۸) در نامه امام زمان به شیخ مفید (ره ):…گروههایی منحرف از اسلام بر عراق تسلط یابند و با کردارهای زشت خود موجب کمبود ارزاق (محاصره اقتصادی) در عراق می شوند.سپس با هلاکت طاغوتی از طواغیت(صدام)این فاجعه بر طرف می شود… (بحارالانوار ج ۵۳ ص ۱۷۵) اوضاع فعلی عراق نشان می دهد که ما چقدر به ظهور نزدیک شده ایم

ـ فراگیر شدن فساد و فحشا و ظلم : یکی دیگر از نشانه هایی که برای ظهور در روایات ذکر گردیده است فراگیر شدن انواع فساد و فحشا در جوامع انسانی می باشد که در روایات بعنوان علائم غیر حتمیه وارد شده است . رواج انواع فساد جنسی(زنا، همجنسگرایی،برهنگی و …) فساد اقتصادی (ربا،رشوه،گرانفروشی و…) فساد حکومتی(وضعیت فعلی حکومت در تمام جهان) فساد اجتماعی ( فروپاشی بنیان خانواده ها ، اعتیاد و ناهنجاری های اجتماعی و …) در اوضاع کنونی دقیقا منطبق بر فرمایشات روایات و احادیث عصر ظهور می باشد . پوشش ۳۵۰ کانال فاسد ماهواره که اکثر آنها زشت ترین و فجیع ترین صحنه ها را به راحتی نمایش می دهند و تمام اقشار بخصوص جوانان و نوجوانان را در سراسر جهان تحت تاثیر خود دارند و سایتهای مبتذل اینترنت و سی دی ها و فیلمهای مبتذل و فجیع که در سراسر جهان فراگیر شده اند ( حتی در ایران ) و …

و سایر نشانه ها به اجمال : به بن بست رسیدن تمام نظریه ها برای سعادت انسان ، رویکرد جهان به معنویت ، شدت یافتن بلاها ، فتنه ها و مشکلات ، شدت یافتن دو جریان حق و باطل، شدت یافتن انتظار در ادیان مختلف و فراگیر شدن نام و یاد مهدی (فراگیر شدن دعای ندبه در سراسر کشور و در هر کوی و برزن ، اقبال و روی آوردن عموم مردم علی الخصوص جوانان به اماکن متبرک به نام امام زمان (عج) خصوصا جمکران بعنوان پایگاه اصلی منتظران و عاشقان ، بحث روز شدن مساله ظهور و امام زمان (عج) در بین مردم ،افزایش قابل توجه رویکرد به مساله مهدویت و ظهور در بین مطبوعات ، صدا و سیما ، سخنرانی ها و … و اقبال به این مساله در حوزه و دانشگاه و در بین فرهیختگان و نخبگان) و ……….

التماس دعا – حسن ستاری ساربانقلی از سایت موعود

از یکی از نزدیکان آقای بهجت سوالی پرسیدند مبنی بر اینکه آیا بشارت بسیار نزدیک بودن ظهور توسط آیت الله بهجت، نوعی وقت تعیین کردن است؟ و ایشان جواب دادند :

خیر، این حقیر خودم در محضر حضرت آیت الله بهجت رسیدم که بعد ازظهر یکی از روزهای تابستان بود و از ایشون سوال کردم که مطالبی رو از شما نقل می‌کنند، فرمودند چه مطالبی را؟ عرض کردم پیرامون بحث ظهور، فرمود چه نقل می‌کنند؟ (این را اولین باره دارم رسمی عرض می‌کنم).

گفتم نسبت به نزدیکی ظهور از شما مطالبی رو نقل می کنند فرمودند که ظهور بسیار نزدیکه مجددا تاکید فرمودند بسیار بسیار نزدیکه عرض کردم خیلی از علائم و وقایع رخ نداده، فرمودند که برای خداوند سبحان، خداوند متعال کاری ندارد که همه علائم و واقایع رو در یک شب جمع بکند و راه رو برای ظهور حجتش حجت حق فراهم آورد و هموار کند.

این به معنای تعیین زمان ظهور نبوده، اشاره به نزدیکی ظهور است و تعیین وقت نشده، آنهم یرونه بعیدا و نراه قریبا ..

نقل قولی از آیت الله بهجت از زبان آیت الله ناصری پیرامون نزدیک بودن فرج امام زمان عج


۱۷۷ نظر

 1. سلام.من خیلی دوست دارم دوره کامل قران صوتی برای موبایل رو دااشته باشم اما گیرم نمیاد.میشه راهنمایی کنید.ممنون

  مهدی بیا :
  سلام دوست عزیز از اینجا دانلود کنید

 2. بازم سلام و ممنون که جواب دادین.من این برنامه رو اجرا کردم اما نشد نصب کنم و مشکل داشت.ضمنا موبایل من N70 هست.بازم بسیار ممنون :razz:

  مهدی بیا:
  این رو امتحان کنید

 3. ببخشید.من نوایی هم که در محیط سایت شما هست رو میخوام لطفا.

  مهدی بیا :
  این سروده که هم اکنون از سایت پخش میشه به نام خال هاشمی هست از اینجا دانلود کنید

  اللهم عجل لولیک الفرج

  التماس دعا

 4. ممنون.سروده بسیار زیبایی هست.دانلودش کردم و لذت بردم.موفق باشید :razz:

 5. :roll: سلام امیدوارم حال شما خوب باشد درخصوص ظهورامام زمان باید بگویم اومیاید ولی اگرامد ماچه دردست داریم تا او مارا بعنوان سرباز خود قبول کند….

  به امید ظهور

 6. با سلام و تشکر از مطالب بسیار خوب و کاملتون.راستش من دنبال مطالبی میگشتم که نشون بده ظهور حضرت نزدیکه :wink:
  از هه عزیزان هم خواهش میکنم برا ظهور ایشان بیشترتر دعا کنین.ممنون :razz:

 7. روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران تا از دلم بشویی غمهای روزگاران

 8. برای دیدنت لحظه شماری می کنیم زودتر بیا ای امام مهربان ما

 9. به ما هم سری بزنید
  التماس دعا. :grin:

 10. یا صاحب الزمان(عج) جانم به فدایت، برای ما دعا کن که موقع ظهورت از دوستانت باشیم نه از دشمنانت. خداوندا ما را عاقبت به خیر کن و مسلمان بمیران.

 11. ان شا ا… همه ما در زمان ظهور باشیم و چشممان و قلبمان از جمال ایشان روشن شود
  ان شا ا…

 12. حی علی صلاه و حی علی خیرالعمل Iran (ISLAMIC Republic Of)

  بر تمام ملتهایی که از دین خود برگشته و راه شیطان را در پیش گیرند به زودی سایه های عذاب خداوند بر بالا و زیر پاهایشان نازل میشود.و انوقت پشیمانی چه سود؟
  ایا خبر ضریح و بدن معصوم یک امامزاده را هم شنیدید که چگونه بدنش را از مرقدش کشیدند بیرون و ضریح را خراب کردند؟
  ای مردم از سرنوشت گریزی نیست.راه خود را از شیطان و دنیا طلبی و زینت های ان جدا کنید و به ریسمان خداوند چنگ بزنید.اگر امروز راه توبه در پیش نگیرید فردا دیر است.از شیاطین دور شوید و انها را مطرود کنید.عذاب پروردگار نزدیک است اگر بدانید. و مرگ ناگهانی در کمین همه نشسته است که راه توبه بر دشمنان خداوند بسته شود…..
  چرا یکدیگر را امر به معروف نمیکنید چرا فامیل و اشنا و دوستان شما باید در خواب غفلت فرو بروند و ایا شما نباید انها را از خداوند بترسانید.ایا حق خدا و رسولش را به جا نمیاورید و دین خدا را زنده نمیکنید/ ایا نشانه های خداوند در جهان کسی را بیدار نمیکند؟
  فقیران و مظلومانی که سالها در سختی سر بر بالین سنگی خود با گریه گذاشتند و شما در راحتی بودید . و روزی میرسد که همه شما به درد محرومان گرفتار شوید و ناله ها و گرسنگی های انها را در جان خود و فرزندانتان حس کنید ولی توبه چه سود؟
  از خدا پروا کنید دین خدا را زنده کنید به فامیل و دوستانتان توصیه کنید .
  ای شیعیان علی ای مخلصان کجایید که بیدار شوید و مردانه مردم غافل را به ایمان به خداوند و رسولش دعوت کنید؟ ایا نمیبیند که چگونه حقوق مظلومان را به انها نمیدهند . به زودی امام عصر ما حضرت مهدی ع میاید و کتابهای عالم باز میشود و درهای توبه بسته خواهد شد . در روزی که ایمان اوردن سودی به کسی نخواهد بخشید..انشاالله

 13. احساس میکنم با توجه به اوضاع فعلی جهان خیلی خیلی به ظهور نزدیک شده ایم .

  تا نشدیم خاک گل کوزه گران مهدی جان از درب کرم نما رخت بما مهدی جان

 14. سلام خیلی دلم میخواست تامطلبی درمورد ظهور بخونم بفهم کی اقامون میاد مطالبی که نوشتید واقعیت داره یعنی ماتا چندسال دیگه ظهور رومیبینیم پس چرا مطلبی ازاون روکسی جایی نمیگه دلم میخواد یکی این مطالب رو تایید کنه باتشکر

 15. یا مهدی . بهترین کار دعا برای حضرت است .امر به معروف ونهی از منکر و در صحنه بودن در مبارزه با ظلم وستم.فریب دنیا طلبان را نخورید. خیلی افراد را میبینیم که در این دوران با امتحانات الهی لغزیده اند و ایمان خود را از دست داده اند. ریشه تمام بدیها دوست داشتن دنیاست.

 16. رفتی کلاس اول این جمله را درست کن
  ان مرد تا نیاید باران نخواهد آمد…….

 17. hamishe 5shanbeha be in omid mikhabam ke farda to biayi maro az in vaz nejat bedi

 18. انقدر به خودت مطمعن نباش
  همانا بهترین نزد خدا با تقواترها هستند
  و این را خداوند میداند- پس در تقوا بکوش و نگران ظهور نباش که وعده خدا خلاف ندارد- زنده باشی یا مرده

 19. خداوندا اگرداری بنای دادن عیدی جهانی رامنورکن به نورحضرت مهدی یاصاحب الزمان آقاجانم بیاوشب هجران ماروسحرکن

 20. آیت الله بهجت ای کاش این بشارت را به خودشان هم میدادند زیرا ازقضای روزگار خود نیز سالخورده بودند ولی صدافسوس که ظهور را که نه حتی علائمش را هم ندیدند…

 21. سلام

  دنبال تحقیقم میگشتم مرسی از مطالب مفیدتون

  ممنون میشم نوحه های ایام فاطمیه که از سایتتون پخش میشه رو برا دانلود بزارین

 22. خواهشمندیم مطالب جدید را برایم ایمیل کنید.با تشکر.

 23. خواهشمندم مطالب جدید را برایم ایمیل کنید.با تشکر.

 24. سلام ممنون من از سایتتون برا تحقیقم استفاده کردم. متشکرم در مورد تعداد یاران حضرت هم مطلب بنویسید

 25. محدثه
  مطالب خیلی خوب بود ممنون

 26. سلام
  من می ترسم که لحظه ظهور دچار اشتباه شوم راه حق را از باطل اشتباه تشخیص دهم
  ای کاش آن لحظه و در سر آن دو راهی
  یادم باشد که بگویم آقا کدامین ؟
  و رهنما بیاید چنین نشانم دهد
  آن راه راه حق است بگو الهی آمین

  برای ما هم دعا کنید

 27. سلام ممنون از شما من هم بی‌صبرانه منتظر ظهور قائمه بر حق هستم اما خیلی‌ آلوده به گناه هستم برای نجاتم دعا کنید،راستی‌ برای شفای مادرم ازتون خواهشمندم براش دعا کنید.در پایان از اون کسی‌ که روم نمی‌شه اسمشو بیرم می‌خوام که مادرمو شفا بده
  به امید ظهورش
  بندهٔ پر از گناهه خود

 28. سلام خواهر عزیز، حتما برای مادر عزیز شما دعا می‌کنیم

  خدا حفظشون کنه و شفای عاجل عنایت کنه، به حق حضرت مهدی عج

  همین منتظر بودن شما شما رو پاک نگاه میداره

  انشا‌الله

  التماس دعا دارم

 29. سلام راستش خیلی دلم شکست ازاینکه گناه می کنیم ای کاش به دین عمل میکردیم
  واقعیت این که راحته انجام واجبات ترک محرمات
  بچه ها بیاید ازخودمان شروع کنیم
  آقا ظهورش نزدیک بشه
  اللهم عجل لولیک الفرج

 30. kheyli az matalebe zibatoon mamnoonam . man ham mpntazere zohore hazrate mahdi hastam . kheyli doost daram ta vaghti zendeam emem zamano bebinam

 31. من اهل تسنن هستم و سنّی اما ارادت زیادی به ۱۴ معصوم دارم و مثل تمام مسلمانان جهان منتظر ظهور مهدی می‌باشم

 32. با سلام خدمت تمامی دوست داران حضرت بقیة الله الاعظم حضرت ابا صالح المهدی (عج)، ان رتبکم عند الله اتقاکم، حضرت در همین مورد میفرمایند از کارهایی که موجب ناراحتی ما میشود دوری کنید و با تقوا به ما نزدیک شوید،عزیزان حق هر انسانی است که امام زمان خویش را بشناسد و ببیند به شرطی که برای رسیدن به حق خود تلاش کنیم و راه ان را هم در حدیث های ائمه اطهار علی الخصوص خود جناب حضرت جستجو کنیم مطالعه در باره ظهور ، تشرفات صورت کرفته شده و….. بسیار خوب است به این شرط که بعد از ان انکیزه دار شده برای رسیدن به ان تلاش کنیم و الا اینکه یک مطلبی بخوانیم و مدتی بدون تلاش در جو حاصل از ان بوده و مدتی بعد به سراغ مطلبی جدیدتر برویم جز هوای نفس نیست. عزیزان، ما باید قبل از فراهم شدن شرایط ظهور در جامعه شرایط را در خودمان اماده کنیم به فرموده حضرت در اخر الزمان با دیدن فجایعی که در این مطلب نیز اشاراتی به ان شده است ایمان از دست میرود حال ما جطور انتظار موفقیت از جانب خودمان را در ان زمان داریم.دوستان، ابتدا باید با نیت خالص الهی در راه خود سازی قدم برداریم در ضمن باید به عرض برسانم که اشخاصی نظیر حضرت ایت الله بهجت هر جند برای ظهور دعا میکردند ولی ارزوی دیدار به دلشان نمانده بود بلکه در کنار حضرت حضور داشتند و این نکته را باید توجه داشت که در راه عرفان هدف نهایی فنا فی سبیل الله است و مراحل ان ابتدا خودشناسی که خود در ادامه منجر به امام شناسی و ارتباط با ایشان میشود و در نهایت الله شناسی و ارتباط و در نهایت مقام فنا میشود ، بس دوستان عزیز بدانند که اشخاصی نظیر ایت الله بهجت به ان جیزی که خواسته اند و ان هم ورای فکر و اندیشه ما است رسیده اند و فردی که در کلاس سوم درس میخواند ارزوی بازکشت به کلاس اول را ندارد،ما نیز شروع کنیم نه دیر است و نه سهمیه ای در کار است امیدوارم این حقیر توانسته باشم سهمی اندک را در راهنمایی حق دوستان کسب کنم . از دوستان و برادران و خواهران عزیزم استدعا میکنم برای مطالب و راهنمایی بیشتر در زمینه خود سازی به وبسایت زیر که نویسنده ان یکی از عابدان صالح خداوند است مراجعه بفرمایند.
  http://Www.erfaneyarane313.blogfa.com
  همین جا مناسب است که از مدیر محترم این مجموعه صمیمانه تشکر نمایم امید وارم باقیات الصالحاتی باشد برای شما و همراهانتان.
  شما را به دست خداوند یکتا و مقتدر مینهم روزی صد مرتبه اللهم عجل لویک الفرج لطفا فراموش نشود*******

 33. سلام برادر عزیز از شما بسیار ممنون هستم التماس دعا

 34. سلام بر همه مشتاقان مهدی موعود که همین اذر ماه خواهد آمد
  منتظر باشید
  چشمان زیبایتان منور خواهد شد
  یاران ۳۱۳ نفری یاران خاصه امام زمان هم الان در بین ما انها هم منتظرند به یک اشاره خداوند
  همه منتظر باشید
  دوستان خوبم که همگان منتظر مهدی هستید قلبهایتان را به سوی شناخت و نور باز کنید مهدی جایی نرفته بود که بیاید او در بین ما هست و ظهور دارد اما ما نمی شناسیمش
  وقتی که ظهور نمایند چشمان دل همگان اورا خواهد شناخت دوست عزیزم با من همراه شو
  وقت تنگ تر از آن است که وقتمان را به مسائل زود گذر تباه کنیم
  این اندک زمان را به شناخت زمان ظهور اختصاص بدهیم و از نظر اخلاقی خود را آماده کنیم بدی ها را از سینه ها بکنیم و عشق و محبت و میل به صلح و دوستی و احترام را در دلهامان بارور سازیم بعد از ظهور دیر است فرصت نزدیک را دریاب

 35. سلام به همه منتظران ظهور
  هیچکس حتی خود آقا از زمان ظهور اطلاع ندارند و اگر کسی بگوید که فلان موقع امام ظهور میکنند دروغگوست
  مهم این است که ما منتظر باشیم و خودمون و جامعه رو پذیرای ظهور مقدس ایشان کنیم
  وظیفه ما اینه
  حداقل خود من هیچ جا حدیثی ندیدم که گفته باشه به محاسبه زمان ظهور بپردازید
  متشکرم

 36. علیرضا سیف عسکری Iran (ISLAMIC Republic Of)

  بسم رب الحسین

  درون قلب جهان انقلاب گشته بیا نفس بدون تو همچون عذاب گشته بیا

  نظاره کن به سوی مدینه و بنگر حرم به دست حرامی خراب گشته بیا

  اللهم العجل الولیک الفرج

 37. salam bar mahdi man ham agha ro doost daram va mikham khodam ro ta dir nashode eslah konam lotfan mano rahnamae konid

 38. ارزوی من ناچیز شهادت در رکابت است یا مولا. ادرکنی

 39. به خدا اگر اشارتی کنی مولاجان صدبار برایت جان میدهم.

 40. شکر خداوند تبارک و تعالی را که در سرتاسر این کره خاکی، از ایرانِ عزیز گرفته تا قلب کشورهای اروپایی، استرالیا، آمریکا، آفریقا و…، منتظران و عاشقانِ آن عزیز، آن محبوب، آن مصلح، آن بقیةالله، آن منجیِ دینِ خدا و بشریت، آن وجودِ مقدّس و پاک، منتظر ظهورش هستند.گرچه فردی گناهکار و شرمنده در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی و ائمه معصومین هستم اما سرتاسر وجودم مملو از عشق به آن حضرت است. امید به اینکه بتوانیم قدمی‌ در کمک به انجامِ رسالت الهی ایشان برداریم. به امیدِ خدا.
  یا مهدی ادرکنی، عجل علی ظهورک.

  علیرضا ـ و ین

 41. سلام ممنون از شما برادر عزیز و با ایمان، انشاالله همین عشق نا شناخته و سراسر خدایی شما را به وصال برساند
  از شما التماس دعا دارم

 42. جوانهای عزیز یباییم قدر خودمان را بدانیم و خود را برای یاری اماممان آماده کنیم

 43. سلام میخوام با مدیر سایت ارتباط داشته باشم. (لطفا”)

 44. سلام دوست عزیز از اینجا با ما ارتباط پیدا می کنید.

 45. سلام خیلی دلم گرفت امید وارم هر چه زود تر ظهور کنه و از این دنیا راحت بشیم.

 46. در مورد سال ۲۰۱۲ و اتفاقاتی که نوسترداموس گفته با مهدویت رابطه ای است.می توانیم بگوییم که تقویم مایا درست گفته و آخر تاریخ با ظهور تمام می شود

 47. یا مهدی ادرکنی عجل الا ظهور. همگی برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستیم.

 48. خیلی دوست دارم امام زودتر ظهور کنه
  ای امام ما منتظریم تا بیایی ببینیمت و نجاتمان بدی…

 49. kheyliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aliyan matalebetoon

 50. سلام
  لطفا متن و برام ارسال کنید

 51. برای سلامتی ان امام معصوم سلوات وبرای ظهورهرچه زودتر ان امام بزرک عا کنیم انشاالله

 52. با این وجود خوبه سعی کنیم کارامون طوری باشه پیش اقا شرمنده نشیم…

 53. سلام.وبلاگ جالبی دارین.حسابی خوشم اومد…
  مطالب تون خیلی جذاب وجالب بود…اجرتون با آقاامام زمان

 54. سلام دوستان من تازه امام زمان و پیدا کردم شرمندشم خیلی دعام کنید اگه میشه برای دانلود اهنگ کمکم کنید تا اومدم این سایت موزیک اشکم رو در آورد

 55. امام زمان بیا دیگه….. بخدا دیگه خسته شدیم..

 56. برای سلامتی امام زمان صلوات

 57. مسائلی مانند خروج سفیانی و سید یمانی .سید خراسانی و…نه تنهاما رابه موضوع امام عصرنزدیک نمی کند بلکه دورهم می سازد.
  سرباز آماده جهاد در راه خدا و امام زمان با زمان ظهور کاری ندارد.ان شاالله هر وقت آقا بیاد باید پا در رکاب باشیم . به جای این مسائل
  آوردی به اصل موضوع و مبارزه ای قبل ظهور بپردازید.دشمنان امام ما در حال جذب نیروهای انسانی هستند.بعد ما به این مسائل بیهوده می پردازیم.امام زمان سرباز حیدری می خواهد.یعنی مردی کامل.(لطفا” هر انتقادی نسبت به حرف های من دارید بنویسید)

  یاعلی .سجاد

 58. سلام بر شما دوست عزیز، کاملا حق با شماست سرباز آماده جهاد در راه خدا و امام زمان ع با زمان ظهور کاری ندارد.

  در پناه خدا

 59. سلام خدا اجر هر دو عالم نصیبتون کنهسلام اگه ممکنه و زحمتی نیست مطالب مذهبی اخلاقی دینی اسلامی به ایمیلم ارسال کنید ممنون میشم

 60. پیر شدم نیومد

 61. اللهم عجل لولیک الفرج خدایا مارا ازیاران آقا امام زمان (عج) قرار بده و جانمان رادر راه یاری دینت نثار کنیم.

 62. سلام. به خدا کاری نکنی د که پشیمون بشید .خیلی دوست دارم سرباز امام زمان باشم به خدا دعا کنید که خوب شوم.

 63. ببخشید سرود ای امید فاطمه رو چطور دانلود کنم؟

 64. سلام بر شما نیما جان، از اینجا

  یا از اینجا میتونید دانلود کنید

 65. سلام

  من از یک نفر شنیده ام که امام زمان در یک روز عاشورا که دقیقا در یک روز جمعه و همچنین نوروز است ظهور میکند که پس از محاسبات به این نتیجه رسیدیم که حدودا بیست و یکی دو سال دیگه است اما من همچنان عقیده دارم که محاسبه ی زمان ظهور امام غیر قابل پیش بینی است

 66. جمعه ها بی تو غریبست آقا گویند دنیا در ظلم وفساد رود بعد تو بیایی چه بسیار دیدها از این ظلم وفساد گریان است ولی تو نیستی آقا
  الهم عجل لولیک فرج

 67. دوست دارد یار این آشفتگی
  کوشش بیهوده به از خفتگی
  اندرین ره می تلاش و می خراش
  تا دم رفتن دمی غافل مباش

  خیلی خوشحالم که باشما آشنا شدم انشاالله امام زمان در این راه شما را کمک کند .

 68. سلام من دعای نادعلی و به صورت صوتی میخام ولی نمی تونم پیدا کنم . میشه کمکم کنید .
  ممنون

 69. سلام بر شما،
  امکان دانلود این دعا را برای شما فراهم کردیم، از اینجا

  التماس دعا

 70. سلام دوستان مومن و عزیزم قسم به وجود پاک امام زمان من خودم حضرت را در خواب زیارت کردم و فرمودند برای ظهور من گریه خالصانه و مداوم یکی از شما کافیست تا خداوند ظهور مرا برساند وای بر ما که چقدر غافلیم

 71. سلام بر شما خواهر عزیز، حرف شما بی اختیار اشک شوق را بر دیده ی منتظران امام مظلوممان جاری می کند. به شخصه از این نوید شما بسیار بسیار خوشحال شدم، همین که آقا هنوز امید منتظرانش را بی پاسخ نمیگذارد، شکری بی انتها طلب می کند.

  اللهم عجل لولیک الفرج

 72. دعاپشت دعا برای آمدنت/گناه پشت گناه برای نیامدنت/دل درگیرمیان این دو انتخاب/کدام آخر؟آمدنت بانیامدنت

 73. سلام بر شما دوستان عزیز من خیلی اتفاقی اومدم به این سایت برای گرفتن مطلب برای تحقیقم.ولی با خوندن مطالب و نوشته‌های شما ۱ حسه خوبی بهم دست داد.با آرزوی ظهور آقامون
  التماس دعا دارم خیلی زیاد

 74. سلام او میاید چه با دعای ما چه بی دعای ما پس ما سعی کنیم با عمل نه فقط شعار وحرف یار واقعی امام زمان باشیم
  به تعداد افراد مراجعه کننده به این سایت نگاه کنید ومقایسه کنیم با دیگر سایتها که شاید خیلی هم به درد ما نمیخورن تفاوت را احساس میکنیم
  ما که مدعی هستیم خیلی وظیفه سنگینی داریم یکم بیشتر فکر کنیم

  چه شبها که زهرا دعا کرده تا ما / همه شیعه گردیم وبی تاب مولا

 75. یا صاحب الزمان دوستت دارم بیا که دله ما جوانان به سوی تو می تپد

 76. خیلی اطلاعاتم راجع به امام زمان کمه ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.مر۳۰

 77. یا مهدی با اینکه میدانم که میایی باز هم گناه می کنم به حق بی بی دو عالم کمکم کن تا در لحظه امدنت رو سیاه نباشم

 78. با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز اطلاعات در مورد امام زمان می خام لطفاً کمکم کنید تا بیشتر با آن امام اشنا شوم

 79. کاش امسال اخرین سال هجران باشد وهمه ی مسلمان های جهان ازظلم وستم ومحرومین وگرسنه ها از این سختی نجات بیابند.
  برای فرج وظهور صلوات

 80. مزده ای دل که مسیحا نفسی می اید یا امام در این شب عزیز شب تولد مولود کعبه مرا دعایی کن ومرا از رهروان صدیق خود خود قرار بده وزودتر بیا که مظلومان جهان وامام مظلومان در انتظار تو هستند

 81. فقط بروز علایم ظهور برای حضور امام زمان در این دنیا کافی نیست بلکه خواستن و دادن همه زندگیمان در راه خدا مطرح است و تا زمانی که همه ما ظهور امام زمان را از ته قلبمان نخواهیم امام زمان ظهر نمی کند حتی اگر همه نشانه های ظهر به وجد ایند.

 82. عزیزم تعیین وقت این نیست که حتما بگی ۱۰محرم امسال آقا میاد همین که بگید اون صدام بوده یا فلانی سفیانیه یا … همش همون تعیین وقته
  چون شما دارید مصداق شخص را میارید و شخص هم محدوده ی زمانی(عمر)داره
  در ضمن شما منابع را ذکر نکردید و آنها هم که ذکرشدند از لحاظ قوت و ضعف سندی مشکل دارند

  این که ما باید ظهور را از آن ها جلوتر ببینیم (انهم یرونه بعیدا و نراه قریبا)دلیل بر گفتن این مسائل نیست
  پس اگه اینطوره کفار میگن:۲۱/۹/۲۰۱۲روز پایان دنیاست پس ماهم باید بگیم چون برا ما زودتره پس نزدیکترهم هست؟؟؟؟؟!!!!

  این که مردم را ترقیب بکنید عالیه ولی بازم میگم تعیین شخص هم یه نوع تعیین وقته

  یاعلی
  به امید ظهور مولی که صد البته نزدیک است

 83. این جماه از زبان اقای بهجت نیست” تا کنون به جوانان بشارت می دادید که منتظر باشید ظهور مولایتان را خواهید دید اینک ( ظهور آنقدر نزدیک شده است که ) به سالخوردگان و پیران هم بشارت دهید که ظهور را خواهید دید ”
  بلکه یه نفر صحت این جمله در حضور پسر آقا پرسیده (و خودم این حرف از زبان پسر آقا شنیدم )که گفتند آقا گفته که یکنفر بعد نماز در گوش من گفت که یه نفر این حرف زده .و من نمیدونم این درسته یا نه چون هیچکدام نمیشناسم

 84. خیلی خوب بود ممنون و همینطور خیلی کوتاه
  فقط چرا تو این نوشته خبری از دجال تک چشم و قیام یمانی نیست

 85. سلام آقا خدا کند در صحت وسلامت کامل به سر ببرید،آقا جان دعامان کنید گناه کاریم،آقا جان کمکمان کنید از یاران مخلص وبا وفای شما باشیم،آقا دوستت داریم،آقا ایمان ما ضعیف است کمکمان کن یا مهدی صاحب زمان،جهت تعجیل در ظهور آقا وسرمرمان امام زمان صلوات

 86. salam hamishe doa mikonam ke zohure agha zodtar fara berese ke mardomi mesle ma dg az moshkelato azabe digaran adar aman bashim dg zolmi be maha nashe be omide an rooz.fagat age momkene matalebe ziyadi darmorede agham mikham age momkene ta ghabl az mahe ramazan mikham motale konam kheili mamnon misham montazer hastam.

 87. آقا جان جانم به فدای قدمگاهت دیگر نمیگویم شاید این جمعه بیاید باید گفت دارد این جمعه میاید شیه مظلوم از بند ظلم ال سعود وهابی خلاص میشود وخاری وذلت انها را ان شاء الله به چشم میبینیم آقا جان انقدر منتظرت میمانم تا چشمم به رخساره نورانی والهیت قوت بگیرد

 88. اللهم عجل لولیک الفرج سلامتی وتعجیل درفرج آقامون امام زمان صلوات

 89. سلام ببخشید من از هر طریقی که میرم نمیتونم نوا های زیبای سایت رو دانلود کنم خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید

 90. اقابیا که دلمون خیلی برا دیدن صورت ماهت تنگ شده
  اقا بیا تا بیشتر از این گناه نکردم
  ممنون خیلی خوب بود .

 91. سلام برهمه جانم فدای رهبر جانم فدای رهبر

 92. مولای غریب من!
  دل من خون شدازاین غم توکجایی؟
  ای کاش که این جمعه بیایی… .
  امام خوبم دوست دارم این سعادت رو داشته باشم که موقع ظهورت زنده باشم وظهورت روببینم یا امام زمان زودتربیاخیلی دوستت دارم…

 93. السلام علیک یا صاحب الزمان
  آمدنش آرزوی همه ماست
  اما آیا زمینه ظهور اورا فراهم میکنیم یا شایستگی برای خودمان ایجاد میکنیم که با آمدنش از یارانش باشیم
  هم برای آمدنش دعا کنیم وهم خودمان را آماده آمدنش کنیم
  البته اول این حرفها رو به خودم میگم بعدش به دوستان.

 94. با سلام ای آقا شبتان مهتابی/عرض تعظیم آقا وکمی بیتابی/کوچه ها منتظرند دشتها حوصله سبزه ندارند دگر/ پس چرا دیر آقا!
  ای نفسهایم فدای کف نعلین شما اندکی تند قدم بردارید / دارد زمان آمدنتان دیر میشود.
  السلام علیک یا صاحب الزمان عج

 95. Maybe He come’s this friday,Maybe
  شاید این جمعه بیاید شاید

 96. برس به فریاد شیعیان ای پسر فاطمه (عج)

 97. اگر حجاب ظهورت وجود پست من است
  دعا نما که بمیرم چرا نمیایی…

 98. تنها حرفی که می تونم بزنم اینه:
  دوسش دارم بیشتر از همه.

 99. جااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااانم فدای یک تارموی مهدی

 100. با سلام …………. مطالبتون زیبا و شور بر انگیز و امید دهنده بود ….. هرگز پرچم سبز امید دهنده مهدوی را زمین نگذارید اسلام تنها با دو رکن پایدار و زنده میمونه ۱: پرچم سرخ حسینی که شهادت طلبی و آزادگیه ۲: پرچم سبز مهدوی که امید به آینده هست
  …………. موفق و موید باشید

 101. فرض کن حضرت مهدی به ظاهر گردد

  ظاهرت هست چنانیکه خجالت نکشی؟

  باطنت هست پسندیده صاحب نظری ؟

  خانه ات لایق اوهست که مهمان گردد ؟

  لقمه ات در خور اوهست که نزدش ببری؟

  پول بی شبه و سالم زه همه دارائیت

  داری آنقدر که یک هدیه برایش بخری ؟

  حاضری گوشی همراه تو را چک بکند ؟

  با چنین شرط که در حافظه اش دست نبری ؟

  واقفی بر عمل خویش تو بیش از دگران ؟

  میتوان گفت که تو شیعه اثنی عشری ؟!!!

  التماس دعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا

 102. سلام ممنون از مطالب زیباتون من یه سوالی داشتم تورا خدا جواب بدین آیا کسی که باشنیدن اینکه ظهور امام زمان نزدیک هست
  از کارهای زشت خود دست برداشته وتوبه کند توبه آن قبول حق میشود ممنون

 103. واقعا عالیه، یه صلوات برای آمرزش گناهامون بفرستیم تو رو خدا هم دیگه رو حلال کنین

 104. سلام مولایم…امامم…الان ب کمکت نیاز دارم جانم فدایت کمکم کن و آبرویم را بخر…..ازته دلم دارم دعا میکنم که کارم جور شه….خیلی دوست دارم.کمک کن هر چی صلاحه بشه

 105. با سلام
  بسیار تشکر می کنم از مطالب کامل شما بسیار استفاده کردم. یه خواهش داشتم من تلاوت های تصویری استاد غلوش را می خواستم نتونستم پیدا کنم.

 106. مرسی از نوستن علامات ظهور به این مفصلی
  عباس عسکری از خرمشهر

 107. خدا خیرتون بده. عجب سروده های زیبایی . لطف میکنید آرشیو کامل سروده ها رو برام به ایمیلم ارسال کنید؟
  ای جانم.مگر میشود موسیقی که با سروده ی حق یکی شود بهتر از آن پیدا شود؟
  امیدوارم خاک پایت باشم محبوب من معشوقه من
  ممنون
  از مدیریت خواهشمندم لینک دانلود آرشیو کامل سروده ها رو به ایمیلم ارسال کند
  با تشکر

 108. امامم من یه گول خورده یه بی دین . بی شعرف. بی … هر کاری میکنم سر مشکلاتی که دارم نمیتونم خدا رو بدست بیارم امروز توبه فردا شکستن با بدترین گناها ولی نمیدونم چرا خدا رو دوست دارم شما رو دوست دارم تو اوج گناهام اگه اسمی ازت بیارن گناه رو میشکنم حال بیا ببین نگاه کن ببین میشه درست شم پروندم رو نخون دوباره نمیتونم فکر کنم بد کردم یه نگاه کن خوش ترین لحظه عمرم رو رقم بزن میدونم خیاله خامه ولی خدا گفته ما جوز خدا کسی رو نداریم باز گفته با شما بهش برسیم جانم بیا به حرف خدا کن مارو برسون به خدا من نمیتونم بمونم من گناه میکنم بیا یه کاری کن بیا سرم رو بشکن بیا نگام نکن بیا فقط کمک کن بعد تحویل بگیر برای من بدترین چیز این که بیای نشناسیم تحویلم نگیری اگه دیدی سر یکی شکسته صورتش سرخه خاک به سرش میریزه نال میزنه اون منم پس بیا دستت منو بگیر تحویل نگیر تا به سزای اعمالم رسیده باشم خدا اگه من شدم گول خورده این جهان بدون به من ظلم شده نمیگم از امامه میگم از اونایی که این نامه رو میخوان بدن امام چون اقا دلش نازکه لطیفه میبخشه من صبر میکنم جواب نامم بیاد ای کسی که ناممو میبری خدا خوشحالت کنه که خوش حالم میکنی تا ابد. فقط رسیدی بگو به امامم دوستت دارم به جان خودم اون قدر که بمیرم برات خدا فدات بگو بیان ببرن نام رو در عوض شب نمیخوابم درست میکنم

 109. ممنون
  ای کاش ما هم از منتظران واقعی اون حضرت باشیم

 110. ” از کسانی نباشی که بدون عمل صالح به آخرت امیدوار است و توبه را با آرزوهای دراز به تأخیر می اندازد . در دنیا مثل زاهدان حرف می زند . اما در رفتار و کردار مثل دنیا پرستان عمل می کند . دیگران را از کارهای بد پرهیز می دهد اما خودش از انجام آنها پروائی ندارد . به فرمانبرداری امر می کند اما خود فرمان نمی برد . نیکوکاران را دوست دارد اما رفتارشان را ندارد . گناهکاران را دشمن داند اما خودش یکی از گناهکاران است .”

  ” مولا علی (ع ) نهج البلاغه ”
  این کلام مولا وصف حال من و شماست، من هم به همین درد مبتلا هستم. عاشق گناهکار خدا و پیامبر و امامان معصوم هستم.

 111. مهدی میرغفوری Iran (ISLAMIC Republic Of)

  سلام بر عاشقان امام زمان/سلام بر مهدی/سلام بر کسی که روزی ظلم و ستم را از روی زمین پاک میکند/امیدوارم تمامی مسلمانان شاهد ظهور اقامون باشند انشاا….التماس دعا

 112. سلام ازاینکه با سایت تون آشنا شدم خوشحالم روایت است در زمان غیبت آقا امام زمان دعای غریق برای نجات خوانده شود :یا الله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

 113. آقا خسته شدم دلم میخواد ببینمت تمام لحظه های باتو نبودن را بااین که نقاش نیستم درد میکشم یا صاحب الزمان

 114. انشاء الله هرچه زودتر چشمانمان به جمال مبارکشان روشن شود(عجل فرجهم) یامهدی ادرکنی
  ظهورنزدیک است.

 115. این دیده نیست، لایق دیدارِ رویِ تو
  چشمی دگر بده ، که تماشا کنم تو را روزی هزار بار دلت راشکسته ام
  بیخود به انتظار وصالت نشسته ام
  هربار این تویی که رسیدی و در زدی
  هربار این منم که در خانه بسته ام
  هر جمعه قول میدهم آدم شوم ولی
  هم عهد خویش هم دلت راشکسته ام
  اللهم عجل لولیک الفرج

 116. او خواهد آمد با کوله باری از عدالت

 117. اللهم عجل لولیک الفرج انشاالله بیایی اقا جون

 118. سلام دوست عزیز

  ظهور امام زمان (ع) نزدیک است انشاالله, و شکی در آن نیست؛ و در این عصر ظهور با سه وبلاگ مرتبط با ظهور, یعنی

  ☼☼☼ عـصــر ظـهــور ☼☼☼

  http://albeyatolellah.blogfa.com

  اخــبــار ظـهــور ◄◄◄

  http://albeyatolelah.blogfa.com

  ۞ مبشرات ظهـور امام مهدی ۞

  http://zohoor-mahdi.blogfa.com

  در تلاشیم جهت استقبال از ظهور امام زمان حضرت ولی عصر (عج) و تبلیغ برای آمادگی سایر شیعیان در رسیدن به سطح آمادگی یک منتظر واقعی.

  در صورتی که تمایل به تبادل لینک یا لوگو دارید بسم الله … دستور بفرمایید.

  در ضمن با اجازه از یکی از عکس های وبلاگ شریف تان استفاده کردم.

  عزت تان مستدام زیر سایه و پرچم مولانا امام زمان (ع)

  یا مهدی

 119. از شما منتظران که در تلاش بیداری و آگاهی مردم هستید تشکر می کنم سعی می کنم از مطالب شما به نحوه زیبایی استفاده کنم
  به امید دیدار یار

 120. تمام روزهای هفته را درانتظارجمعه ام
  دوباره صبح،ظهر،نه،غروب شد نیامدی….
  یا اباصالح المهدی(عج)

 121. اللهم عجل لولیک الفرج……..آمین

 122. ((أین بقیة الله التی لا تخلوا من العترة الهادی )) دعا کنیم ما نیز چزء سربازان با بصیرت آقا و سید و سالارمان باشیم.

 123. روایات رسول خدا (ص)

  رسول خدا (ص) می فرماید :

  (بر حجاز [عربستان]مردی که اسمش ، اسم حیوان است حکومت می کند . اگر از دور به او نگاه کنی فکر می کنی که چشمش انحراف دارد ولی اگر به او نزدیک شدی در چشمش مشکلی نمی بینی ، جانشین یا خلیفه اش برادرش که اسمش عبدالله است خواهد بود وای بر شیعه ما از دست او ، پس این جمله را سه بار تکرا نمود ، بشارت مرگش را به من بدهید.شما را به ظهور حجت بشارت میدهم )

  نکته اول

  حاکم حجاز که اسمش اسم حیوان است همان فهد ( ببرسیاه ) پادشاه فوت شده عربستان است . هر کس از شما می تواند با نگاه کردن به عکس او , علامت انحراف چشمش را ببیند و جانشین او برادرش عبد الله است که هیچ کس از شما مشکلات و دردهایی که شیعه از سیاستهای او می کشد پنهان نیست

  از امام صادق (ع) آمده است که:

  (هرکس مرگ عبدالله را برای من تضمین کند[خبر مرگش را بیاورد] تضمین می کنم قیام قائم را)

  سپس فرمود:

  (هنگامیکه عبدالله بمیرد مردم بعد از او بر احدی جمع نمی شوند و این امر ختم نمی شود مگر به صاحبتان انشاءالله، و فرمانروایی ماهها و ایام جایگزین سالها می شود. )

  نکته دوم

  روایات منابع شیعه و سنی در مورد طلیعة ظهور حضرت مهدی(عج) در حجاز، بر پیدایش خلأ سیاسی و کشمکش بین قبائل بر سر فرمانروایی همداستانند. این حادثه در پی مرگ پادشاه یا خلیفه‌ای رخ می‌دهد که با مردن او گشایش و توسعه در امور به وجود می‌آید. نام وی در برخی روایات، عبدالله ذکر شده است

  تاثیر خبر مرگ ملک عبدالله بر انقلاب اسلامی در کشورهای عربی

  وقایع عجیب عربستان در طول ماه های گذشته برای آگاهان کمترین شکی باقی نمی گذارد که وقایع چندماه گذشته این کشور طبیعی نیست و این کشور همچون سایر کشورهای عربی دیگر آبستن حوادثی بزرگ می باشد .

  انطباق قابل تامل حوادث چندماه گذشته عربستان بر روایات و بیان مخفی ماندن مرگ عبدالله در روایات و رفتار حکومت عربستان و گردانندگان پشت صحنه در دور نگاه داشتن عبدالله جعلی از عربستان این بشارت را می دهد که بزودی زود با برملا شدن خبر این مزدور بزرگ استکبار تحولات بزرگی در داخل عربستان ، خاورمیانه و جهان ایجاد خواهد شد .

  آغاز قطعی جنگ قدرت در میان شاهزادگان تشنه قدرت ، آغاز طوفان اعتراضات مردمی که هم اینک نیز(با وجود مخفی نگاه داشتن خبر مرگ عبدالله) در عربستان دیده می شود ، تزلزل شدید در مزدوران منطقه ای استکبار که وجود عبدالله برای آنها پشتوانه ای بود ، و موج شادی و بشارت در منطقه از شیعیان یمن گرفته تا شیعیان ایران و لبنان و در آخر تقویت مضاعف موج انقلاب اسلامی در منطقه ، همه و همه مژده می دهد که بزودی با خبری بزرگ و شگفت انگیز موج دوم انقلاب اسلامی در کشورهای خاورمیانه برخواهد خواست و اقیانوس پرخروش مستضعفین به حرکت درخواهد آمد که برای دشمنان هیچ راه فرار و چاره ای جز بکارگیری حربه آخر باقی نخواهد ماند.

  ظهور

  آنگاه که مرگ عبدالله فرا رسد، مردم در جانشینی او نسبت به هیچکس به توافق نمی رسند و این جریان تا ظهور حضرت صاحب الأمر همچنان ادامه می یابد، عمر سلطنت های چندین ساله بسر آمده، نوبت پادشاهی چند ماهه و چندین روزه فرا می رسد.

  و این درگیری بعد از کشته شدن این پادشاه(عبدالله) منجر به کشمکش بین قبیله های حجاز می شود.

  در این هنگام نشانه های ظهور حضرت مهدی(عج) آشکار شده و شاید بزرگترین نشانهء آن، ندای آسمانی است، که به نام او در ۲۳ ماه رمضان شنیده می شود.

  طبق روایات پس از این ندای آسمانی، حضرت مهدی(عج) به طور سرّی با برخی از یاران و هواداران خود ارتباط برقرار می نماید. دربارهء آن بزرگوار در سراسر گیتی سخن بسیار به میان آمده، و نام وی زبانزد همگان گشته، و محبتش در دلها جای می گیرد.

  دشمنان وی از ظهور آن حضرت سخت بیمناک شده، و از اینرو برای دست یافتن به او به تلاش و کوشش می پردازند… در میان مردم شایع می شود که آن حضرت در مدینهء منوّره اقامت گزیده، و حکومت حجاز یا نیروهای خارجی جهت کنترل اوضاع داخلی حجاز، و پایان دادن به کشمکش قبائل با حکومت وقت، لشکریان سفیانی را از سوریه به یاری می طلبند

 124. امام خوبم خیلی دوستت دارم.هرشب واسه سلامتی وظهورت دعامیکنم توروخدا تو هم واسم دعا کن که ………. کاش وقتی میای زنده باشم وظهور قشنگت رو ببینم

 125. سلام برادر و همرزم عزیزم

  انشا الله که همیشه در کنار خانواده گرامی تان خوب و خوش و سلامت باشید و زیر سایه مهدی فاطمه (س) همیشه در امان باشید.

  یک سوال: این کد فلش نواهای مهدوی را خودتان درست کردید یا از جایی گرفتید ، اگر می شه راهنمایی ام کنید.

  براتون آرزوی بهترینها را دارم (سربازی امام زمان (ع))

  یا مهدی

 126. سلام
  خداوند می فرماید” با زبانی دعا کنید که با ان زبان گناه نکرده باشید،تا اینکه دعاتون مستجاب بشه!یعنی بگید دیگران براتون دعا کنن.چون شما با اون زبون گناه نکردی”

  دوست عزیزی که پیام منو می خونی، خواهشا براحل مشکل من گلبرگ از طرف هر شهیدی که دوست داری، یه صلوات بفرست و ثوابشو تقدیم به امام زمان کن.وازشون بخواه مشکل لاینحل منو به لطفشون حل کنن!
  ان شاالله من حقیر هم قابل باشم برا شمای فرستنده صلوات، دعا کنم!
  بر محمد وال محمد صلوات
  اللهم عجل لولیک الفرج

 127. سلام علیک به نویسنده
  متشکرم ازقراردادن این مطلب
  امیدوارم خود امامزمان اجرش رابه شما دهد
  خیلی عالی بود

 128. سید علی رضا حسینی Afghanistan

  اللهم عجل لولیک الفرج
  آقا منتظرت هستیم
  تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات
  اللهم صل علی محمد وآل محمد

 129. عاشقان اقا سلام علیکم بیایید برای فرج وسلامتی اقا دعا کنیم اقا قریب هست صلوات

 130. امام مهدی یعنی عشق من.جونم فداش…..

 131. آقا جان جهان پر ازظلم شده بیقراریم برای دیدنت و عدالتت .آقاجان تورا جان مادرت قسم می دهم که ما را با همه گنانان بپذیری

 132. برای ظهور آقا صلوات

 133. آقاجان خیلی گناه کارم بارگناه کمرم را خم کرده دلم از خودم شکسته از خودم ناامیدم ولی میدانم اگر در زمان ظهورت زنده باشم برای جبران بی وفاییهایم برایت جانانه جان خواهم داد شاید مراببخشی . از اشکهایی که برایم ریخته ای حتی اگر در آغوشت جان باز تا ابد شرمنده ام

 134. مطالب زیبایی گذاشتید اجر شما با مادر صاحب الزمان….لطفا آهنگ های زیبایتان را به ایمیلم ارسال کنید ممنون..!!!

 135. مهدی مولای عزیزم بیا …………….
  یا علی

 136. سلام ، ظهور بسیار بسیار نزدیک است.مواظب رفتارمان باشیم که شرمنده نشیم.

 137. سلام و خسته نباشید از شما مطالب شما خواندم مطلب های خوبی بود و میخواستم بدانم آیا شکافتن قبر اصحاب پیامبر و صحیفه و امام نشانه بر دلالت بر ظهور دارد یا خیر و همین طور یک احساس در درون من میگه وقتی بخواهد منجی عالم ظهور فرمایند یاران امام زمان یک هفته قبلش ناپدید میشون میخواستم بدانم همچین موضوعی هستش احساس من میگه روز جمعه یاران پیامبر ناپدید میشوند و روز جمعه بعد که ظهور منجی عالم انجام میشه یاران پیامبر ظاهر میشوند میخواستم بدانم این صحت داره یا نه ممنون میشم جواب من در ایمیل دادن به من بدهید با تشکر.

 138. امام زمان .مهدی فاطمه شرمندتم روم سیاه سیاهه .

 139. امام زمان (عج),جانم را فدای امدنت می کنم ظهور کن که ظلم بیداد می کند ! بیا و مارا به خادمی بپذیر, که روحم بهر امدنت بی تابی میکند!بیا ای صبح امیدم طلوع کن .

 140. اللهم ارزُقنا تَوفیقَ الطّاعَة…

 141. خدا کند ظهور نزدیک باشد وما از یاران آن حضرت باشیم.

 142. سلام به همه
  یه لحظه فکر کن ببین اگه آقامون بیاد چقد خوب میشه،فداش بشم الهی،یعنی میشه منم یارش باشم جونمو فداش کنم ای کاش میشد ببینمش…
  برا سلامتی آقا امام زمان صلوات بفرس.اللهم صل علی محمد و آل محمد

 143. واقعأازشمامتشکرم انشاالله باظهورآقاماهم ازسربازان وى باشیم انشاالله

 144. آقانمیدانم چرادنیای ما اینطورشده ولی میدونم داره داد میزنه مهدی بیا آقا التماس میکنیم بیا

 145. بر جمال زیبای مهدی صلوات امیدوارم همهی ما جزیاران اقا امام زمان باشیم

 146. حمیده سادات علوی Afghanistan

  دلم گرفته از زمونه دل خورم بذار برات گلایهامو بشمرم
  به کی بگم که کوزه کوزه تشنه ام به کی بگم هزار روزه مرده ام
  نیومدی و هفته خسته تر شدم شکسته بودمو شکسته تر شدم
  نیومدی وکوچمون کلافه شد یه جمعه به ندیدنت اضافه شد
  مولایم هرچند من بنده ای خوبی نبودم اما تو عظیمی و رحیمی فرج مولایم را برسان
  دیگر تنهایی و مظلومی بیکسان بس است اقا جان خیلی دلم از این زمونه و مردمش خسته شده ادمایی که همه فکرشونوتجملات ئدیا گرفته اقا جان هرچند ناچیزم ولی توقنوت نماز شبت مارو هم دعا کن
  اللهم عجل لولیک الفرج

 147. سلام یا امام مهدی
  مفتخرم که همنام امامم می باشم
  یا امام مهدی، من ، مهدی حقیر را در جمع یارانت بپذیر

 148. فرج نزدیک است ای کاش مواظب رفتارمون باشیم (صلوات)

 149. سلام دوست عزیز وبلاگت عالیه لینکت کردم
  منم میخام تو وبلاکم اهنگ بذارم میشه راهنمایی کنی ممنون میشم
  التماس دعا

 150. خیلی نوشته هاتون قشنگ بود

 151. خدایا چنان کن که در هروضعیت سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، نظامی و ۰۰۰ که باشیم ، آقاامام زمان (عج) را و راهشان را و یکتاپرستی شان را و واقعیت شان را درک کنیم , حس نمائیم و بسویشان برویم و لیاقت حمایت از ایشان راداشته باشیم والبته بدور از هرگونه شک و تردید و نفاق و درویی ؛ و آنچنان در این راه استوار باشیم که بتوانیم اوج رضایت تورا تحصیل کنیم . آمین یا رب العالمین

 152. حالا که متوجه شدیم ظهور حضرت نزدیکه به خاطر حضرت گناه نکنیم…
  برای تعجیل در فرجش و سلامتیش صلوات

 153. امام زمان جان شرمندتم شما مارو به حال خودمون وا مگذار…

 154. سلام من تحقیقاتی کردم که اگر شیعیان تا چهل روز عبادات خودرا خالصانه کنند او میاید حالا من طرحی دارم که اگر درتوان دارید هرروز سورهی حشرو بخونید وتقدیم به اقا امام زمان کنید تاهم ظهور نزدیک بشه وهم درکار شما گشایش شود انشالله
  اللهم عجل لولیک الفرج

 155. سلام لیدا جون من میخواهم که برات بگم:
  اول هر آهنگی که خواستی – مثلا آهنگ بنیامین) ( دانلود کد آهنک بنیامین رو بنویس بعد اون کد رو کپی بکن و بعد توی وبلاگتون در قسمت (تنظیمات و دیگر امکانات) در گزینه ی کدها و اسکریپتهای اختصاصی کاربر پیست بکن.
  التماس دعا

 156. خدایا کمکمون که ما بتونیم لایق سربازان امام زمان باشیم … خدایا کمکمون که هیچ وقت توی هر کاری امام زمان رو فراموش نکنیم…
  خداااااااااا…___________ عاشقان امام زمان صلوات …^_^

 157. سلامتی مهدی فاطمه صلوات……………………

 158. یاعلی برادران توبه کند ظهور بسار نزدک است

 159. همیشه دعا میکنم یکی از یاران امام زمان باشم :)

 160. از نشانه های ظهور امام زمان زلزله ها هستند و چه کس قادر به پیشگویی زلزله هاست
  با سلام با توجه به پیشبینی پیشگوی زلزله سید عباس صولتی قبلا فکر میکردم زلزله ای در مهر ۹۲ در ایران اتفاق میافتد .شکر خدا زلزه مخربی با شدت بیش از ۷ ریشتردر مهرماه اتفاق نمی افتد و این زلزله در خارج از ایران یعنی پاکستان اتفاق افتاد .سید عباس صولتی این زلزله را شش ماه قبل پیش بینی کرد اما چون اجازه پیشبینی دقیق زلزله را نداشت برای بینندگان وبلاگش مکان و زمان دقیق زلزله را نگفت .این متن پیش بینی وی میباشد:
  پیش بینی زلزله های شدید برای ۶ ماه آینده ایران را جهان را گزارش میکنم

  با توجه به زلزله های ۷٫۲ ریشتری کاکی بوشهر و زلزله ۸٫۴ ریشتری سراوان ، سیستان و بلوچستان برای ۶ ماهه آینده ایران و جهان پیش بینی زلزله ای بالای ۷٫۴ ریشتری تا ۸٫۳ را می نمایم تاریخ این پیش بینی برای آینده ایران و جهان است زمان ۱۳۹۲/۰۷/۰۵ تا ۱۳۹۲/۰۷/۲۰ برابر با ۲۰۱۳/۰۹/۲۷ تا ۲۰۱۳/۱۰/۱۲ سال میلادی البته چند رخداد دیگری هم در این میان امکان آن وجود دارند که از تاریخ ۱۳۹۲/۰۳/۰۲ تا ۱۳۹۲/۰۳/۲۰ برابربا ۲۰۱۳/۰۵/۲۳ تا۲۰۱۳/۰۶/۱۰
  ———————————–
  زلزله ۶٫۶ ریشتری ۹۷ کیلومتری بندر جاسک، ۱۰۲ کیلومتری منوجان، کرمان را لرزاند
  ۲۰۱۳-۰۵-۱۱ ۰۲:۰۸:۰۹ (UTC) شنبه، ۲۱ اریبهشت ۱۳۹۲ در ۰۶:۳۸:۰۹
  M 7.8 IRAN-PAKISTAN BORDER REGION on April 16th 2013 at 10:44 UTC (8.4 سراوان سیستان و بلوچستان سه شنبه، ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ در ۱۵:۱۴:۱۷ )
  ۷٫۷ ۸۳km E of Khash, Iran 2013-04-16 10:44:20 28.107°N 62.053°E 82.0

  + نوشته شده در دوشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۶ساعت ۴:۱۳ توسط سید عباس صولتی ۰۹۱۵۸۵۷۸۲۳۵ | آرشیو نظرات
  در ۴ مرداد نوشت:
  آماده باش زلزله ای برای جهان امکان زلزله ای با قدرت و شدت ۸٫۴ ریشتری در جهان و خارج از ایران
  این متن ساعاتی قبل از زلزله پاکستان به متن بالایی که در ۴ مرداد نوشته شده بوداضافه گشت
  این موج زلزله ای که از ۶ ماه پیش نتیجه گیری شده است میدان نیروهای رخداد آن از امروز شروع خواهند شد ابتداء شاهد زلزله های بالای ۵٫۰ ریشتری و بعد اوج زلزله ها خواهیم بود
  + نوشته شده در جمعه ۱۳۹۲/۰۵/۰۴ساعت ۲۰:۱۵ توسط سید عباس صولتی ۰۹۱۵۸۵۷۸۲۳۵ | آرشیو نظرات
  کیست که او را یاری کند

 161. اللهم عجل لولیک الفرج
  چه خوب می شد اگر به انتظار فرج به پا می خیزیدیم
  اللهم والنصرنا

 162. ببخشید میتوانم از این مطالب در وبلاگم استفاده کنم واقا که مطالب زیبا یی هست انشاالله اجرتون با خدا که در این را این مطالب رو مینویسین خسته نباشید

 163. به امید ظهور هرچه زودتر اقایمان در انتظارش مینشینیم شاید قسمتمان باشد دیدن اقایمان وبیعت کردن با ایشان ………..ممنونم از بابت همه چیز وممنون میشوم که مطالب جدید را به ایمیلم بفرستید …..خاک پای منتظران اقا امام زمان

 164. باز هم ممنون

 165. مهدی(عج) بقیه آن خدایی است که میفرماید:واذاسالک عبادی عنی..:
  “من نزدیکم ودعوت دعاکننده راآنا”جواب میدهم …”ودرپایان که درخواست اجابت وایمان میکند آنرانه مزدخودبلکه وسیله رستگاری بنده اش قلمدادمیکند.
  چنین خدایی رابایدپرستیدودررکاب چنین امامی باید جان فداکرد.
  به امیدانروزکه:
  جعلناالله من خیرانصاره واعوانه والمستشهدین بین یدیه
  امین

 166. چرا همه میگیم بیا مگه او نرفته که بخاد بیاد ما توی غیبتیم
  حالا فکر کنیم اومد چی داریم عرضه کنیم
  کاری غیر ازگناه انجام دادیم که بخایم عرضه کنیم
  کسی که یه کاری به عهدش بوده واون کارروخوب انجام داده هی میگه بیا تا اون کارشو عرضه کنه ن ما

 167. شاید این جمعه بیایدددددددددددددد شایدددددددددددددددد

 168. agar ba amadane aftab az khab bidar shavim namazman ghazast.
  YA MAHDI

 169. سلامتی آقا امام زمان صلوات …
  الهّم صلّی علی محّمد و آل محّمد و عجّل فرجهم…

 170. من مهدیم که مرا گرمی بازاری نیست………………بهتر از یوسفم هیچ خریداری نیست………

  همه گویند که در حرست دیدار منن…………..لیک دراین طایفه رفتا ری نیست……..

  آقا تو را به جان مادرت نیا .من هروز دعای فرج میخوتنم بیا بیا که دل برای دیدنت پرپر میشود

 171. آمد بهار وگل رخ من در سفر هنوز
  خندید وابر چشم من از گریه تر هنوز
  آمد درخت گل به بر اما چه فایده ؟
  کان سرو گلعزار نیامده به بر هنوز
  اللهم عجل لولیک الفرج

 172. خدایا میدانم خالی از تقصیر نیستم اما میخواهم از اینکه مرا در هر حال دوست داری؟؟؟تشکر کنم

 173. سلام بر مهدی
  امام زمان میگن یکی از نشانه های ظهورت لحظه شماری واسه اومدنته بخدا دیگه تاب نداریم بیا و دنیا رو از بی عدالتی برهان

 174. سلام میشه کد آهنگ هایی که از سایت پخش میشن را برام ارسال کنید مخصوصا اون آهنگ افضل اعمال

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.

 

Scroll To Top